Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yamaszka jest ok i ma jeszcze duzo kolczykow w uchu he he he
No ja mam bzika na punkcie kolczykĂłw to fakt, ale jak doszÂłam do dwucyfrowej liczby to stwierdziÂłam, Âże tyle juÂż mi wystarczy A wracajÂąc jeszcze do samego zlotu to czujĂŞ ogromny respekt do takich akcji jak oddawanie krwi bo kiedyÂś krew uratowaÂła Âżycie mojej mamie. Ja sama niestety nie mogĂŞ oddawaĂŚ, ale mam nadziĂŞjĂŞ, Âże kiedyÂś to siĂŞ zmieni bo bardzo bym chciaÂła :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieÂźle byÂło dzionek peÂłen wraÂżeĂą ... TroszkĂŞ sie wykrwawiÂłem, ale czekoladki dobre byÂły :mrgreen: Palenie gumy w wykonaniu Laski mistrzostwo Âświata Nasze panny z forum wymiataÂły ( o konkursach mĂłwiĂŞ oczywiÂście )CaÂłkiem przyjemna imprezka, ale najlepiej i tak byÂło na ognisku po zlocie :mrgreen: Co tam siĂŞ dziaÂło BTW. Spun, znalazÂłeÂś kluczyki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem o 6.00 rano oczywiscie na motocyklu :mrgreen: Bylo zajebiscie poza szlifem kumpla na R1 Moto lekko przykasowane z prawej strony i musialo wrocic na busie.Kumplowi nic ale kombik przytarty.Lecz po odwiezieniu motocykla do domu wsiadl do auta i przyjechal znow na impreze.I na ochlode wyrwal 2 najlepsze laski z dyskoteki i pojechal z nimi na Bielsko.Taki Kozak :wink: Ogolnie zajebiscie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fijo z tej czerwonej R1,znasz go.Wyjechal z Colloseum i poszedl na gume ale zapomnial ze skrzyzowanie jest tak blisko wiec jak juz wyladowal to przy hamowaniu uciekl mu przod i szlifowal przez cale skrzyzowanie (dobrze ze nic nie jechalo) i wyladowal w trawie.W moto poszly obydwie pokrywy silnika z prawej strony,owiewki popekaly i sa do wymiany,nowy Akrapovic za 2500zl tez sie tylko na smietnik nadaje,no i ogolnie wszystko z prawej strony porysowane.Oczywiscie olej sie wylal wiec moto wracalo na busie Laski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecaÂłem zamieszczam nasze fotki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ÂŻaÂłuje Âże nie byÂło mnie do koĂąca ..............no ale siÂła wyÂższa :? SUZI CZEKAMY NA TWĂJ FILM !!!!!! ...........Kto ma jeszcze jakieÂś foteczki to niech wrzuca......Arczi ty coÂś tam dziaÂłaÂłeÂś i Maja z tego co zauwaÂżyÂłem..........to siĂŞ nie obijaĂŚ tylko wrzucaĂŚ to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUZI CZEKAMY NA TWĂJ FILM !!!!!!  ...........
spoko bedzie co prawda nie jest taki dlugi jak poprzedni ale sa na nim najwazniejsze sceny wiec SARGON do roboty a ARCZI jesli wrzucisz fotki z imprezy w Boryni to Cie uderze aaa i SPUN... kaj te klucze?? trzeba bedzie zrobic nowy odcinek "ktokolwiek widzial ktokolwiek wie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i jestem ..: D qrde no wstalem ....nie dawno ciezko bylo .. suzi klucze do mnie dotarly za sprawa sargona za co wielebne dzieki ...aaa dokladnie za sprawa babuni zbycha ....chyle czola - babcia dobra jest !! nas bylo 11 i nie dali my rady ; | ..arcz dzieki ze ze man jechales ...twoja Âłajba jest jedyna !! <sie wie> w ogole dzieki systkim za cierpliwosc i za systko ... do zasss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu to ja sie tesz wypowiem wlasciwie to nie ma co pisac bo manka napisala taki wywod ze hej Impreza byla suuuuper w sumie to byly 3 imprezy na raz: slub, zlot bestwinka, i ognicho u zbyha ... co sie dzialo to trza bylo przezyc....zapodam wieczorem jakimis fotkami z ogniska bo tylko takie mam Dobrze ze klucze spuna sie znalazly babunia zbyha rano wstala, rzucila szypka modlitwe typu: "swiety anielku! zeby sie te klucze znalazly..." nu i po 3 krokach babcia byla jusz w pelni wyposarzona by odpalic maszynke spuna Ni ma co ...bylo wesolo Szkoda ze truskawki na polu zostaly zmasakrowane...no ale na nastepny raz zbyh jusz bedzie wiedzial ze musi zrobic naokolo grzadek plot o wysokosci 5 metrow (to dla spuna zeby tam pilki nie wkopal:] ) najlepiej z druta kolczastego ...o ile wogole nas do boryni jeszcze wpuszcza...uwaga motocyklisci przejezdzajacy przez borynie! jak zobaczycie po drodze kilku oburzoinych farmerow z widlami NIE ZATRZYMUJCIE SIE!! bo moze byc zle nie zeby to byla nasza wina nu to tyle na teraz...wieczorem pare fotek zapodam...yamaszka, ty ejstes hyba bardzo niesmiala bo jakos slabo widac bylo i nawet sam musial przyjsc sie przedstawic ...ale to wina suzi ze poprostu sie jej zapomnialo pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym wysyÂłaniem fotek to jest masakra .........bezprzerwy siĂŞ komp mi wiesza i serwer zajĂŞty..........ale walcze dalej moze siĂŞ uda bo troche tego jest.......... :roll: [ Dodano: 2005-06-19, 19:15 ] [ Dodano: 2005-06-19, 19:22 ]:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zara ja zapodam filmiki z konkorsow Nasz Maisha wymyslila nowy konkurs , Pomin pacholek ale to wina sedziego ktory wprowadzil ja w blad i powiedzial:"czas przestaje liczyc gdy zminiesz ostatni pacholek ktory jest pierwszya pozaTYM WIDZE ze jak prxzyjechalem czyli ok 18 to juz polowa ludzi sie do domu wykruszyla....dobra idem poprzegrywac filmiki [ Dodano: 2005-06-19, 20:36 ]Dobra to leci filmik nr 1 Maisha pamiataj o pacholku serwer mam zapchany wiec wkladam na forumjako ze max rozmier to 2MB wiec filmik powiedzlony jest , nalezy sciagnac oba , wpakowac do jednego katalogu i rozpakowac ten z koncowka 1 lub bez numerka na koncowce.W celu zwiekszenia obrazu zalecem zmienic rozdzieloczosc monitora na 600x800 , niestety wziolem ze soba mala karte i niemoglem nagrywac w wiekszej rozdzieloczosci.A filmiki z palenia gumu to juz musisicie ogladac w 600x800 [ Dodano: 2005-06-19, 20:56 ]zawody ciag dalszy suzi i ta guma....co te dziewuchy wczoraj tak ciagle o tych gumach nawijaly .... [ Dodano: 2005-06-19, 20:56 ]zawody ciag dalszy suzi i ta guma....co te dziewuchy wczoraj tak ciagle o tych gumach nawijaly .... [ Dodano: 2005-06-19, 21:13 ]i gumy [ Dodano: 2005-06-19, 21:13 ]boze ale dzis ten net lazi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaszka, ty ejstes hyba bardzo niesmiala bo jakos slabo widac bylo  i nawet sam musial przyjsc sie przedstawic  ...ale to wina suzi ze poprostu sie jej zapomnialo  
SÂłabo mnie byÂło widaĂŚ ? Jejciu, proszĂŞ przestaĂącie pisaĂŚ o tej mojej nieÂśmiaÂłoÂści bo to onieÂśmiela mnie tylko a na kolejnych spotkaniach przecieÂż mam byĂŚ coraz Âśmialsza a nie odwrotnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zaraz kopne w ten komp ...bo nerwowo nie wytrzymam :x [ Dodano: 2005-06-19, 22:13 ]TAKA MAÂŁA PROÂŚBA DO FORUMOWICZĂW MOZE WYLOGUJCIE SIE NA 15 MINUT BO MAM KLOPOTY Z WRZUCANIEM FOTEK SERWER JEST ZAPCHANY !!!!!!!!! :wink: [ Dodano: 2005-06-19, 22:39 ]c.d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.