Jump to content

antonnio

Użytkownicy
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antonnio

 1. O żesz Ty... Formulaż do wypełnienia przynajmniej jakby swoje baby wypożyczali.
 2. wybór znakomity... Skoro to Twoja pierwsza maszyna to weź na oględziny kogoś kto na motocyklach zna się organoleptycznie. Sam będziesz zbyt podniecony i bardzo wielu wad możesz nie widzieć.
 3. na okrągłą lampę zawsze można nakleić "brewkę mocy" i będzie nowocześnie...
 4. Motocykl rzadki jak sraczka... Jakkolwiek bardzo chętnie zaciągnę opinii ludzi znających ten motocykl. Najchętniej wysłucham wszystkich PRZECIW bo za ZA to ja jestem aż nadto Jeżeli znacie jakieś mądre źródła na ten tema to też chętnie je wciągnę.
 5. antonnio

  lagi

  Oj to to lenistwo odbije Ci się ze zdwojoną siłą... zawsze.
 6. Dokładnie. Manka wie o czym pisze
 7. Można prawie ze 100% pewnością odpowiedzieć, że dobrze utrzymanego modelu bandita za 5k zł nie kupisz. Sprawnego tak. Ale to dwa różne pojęcia. Pytanie jest inne. Czy masz już pokupione niezbędne ciuchy itd.? Jeżeli nie to kup to najpierw a później rozglądaj się za SPRAWNMI XJ600. Takie moje zdanie. P.S. Tą kawe przy Twoich gabarytach to odpuść.
 8. Panie CB, to że dupa całkiem całkiem to już laska fajna??
 9. Ja wiem, że temat stary jak świat. Jakkolwiek kiedy zaczęła się moja przygoda z Competią temat ów był świeży :/ Do rzeczy. Po blisko 2 latach !!! w dość jasnej i oczywistej sprawie Competia nie wywalczyła dla mnie ani złamanego grosza. I mniejsza o to... Co ważniejsze to podejście do klienta - skandaliczne. Wszelaki kontakt był inicjowany z mojej strony, niejednokrotnie po wielu próbach. Moja rada - macie sprawę zainwestujcie w adwokata a nie w firmę, która ma Was w dupie.
 10. antonnio

  NOWE FORUM

  Przede wszystkim co mi się podoba - przy avatarze brak info o ilości postów (a skoro ich nie widać to może niektórzy nie będą bezzensownie ich nabijali). Info o miejscowości, posiadanym motocyklu i ew. nr użytkownika bym zostawił - bo te info nie drażnią a jakoś określają użytkownika.Spokojnie dojdziemy do perfekcji
 11. antonnio

  tvn turbo

  Ten przepis o ABS nie jest ani straszny ani niemożliwy do zrealizowania ale ten traktujący o 100 koniach... Ludzie chyba nikt nie traktuje tego w najmniejszym stopniu poważnie.
 12. Tak brutalnie chcesz marchewe potraktować?! Dej se pozor na lakier przy używaniu tych substytutów kufrów.
 13. Autorowi tematu polecam pracę w Fakcie lub innych tego typu ścierwach... Niektórzy policjanci to nie od małp się wywodzą tylko od królików i bardzo zgrabnie wyskakują na środek jezdni (ryzykując zdrowie swoje i motocyklisty), żeby za wszelką cenę wystawić mandat. Sam tak miałem przekraczając prędkość o niebotyczne 17km/h (sic!)
 14. Jak dla mnie PZU tak czy siak ma najtańsze OC - ostatnie wyniosło mnie około 80 PLN na rok...
 15. Chcesz kupić nówencję sztuke motóra z salonu ale wydać 400zł na 10h kursu to dla Ciebie kupa szmalu?! O żesz kruwa...
 16. antonnio

  Ceramizer

  Temat wałkowany tam i nazat. Prawda jest taka, że o piec trza dbać i basta a jak już kompresja jest o kant rzyici to trza REMONTOWAĆ albo pchać w naród.
 17. Prezesartur przybijam Ci HAJFAJF - motocykl to nie wymysł logiki to wymysł marzeń.
 18. Pytanie tyle samo trafne co "Ile miesięcznie przeznaczacie na jedzenie". Jeden napisze, że 100 PLN bo na zupkach chińskich ciągnie a drugi, że 8000 PLN bo tatara kawiorem popycha.Ale żeby nie było, że chamski naród tylko niekonkretne odpowiedzi daje to stan jest taki: minimalnie miesięcznie (mowa o moto zarejestrowanym) musisz wydać około 21 PLN (OC plus przegląd plus 100km/rok) a maksymalnie dajmy na to 18000 (leasing+podróże+etc.)Realnie przedstawia się to tak, że wydasz między 100 a 600 PLN/m-c.temat można zamknąć.
 19. @tmi ZAWSZE od góry bo łatwiej złapać !!!
 20. No i bardzo dobrze robią. Byle by tylko na stacji była widoczna informacja o całej akcji i nie widze przeszkód, żeby tacy delikwenci dostawali po rzyci (a raczej po kapsie)
 21. jochas przeciez Kuba nikogo nie chciał nabrać. Gdyby tak było nie wstawiłby hasła rozwiązania - WPATRUJCIE SIĘ !
 22. antonnio

  Polak Potrafi

  W zasadzie to teraz to auto zyskało na prestiżu alobwiem ponieważ zostało całkowicie złożone ręcznie niczym lamborgini czy inne ustrojstwa
 23. antonnio

  Zygmusc

  Niech jakiś moderator się zlituje i skończy ten srodze popier**** temat. Naprawde jest mi przykro, że tylu na tym forum - hmmmm jakby to ładnie napisać - ZŁAMASÓW...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.