Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ooo zes.... co za wariaci tutaj fotki ze mna dali i filmiki jeszcze... olaboga co za masakra poglupieliscie BRONXIU a TY sie od gumy odczep sam cala noc o lalkach wibratorkach gadales YAMASZKA a TY masz........ jako CIE nierozruchalysmy?? w czwartek jak Cie....... to sie rozruchasz na cacy :)SARGON zadna moja wina co do YAMASZKI poprostu sie gapiles na te wszystkei miejscowe to nie zauwazyles pieknych kobiet obok siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi kaj je fil jak sie ucze tancowac na ruÂłce ??? !!!
hehe u mnie w domciu, jutro SARGON sie nim zajmnie bo ja nie mam czasu to zapoda go na forum i se wszyscy zobacza TWOJ tanie ARCZI no Tobie ta flaszkie napewno postawie keidys ale to chyba tak zbiorowo po wszystkich przejazdzkach, jesli mnie jeszcze na jakoms zabierzesz SPUN Tobie tez sie nie martw no i BRAWA dla babci za Klucze i Kominiarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚciÂąganie tych filmĂłw to droga przez mĂŞke
Taj jak i zamieszczanie foteczek tu.............. [ Dodano: 2005-06-19, 23:33 ]suzi, chyba dwa razy to samo wysÂłaliÂśmy :mrgreen: ..ale jazda tu dzisiaj jest :mrgreen:
no lepsza niz szukanie kluczy o 2 w nocy po ciemnku w zbozu
suzi napisaÂł/a:SARGON a Ty se uwazaj........ wiesz o czym mowie  no wlasnie nie bardzo ;] ...mowisz moze o filmie ktory jeszcze nie powstal?
nie udawaj juz CI dzisiaj grozilam przypomnij sobie moj wzrok na ognisku to zrozumiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz znalaz³am chwilke, ¿eby coœ naskobaÌ Przede wszystkim dziêkujêZulkowi, Skalarowi i Arcziemu za transport Lovam was Musze przyznaÌ, ¿e jeden z moich najlepszych zlotów. RozpisywaÌ siê nie bêdê, bo zrobiliœcie to ju¿ za mnie Ogólne wra¿enia:Œlub BOMBA, ja te¿ tak chce za.... cho cho czasu....Zlocik-> konkurencje super, wysz³o ¿e jestem specjalistka od gumy 8) i omijania pacholków(ale ja naprawde nie zauwa¿y³am, dupa jestem i tyle), uk³on w strone pana prowadz¹cego, ¿e pozwoli³ mi jeszcze raz startowaÌ, wydawa³o mi siê ¿e strasznie wolno pobieg³am, ale jak przy rozdaniu nagród zosta³am wyczytana to skika³am z radoœci, ¿e mam trzecie miejsce, a tu klops okaza³o siê, ¿e 1 zaje³am, dosta³am pokrowiec na motor (którego nie posiadam), wiêc Manka mi poradzi³a, ¿ebym sie za rekawice wymieni³a, kosztowa³o mnie to buziaka i podanie numeru telefonu, ale mam rêkawice Przeciaganie liny... dziêkujemy wszystkim panom, którzy przyczynili siê do naszego zwyciêstwa, ale nie ma co Manka, Suzi i ja RULEZUda³o siê nam (Mance i Mi) pojeŸdziÌ na kole, ojjjj nie by³o ³atwo, troche widowni skosi³yœmy, ale co stoj¹ tak blisko jak widz¹, ¿e ja napêdzam, a Manka prowadzi Podbeskidzie-> fajne ch³opaki, zosta³abym z wami d³u¿ej, ale moj transport sie zmywa³ i w sumie nie za³uje, bo suuuuuper siê bawiliœmy u kolegi Sargona, ale o tym póŸniej... Taniec na rurce z Jasiem przedni, a Owsik to mnie tak zaskoczy³, ¿e zaraz musia³am uciekaÌ, bo tak dwóch na jedn¹ to niesprawiedliwie :mrgreen: z Lask¹ umówi³am siê na jazde na KOLE(nie myliÌ z rowerem), a i Gixerek tez mi obieca³, ¿e mnie na jednym powozi, nie ma co kochane ch³opaki wogóle Owsik mnie obronil przed jakimœ namolnym miejscowym... W Ostravie jeœli pojade to zostaje na noc, bedziemy szaleÌ ca³¹ noc Ognisko u Zbyha-> wyniekiem byly uszczerbki na zdrowu spowodowane zabawami z pi³k¹.Odby³o siê molestowanie Arcziego przez Suzi i Manke, dziêki czemu znalaz³am jego klucze od moto, Spun tez zgubil klucze (co by³o ju¿ dok³adnie opisywane)... fajna impreza, ciemno by³o to mogliœmy siê normalnie zachowywaÌ i tak nas nie poznaj¹ jak tam drugi raz siê zjawimy jedynie Sargon ucierpi, bo jego ju¿ tam znaj¹ i pewnie jak siê tam jeszcze zjawi to Zbyhu pieska obronnego spuœci z 15metrowego ³ancucha, na którym ledwno siê trzyma(takiiii groŸny)Zamieszczam pare fotek, w sensie wszystkie jakie mam a co [ Dodano: 2005-06-20, 11:52 ]Jeszcze dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, I Ty otrzymujesz 6 za zdjecia a nawet 6+Widze ze powolutku ale ze skutkiem wrzucacie tu zdjecia...no dobra kto nastepny???Arci nieobijaj sie tylko dawajta tu te zdjecia [ Dodano: 2005-06-20, 12:38 ]BOA6, ...rozumiem Cie I wiem co znaczy meczarnia z wrzucaniem fotek w takich warunkach 8) Arczi, sorki za przekrĂŞcenie nicka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.