Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak co roku w czerwcu odbedzie sie zlot motocykli w Bestwince. 8) Zawsze odbywal sie na terenie dyskoteki Coloseum ale w tym roku odbedzie sie na Ranczo 50m dalej za Coloseum.Jest to super knajpa ktora moze pomiescic duzo ludzi wewnatrz jak i na zewnatrz.Ale najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze zlot bedzie polaczony z akcja oddawania krwi. 8) Kto odda swoja krew dostanie podobno w zamian posilek i picie Jak bede wiedzial wiecej szczegolow to napisze.Te imprezy w Bestwince sa zawsze fajne a do tego jeszcze ta akcja,nie ma zmiluj sie,musimy tam byc :verycool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D   MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
Moge cie zabrac.Mam troche wolnego miejsca i ogrom dobrej woli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D   MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
Moge cie zabrac.Mam troche wolnego miejsca i ogrom dobrej woli
ByÂłabym bardzo wdziĂŞczna )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D  MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
hmm sie rozumie ze ja sie zalapie na smiganko co ULKA ?? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D  MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
hmm sie rozumie ze ja sie zalapie na smiganko co ULKA ?? :wink:
Ty Suzi bezpsprzecznie jesteÂś na pierwszym miejscu Jak juÂż bĂŞdĂŞ mogÂła to zabiorĂŞ CiĂŞ wszĂŞdzie gdzie tylko bĂŞdziesz chciaÂła ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.