Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pff....predzej bede Âłysa niz poznam uczucie strachu :><: ale interpretuj jak chcesz ¼ forum moze wie co mozna sie po mnie spodziewac al ei to jest zludne bo ja jestem taki diabeÂł w ciele anioÂła diabelska dusza hihi....ΨΨΨ [ Dodano: 2005-06-12, 13:44 ]zreszot jestes sacem i dlatego nie umies zpo czytac jestes zbyt samczy i to dlatego :boo: mosisz glowkowac a jedynie sie dymi i dalej nic z tego ale pociesze cie ze to jest uproszczony system:) ale przypadkiem nie a zaret ein einalsezrp ald ogeicira ein jatums eis setsej mecmas i ogetald ein szeimuuzor :cry3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o ktĂłrej i gdzie sie spotykamy??? mc shit w cz-dz??  :?:  :?:
No wlasnie. tak zebysmy wszyscy trafili A szczegolnie Ci, ktorzy nigdy w Czechowicach nie byli - czyt. np. JA :mrgreen: Drugie pytanie to kto zostaje na noc? Bo sie zastanawiam, czy warto namiot taszczyc jak nikogo nie bedzie? I o trzeciej sprawie to juz wspominalem, mianowicie wspolna podroz. Ja juz mam ekipe z 4-5 motocykli Wiec jesli ktos z Bedzina, Sosnowca, Dabrowy, Katowic, Tychow jedzie to proponuje spotkania pod:-1. U mnie w domu w Piatek wieczorem :mrgreen: 1. Pod Mc Donaldsem przed M1 Czeladz2. Katowice i tu nie wiem np. Akademia Ekonomiczna? Bo to blisko trasy?3. Tychy - Orlen ( ten na gorce) przy trasie4. Pszczyna?5. Czechowice - Dziedzice?Czekam na Wasze sugestie. Godziny to chyba mozemy ustalic dopiero jak ustalimy godzine spotkania w Czechowicach.Pozdro,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie bym pojechal ale czy wytrzymacie tempo okolo90 km/h moj Junak wiecej nie da rady w porywach 100 jesli nie to nie ma sprawy w zupelnosci Was rozumiem  pozdrowka
Spoko Chamsin,Podziczec to sobie moge w samotnosci Dostosujemy sie do wszystkich... no prawie :mrgreen: Zreszta chlopaki ode mnie na Chopperach jada i tez szybciej nie beda chcieli jechac Takze do zobaczenia.Pozdro,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:Spotkanie jest o 14.00 na placu 3-maja (lub 1-maja,nie pamietam ale wiem gdzie to jest) takze proponuje spotkanie w Czechowicach na McDonaldzie o 13.30.McDonald jest przy glownej drodze,jadac na Bielsko jest po prawej stronie przy stacji JET.Ja w sumie na ten termin mam zaproszenie na wesele ale ze nie lubie takich imprez to sie tez pojawie w Bestwince

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he spox, a oddaĂŚ krew mozna rĂłwnieÂż po alkoholu?
Lepiej przed, potem bardziej kopie. hehe Ale chyba tego, komu jÂą przetoczÂą [ Dodano: 2005-06-14, 11:50 ]
Ja w sumie na ten termin mam zaproszenie na wesele ale ze nie lubie takich imprez to sie tez pojawie w Bestwince  :)
Ale chyba nie swoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.