Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maisha,  I Ty otrzymujesz 6 za zdjecia a nawet 6+
A dziĂŞkujĂŞ bardzo... nie robiÂłam zbytnio zdjĂŞĂŚ, bo nie miaÂłam ze sobÂą dobrego aparatu, a tego zÂłoma to nawet z plecaka nie chciaÂło mi siĂŞ wyciÂągaĂŚ...Tak wogĂłle, ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcie z naszej(Manki i mojej) jazdy na kole :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha,  I Ty otrzymujesz 6 za zdjecia a nawet 6+
A dziĂŞkujĂŞ bardzo... nie robiÂłam zbytnio zdjĂŞĂŚ, bo nie miaÂłam ze sobÂą dobrego aparatu, a tego zÂłoma to nawet z plecaka nie chciaÂło mi siĂŞ wyciÂągaĂŚ...Tak wogĂłle, ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcie z naszej(Manki i mojej) jazdy na kole :?:
suzi ma na kamerze caly wasz wyscig ajkies screeny moze zapoda ... jak dostane od niej wersje cyfrowa to postaram sie cos fanego poskladac :mrgreen: pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi zapoda screeny ale pozniej, :| bo teraz nie chce mi sie jezdzic tam i spowrotem do kumpla z ta kamera :? :? nagram jeszcze Âśrode i moze czwartek Boomeranga zrzuce na pÂłytke i zawioze SARGONOWI... co sie tym pobawi wybaczycie ludki ze tak dlugo kaze czekac?? ale przynajmniej bedzie wiecej imprez na filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, ze sie znam  , pozatym nie zawsze sie ma to co sie lubi... a Ty to zaraz masz skojarzenia, a im chodzi o takie gumy od moto, prawda
no przeciez MAISHA... a o jakie inne wkoncu na taka jazde sie umowilas z LASKA hehe ale to nie zmienia faktu ze wybierasz sie na fajne studia i ze zalozysz pierwszy "ciekawy" sklep w Jastrzebiu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej!!odgrzebuje temat bo powstal w koncu dlugo zapowiadany filmik ...po dluzszym oczekiwaniu na material i po jeszcze dluzszym oczekiwaniu na natchnienie i chec zabrania sie do tego znalazlem wolna noc i efekty bedziecie mogli zobaczyc po sciagnieciu jak jusz mowilem filmik powstal w nocy i po 3ech zubrach wiec wybaczcie mi wszelkie niedociagniecia i glupoty ktore mogly w nim wyniknac...oto link do stronki gdzie mozna go zassac:filmik to arcydzielo prowincjonalne zajmuje jakies 55mb a to tylko dlatego zeby jakos byla w miare dobra No to zapraszam do sciagania nim zniknie z serwera pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.