Jump to content

antonnio

Użytkownicy
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About antonnio

 • Rank
  Polerant felg
 • Birthday 03/02/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Żory
 • Interests
  GSX1300BK

Recent Profile Visitors

2,535 profile views
 1. O żesz Ty... Formulaż do wypełnienia przynajmniej jakby swoje baby wypożyczali.
 2. wybór znakomity... Skoro to Twoja pierwsza maszyna to weź na oględziny kogoś kto na motocyklach zna się organoleptycznie. Sam będziesz zbyt podniecony i bardzo wielu wad możesz nie widzieć.
 3. na okrągłą lampę zawsze można nakleić "brewkę mocy" i będzie nowocześnie...
 4. Motocykl rzadki jak sraczka... Jakkolwiek bardzo chętnie zaciągnę opinii ludzi znających ten motocykl. Najchętniej wysłucham wszystkich PRZECIW bo za ZA to ja jestem aż nadto Jeżeli znacie jakieś mądre źródła na ten tema to też chętnie je wciągnę.
 5. antonnio

  lagi

  Oj to to lenistwo odbije Ci się ze zdwojoną siłą... zawsze.
 6. Dokładnie. Manka wie o czym pisze
 7. Można prawie ze 100% pewnością odpowiedzieć, że dobrze utrzymanego modelu bandita za 5k zł nie kupisz. Sprawnego tak. Ale to dwa różne pojęcia. Pytanie jest inne. Czy masz już pokupione niezbędne ciuchy itd.? Jeżeli nie to kup to najpierw a później rozglądaj się za SPRAWNMI XJ600. Takie moje zdanie. P.S. Tą kawe przy Twoich gabarytach to odpuść.
 8. Panie CB, to że dupa całkiem całkiem to już laska fajna??
 9. Ja wiem, że temat stary jak świat. Jakkolwiek kiedy zaczęła się moja przygoda z Competią temat ów był świeży :/ Do rzeczy. Po blisko 2 latach !!! w dość jasnej i oczywistej sprawie Competia nie wywalczyła dla mnie ani złamanego grosza. I mniejsza o to... Co ważniejsze to podejście do klienta - skandaliczne. Wszelaki kontakt był inicjowany z mojej strony, niejednokrotnie po wielu próbach. Moja rada - macie sprawę zainwestujcie w adwokata a nie w firmę, która ma Was w dupie.
 10. antonnio

  NOWE FORUM

  Przede wszystkim co mi się podoba - przy avatarze brak info o ilości postów (a skoro ich nie widać to może niektórzy nie będą bezzensownie ich nabijali). Info o miejscowości, posiadanym motocyklu i ew. nr użytkownika bym zostawił - bo te info nie drażnią a jakoś określają użytkownika.Spokojnie dojdziemy do perfekcji
 11. antonnio

  tvn turbo

  Ten przepis o ABS nie jest ani straszny ani niemożliwy do zrealizowania ale ten traktujący o 100 koniach... Ludzie chyba nikt nie traktuje tego w najmniejszym stopniu poważnie.
 12. Tak brutalnie chcesz marchewe potraktować?! Dej se pozor na lakier przy używaniu tych substytutów kufrów.
 13. Autorowi tematu polecam pracę w Fakcie lub innych tego typu ścierwach... Niektórzy policjanci to nie od małp się wywodzą tylko od królików i bardzo zgrabnie wyskakują na środek jezdni (ryzykując zdrowie swoje i motocyklisty), żeby za wszelką cenę wystawić mandat. Sam tak miałem przekraczając prędkość o niebotyczne 17km/h (sic!)
 14. Jak dla mnie PZU tak czy siak ma najtańsze OC - ostatnie wyniosło mnie około 80 PLN na rok...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.