Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Madzia, Majka, na rowerki i jazda Patrzcie jaki dobry jestem RozwiÂązaÂłem wasz problem :mrgreen:
Arczi a moze zrobimy tak,bo ja juz troszke sie nauczyÂłam jezdzic na moto dzieki pewnemu Instruktorowi (Saint oczywiscie Ciebie mam na mysli ) i ja wezne Twoj motor i skocze po Majke a Ty sobie pojedziesz na rowerze i uwazam to za najlepsze rozwiÂązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi nie ufasz w moje zdolnoÂści nauczycileskie 8) boisz siĂŞ,Âże Madzia lepiej bĂŞdzie smigaÂła od Ciebie Tylko jak byÂś Madziu jechaÂła to uwarzaj na wyÂżesze biegi od trĂłjki w gĂłre bo tego jeszcze nie przerabialismy :wink: A inne rozwiÂązanie to Arczi wejÂź puszke i pozbieraj dzioÂłchy i jazda na impreze :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu dzieki, ze dostosujecie sie do mnie proponuje spotkanie na stacji orlenu w Katowicach .jezeli bedziecie jechac od strony Bedzina Sosnowca mijacie Ikea i pierwsza stacja po prawej stronie jakies 2 km za Ikea zaraz za tym tunelkiem po prawej stronie tzw ''duza Murckowska''nie trzeba zjezdzac z trasy, ustalmy tylko o ktorej godzinie, wez pod uwage tempo marszowe [ Dodano: 2005-06-14, 17:23 ]

A wiec tak:  Spotkanie jest o 14.00 na placu 3-maja (lub 1-maja,nie pamietam ale wiem gdzie to jest) takze proponuje spotkanie w Czechowicach na McDonaldzie o 13.30.
jesli tak to mysle ze w Katowicach mozemy sie umowic powiedzmy 12 15 12 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korde ja ciogle nie wiem cyz jade w sobote na zawody:(yhh.. a jesli jade to nie wiem jak sie dostane do Bestwinki jezdoz chyba jakies pociogi cio:) [ Dodano: 2005-06-14, 18:47 ]suzi, widze z ejedna pomyslala o tym by mi troszke pokibicowac:) thx myszko pryznajmiej jedna co prawda jutor sie chyba dowiem dopieor cyz ajde na te zawody ale napraw emilo by mi bylo gdyby ktos sie wybral pokibicowac:) ahhh..bo mam poznije problem z dojechaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie dolacze do grupy w Mierzecicach tylko o ktorej godzinie i gdzie mam Was szukac  :)
Hmm nie wiem czy cos Ci to mowi, ale Dyskoteka ALFA to jest chyba najbardziej znane miejsce i kazdy Ci powie gdzie to jest. Znajac juz godziny mozemy orientacyjnie zalozyc nastepujacy harmonogram (uwzgledniajac tempo dostosowane do wszystkich):1. 11:30 - Parking pod Disco Alfa Mierzecice,2. 12:00 - Parkng przed Mc Donalds M1 Czeladz,3. 12:20 - Katowice - Orlen za wiaduktem przy trasie KTW-BB,4. 12:50 - Tychy - Orlen przy trasie KTW - BB ( na takiej gorce za swiatlami)5. 13:30 - Czechowice Dziedzice parkng przy Mc Donalds stacja JET.I tutaj mozemy sie spotkac z ekipami z innych stron Do zobaczenia w Sobote!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, poki co zalezy duzo odemnie bo no nie wiem co z moimi zawodami:( glupio i tak glupio jak glupio ale smutno organizowac innych i poznije nie jechac:( no ale spokojna glowa jutro moze poswiece troszeczke czasu na to by pogadac z ekipo;] a teraz SESJA(dwa egzaminy do przodu a dwa jeszcze przedmno i to te najgorsze:()ok mykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi, nie musisz nadjezdzaÌ mo¿emy siê spotkaÌ w Paw³owicach jak z dwu pasmówki sie skreca na Pszczyne .........za tymi œwiat³ami ju¿ na Pszczyùskiej drodze .....a pó¿niej do³¹czyÌ do ekipy która poleci zziobu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl dzis u mnie kumpel ktory jest jednym z organizatorow zlotu,dalem mu pare gadzetow na konkursy,inne salony tez takze nagrody beda zacne :wink: Honda Sikora do jednego z konkursow udostepni quada takze bedzie okazja do pojezdzenia tym pojazdem Z rozbiciem namiotow nie bedzie problemu bo jest na to duzo miejsca w ogrodku pubu Ranczo.Wogole to impreza ma sie odbywac i w dyskotece Colloseum i w pubie Ranczo (te miejsca sa oddalone od siebie o ok.200m) i droga je laczaca bedzie na czas imprezy zamknieta 8) Takze szykuje sie superimprezka na ktorej musimy byc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.