Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Suzi bezpsprzecznie jesteÂś na pierwszym miejscu  Jak juÂż bĂŞdĂŞ mogÂła to zabiorĂŞ CiĂŞ wszĂŞdzie gdzie tylko bĂŞdziesz chciaÂła ))
qrde ale sie ciesze... tylko ze ULKA troche daleko do mnie bedziesz miala... a ja az tak to nie bede Cie przeciez wykorzystywac... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18 tego czerwca? hmm....tesz jusz bede raczej po wszystkich pierdolah z egazminami wstepnymi wlacznie...nic ino zbierac na paliwo bo ostatnio u mnie z tym cienszko ...mam nadizeje ze dam rade sie zjawic...jeszcze krwi nie oddawalem :mrgreen: pozyjemy zobaczymy...jeszcze trohe czasu zostalo pzdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Suzi bezpsprzecznie jesteÂś na pierwszym miejscu  Jak juÂż bĂŞdĂŞ mogÂła to zabiorĂŞ CiĂŞ wszĂŞdzie gdzie tylko bĂŞdziesz chciaÂła ))
qrde ale sie ciesze... tylko ze ULKA troche daleko do mnie bedziesz miala... a ja az tak to nie bede Cie przeciez wykorzystywac... :?
Po pierwsze to Rybnik nie jest aÂż tak daleko od Gliwic, a po drugie to i tak o Âżadnym wykorzystywaniu nie ma tu mowy ))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Rybnik nie jest aÂż tak daleko od Gliwic, a po drugie to i tak o Âżadnym wykorzystywaniu nie ma tu mowy ))))))
czwego ja sie tu dowiaduje
No wÂłaÂśnie ZnĂłw jakieÂś excesy tu odchodzÂą, a my nie mamy jak nakrĂŞciĂŚ materiaÂłu filmowego
poprostu brak mi slow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D   MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
Moge cie zabrac.Mam troche wolnego miejsca i ogrom dobrej woli
ByÂłabym bardzo wdziĂŞczna )
No to wstêpnie jestesmy umówieni.Szczegó³y dogramy pzred 18.06.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Rybnik nie jest aÂż tak daleko od Gliwic, a po drugie to i tak o Âżadnym wykorzystywaniu nie ma tu mowy ))))))
czwego ja sie tu dowiaduje
No wÂłaÂśnie ZnĂłw jakieÂś excesy tu odchodzÂą, a my nie mamy jak nakrĂŞciĂŚ materiaÂłu filmowego
I tak to w³aœnie póŸniej jest jak ktoœ nadaje nowe znaczenie temu cio autor mia³ na myœli :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,to moÂże i ja sie wybiorĂŞ... bo chyba z SFF nic niĂŞ bĂŞdzie - mam impreze rodzinnÂą.Mam nadziejĂŞ Âże ja i niunia doÂżyjemy bo ostatnio praktykuje wskazĂłwki od crisa i coÂś mi marnie idzie Aha, to impa z nocegiem tak? A gdzie sie Âśpi ?Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż z chĂŞciÂą wybraÂłabym siĂŞ na zlocik, to dobra okazja Âżeby siĂŞ zapoznaĂŚ   Ale z racji tego, Âże jeszcze nie posiadam wÂłasnego sprzĂŞtu kÂłopoty byÂłyby z transportem i ewentualnie musiaÂłabym zdaĂŚ siĂŞ na pomoc kogoÂś z wolnym miejscem i dobrÂą wolÂą     ops: Ja za to mogĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ siĂŞ tym samym gdy bĂŞdĂŞ juÂż ÂśmigaĂŚ wÂłasnym sprzĂŞcikiem  :D   MoÂże ktoÂś z okolic Gliwic siĂŞ wybiera ?
Moge cie zabrac.Mam troche wolnego miejsca i ogrom dobrej woli
By³abym bardzo wdziêczna )No to wstêpnie jestesmy umówieni.Szczegó³y dogramy pzred 18.06. Okey, na pewno siê dogadamy ! Super, dziêkujê, pozdrowienia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spaniem nie ma problemu bo jest gdzie rozbic namioty  :D
He He Gixer myœ³isz o boisku :D, aftka grupowa bêdzie robiona jak takto wam podeœle moj¹ tekturow¹ podobizne :D wypijta tam moje zdrowie 8)Namioty mozna rozbic na terenie Rancza ew. na terenie Colloseum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.