Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[Error : B³¹d] [403] Forbidden : DostĂŞp zabroniony -------------------------------------------------------------------------------- You don't have permission to access /~moto/sarnow on this server. -------------------------------------------------------------------------------- Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostĂŞpu do /~moto/sarnow na tym serwerze. -------------------------------------------------------------------------------- [email protected] No Adrian fajne foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita was wasz LORD WIADER !!!!!! buhahahaTo sie nazywaja imprezy !!!! A wiêc zaczne od poczatku. Ogromne podziekowania dla ekipy organizujacej !!! To co wydazy³o sie w domu dziecka to bylo niesamowite !! pierwszy raz uczestniczylem w takiej akcji i az sie serce raduje !! miny dzieciakow normalnie ekstra. na poczatku dzieciaczki troszke niesmia³e ale jak sie prze³ama³y to juz bylo na calego. fajnie ze moglismy im dac odrobine radosci !! a najlepsza byla ta mala blondyneczka - jade z dziewczynka a ona do mnie "sypciej, sypciej", "jesce, jesce" az normalnie nie mam slow potem przejazdzka po okolicy - fajnie bylo, tylko na poczatku troche zamieszania i nie wszyscy pojechali a szkoda bo okoliczne drogi calkiem fajne, widoczki tez niczego sobie, no i te winkielki kolo lotniska mmmmmmm nic tylko bbzzziiiiuuuummmm a teraz przechodzimy do konkretów: impreza na maxa !!!! zaczelo sie od wjazu motorem do szkoly i spalenia gumy na korytazu grill - kielbaski byly ekstra razem ze stopionymi sztuccami hie hie madzia nadaje sie na kucharza !! po szybkim posilku i wypiciu kilku puszek talentu zaczol sie MECZ. z tego wzgledu iz miescowym zabraklo odwagi rozegralismy go miedzy soba oczywiscie mecz jak na realia polskie jak zwykle ustawiony !! a nagroda z gory by³a ustawowo przypisana ekipie arbitra (a co niektorzy juz w przerwie meczu delektowali sie soczystym smakiem gruszek ) no ale po przegranym meczu i tak gruszke skosztowalem nie powiem byla pyszniutka !! potem nadeszla pora na nauke jazdy na mortorcyklu - a ze od dawna wiadomo ze jawa to najbardziej wywrotna maszyna to Madziu nie przejmuj sie gleb¹, wlasciciel tej maszyny tesz zaliczyl tego dnia glebe wazne ze nic sie nie stalo nikomu !! potem bylo coraz lepiej, no i krotka akcja z policja hie hie ale jak zaczelismy machac to sie smerfetki zwinely 8) ale i tak najlepsza byla ta jedza od "czynu spo³ecznego " chyba przy noszeniu tych kamieni tak zgoszkniala !!meritum: EKIPA superastaaaa !!! jak sie zaczol bal to nic yno jazda !! ludziska jestescie fenomenalni !! 8) wiekszosc ludkow poznalem pierwszy raz i od razu pokochalem bez podtekstow // chociaz i takowe byly w trakcie imprezy !! Kapelki pierwsza klasa !! ojciec dyrektorrrr !! i gownem smierdzi !! hit sezonu normalnie juz nie mowiac o cukrze pudrze no i ten taniec Anusha te kocie ruchy mam wrodzone... :wink: potem bylo piwo, PIWO, PiWo i jeszcze raz pifffo !!! no i gadged juz byl bomba dzieki mega upojeniu alkoholowemu uda³o wam sie przystroic mnie jak choinke !! i potem biega taki swir !! jazdaaa LORD WIADER !! kto widzial to wie o co chodzi szkoda ze czesc ekipy tak szybko smigala spowrotem naprawde dzialo sie dzialo !! nie ma³o !! no i ominelo ich wiele atrakcji !! no a przedewszytkim wspolne jedzenie OGORASA !! oczko dla Chrisa :wink: i jak smakowalo ?? a teraz straty: 1.najbardziej bolesna kontuzja - gleba przy pogowaniu - mam tak stluczona miednice ze szok, nie moge chodzic zbyt prosto2.cos mi chrup³o w krekos³upie podczas walki judo z gigantem Saintem !! chyba nie jestesmy w tej samej wadze buhahaha3.poobijana glowa od prob zgniecenia puszki na mojej potylicy 4.ogolnie pokiereszowany po kilku glebach w zaroslach5.dziura w materacu nie wiem jak to zrobilem ale spalo sie strasznie twardo no i moje gnaty sa obczaskane z kazdej stronya w dodatku na mojego KACA nie bylo powietrza z MATERACA rano sie budze jeszcze lekko wstawiony...mozna powiedziec hie, wygladam z mojego iglo a tu pustooo ! zostaly tylko 2 maszynki no i tak odjezdzalem z miejsca bitwy jako ostatni !!!! 8) reasumacja: impeza zajebifajna !!!! dzieki jeszcze raz za wszystkie wasze zaslugi !! nie wymieniam z osobna zeby kogos nie pomin¹Ì !! juz nie moge sie doczekac kolejnej imprezy w takim doborowym towarzystwie no i mam nadzieje ze w powiekszonym oczywista !! tak wiec YNO JAZDAAA 8) odmeldowuje sie LORD WIADER no i macham wam moja miet³¹ swietln¹ !!PS. o w morde sam siebie zaskoczylem takiego elaboratu to nawet na maturze nie napisalem, samemu by mi sie tego nie chcialo czytac no to styknie tego !! POZDROWIONKA i do zaœ ! heja banana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadged, WspominajÂąc juz o wspĂłlnym OGURASIE to dajdaj,ze to nowa tradycja Forumowo zlotowa co impreze bĂŞdzie powiekszaĂŚ grona zjadaczy OGURASAz zapasu Hmmm i siĂŞ tak skromnie spytam bo jak wyjezdÂżaÂłem to z AniÂą CI tego ogĂłrka maÂło juz zostaÂło :wink: czyli mam rozumieĂŚ ze z Chrisem go koĂączyÂłeÂś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem przeprosic ze zachowalem sie jak gowniarz i obiecoje ze sie to wiecej nie powtorzy !!! dlatego specjalny uklonik no i oczko w kierunku Maishy :roll: no saint, zebys wiedzial konsumpcja z Chrisem byla konkretna ale konczylem go nie z nim... mam nadzieje ze tym ogorasem zapoczatkowalem nowa tradycje forumowo-zlotowa oj bedize sie dzialo !!!! DO PIEKÂŁAAAA !!!! [ Dodano: 2005-05-15, 16:03 ]chcialem przeprosic ze zachowalem sie jak gowniarz i obiecoje ze sie to wiecej nie powtorzy :!: :!: :!: dlatego specjalny uklonik no i oczko w kierunku Maishy :roll: no saint, zebys wiedzial konsumpcja z Chrisem byla konkretna ale konczylem go nie z nim... mam nadzieje ze tym ogorasem zapoczatkowalem nowa tradycje forumowo-zlotowa oj bedize sie dzialo !!!! DO PIEKÂŁAAAA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie troszke pomarudze, 100 twarzy grzybiarzy, dla mnie reprezentuje œredni poziom, za równo pod wzglêdem wokalnym, tekstów i oprawy muzycznej, niektóre rytmy wporzo... imprezka troszke za wczesnie sie zaczynala, nie zdarzylam sie wyspac i gumke zgubilam a tam nie sz³o nigdzie kupiÌ zadnej W domu dziecka by³o bossko, dzieciaczki s¹ super, az normalnie odezwa³ sie we mnie instynkt macierzynski a blondynka rzeczywiscie najs³odsza, ¿a³uje ¿e nie by³am na swojej maszynie to bym j¹ porwa³a do domu Do³¹czam fotki które s¹ niepodwarzalnym dowodem, ze jest miœkowa (ja ju¿ mam j¹ na tapecie )Wycieczka po okolicy tez miodzio, widoczki nie do opisania, chocia¿ troche nie ³adnie ze strony prowadz¹cych wyprawe, ¿e nie poczekali wogóle na tych spod szko³y tylko odrazu pojechaliMeczyk jak ju¿ wspomnia³ GadgeD ustawiony, ale i tak fajnie siê broni³o g³ówk¹ i dowiedzia³am siê od Paczy, ze jestem brutalna, ale chyba przesadza Ekipa nie ma sobie równych :!: :!: :!: uda³o mi siê poznaÌ wielu zajebistych ludzi i pobujaÌ siê z ju¿ znanymi Nacyka³am od groma fotek, ale dopiero jutro je wrzuce bo musze je troszke obrobiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Na wstĂŞpie chciaÂłbym podziĂŞkowaĂŚ (i pogratulowaĂŚ) MaĂŚkowi za organizacjĂŞ wczorajszej imprezki ByÂło naprawde niezle, chociaÂż niestety nie mogÂłem przyjechac wczesnie i po 1,5 godzince musialem spadac. Poza tym nie jechalem na swoim moto (co niektorzy probowali mi wytykac gdyz mialem kurtke po mojej GPZ ;( z napiskiem Kawasaki Ale generalnie wedlug mnie wszystko bylo OK i cieszy to bardziej biorac pod uwage fakt ze byl to pierwszy zlot forumowiczow.Proponuje wpisac takie imprezki w kalendarz calego sezonu i organizowac je w roznych czesciach naszego regionu, zeby kazdy mogl byc u siebie Teraz skupiam sie na kupnie nowej maszynki (mam nadzieje ze jak najszybciej), zmianie kurtki i do zobaczenia na nastepnej imprezce! Mam nadzieje, ze wtedy bede mogl uczestniczyc 'from dusk till dawn' Do zobaczenia wkrotce! Pozdrawiam ZiobuGSX 550 EF - bylem na nim (dzieki Wojtek!- ulzyles mi w cierpieniach)CBR 600 F3 - miejmy nadzieje ze wkrotce bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dowiedziaÂłam siĂŞ od Paczy, ze jestem brutalna, ale chyba przesadza
Dwa razy po kostce dostaÂłem od Ciebie!! ÂŁokci w Âżebra nie liczĂŞ A Skalar przywaliÂł mi z glana w piszczel.... Twoja druÂżyna miala chyba wyeliminowac graczy...Maciek (bramkarz nasz musiaÂł zejÂśc, bo mu siĂŞ kontuzja odnowiÂła...oczywiÂście z pomocÂą przeciwnikĂłw!) Jednak twardzi jesteÂśmy i wygraliÂśmy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PcheÂła szefie a Ty co?? zostawiÂłeÂś swoich podopiecznych forumowiczĂłw i poszedÂłeÂś spaĂŚ do auta a rano juÂż CiĂŞ nie byÂło
To cos na ziemi zamkniete szczelnie w Âśpiworze to bylem ja.... w aucie byl chris ros i anushka
ale wazne, Âże poznaÂłem samego szefa
He he wazne ze ja poznalem najwiekszego spammera :cool:
!!!! DO PIEKÂŁAAAA !!!!
:verycool:A zdjĂŞcia dawac mi tu:http://motocykle.slask.pl/forum/album_cat....t.php?cat_id=11 8)A i niech ktoÂś napisze cos do SM MOrtocykla Wyborczej czy co tam jescze .... i wklei w tym watku :-) dorzucimu jeszcze jakies zdjecie(a) i poslemy Pozdrawiam =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziowie! doszedÂłem do siebie to moge skomentowaĂŚ impreze! HA A CO!po1. przykro mi sie zrobiÂło kiedy mama szanownego pana soutysa (tak to sie pisze?) olaÂła mnie kiedy JEJ MIÂŁOÂŚĂ WYZNAÂŁEM!po2. niedostaÂłem bana PREZES POZDROWIENIA po3. panie maĂŚku a ja ÂżarĂłwke miaÂłem w sakwie po4. Madziu? jak oczko? po5. czemu najwiecej osob bylo po wyjezdzie z M1 a pozniej z kaÂżdÂą minutÂą sie tracili??po6. Krzysiu na nastĂŞpnÂą imprezie zrobimy wiekszy zapas **** po7. babi > ja ciebie teÂż :* po8. jak sie skoĂączyÂł mĂłj piknik na kocyku?po9. fajnie byÂło po ktĂłreÂś tam. ROSS!! MIELI MY O DZOUCHACH BLUSOWAĂ WIELKIE DZIEKI DLA LUDZI KTOZY ZAOPIEKOWALI SIE PUPÂĄ MOJEGO MOTO JAK ZCHODZILA PO SCHODACH i odpowiedziaÂłem sobie na pytanie co ma wspĂłlnego lapa z fizykÂą kwantowÂą! I CHCIAÂŁBYM OGÂŁOSIĂ WSZEM I WOBEC ÂŻE NA PRZECIW OCZEKIWANIOM WIERNYCH >> NIEZÂŁAPAÂŁEM GUMY>> bo takie maÂłe sprostowanie A i siĂŞ pochwale! A CO!Kolega zewsi chciaÂł mnie przekupiĂŚ butelkÂą Âżywca Âżebym mu kobiete wydzierÂżawiÂł A SIE NIEDAÂŁEM!(mamusia mĂłwila Âżeby sie z obcymi niedzieliĂŚ :x uops.... )hmm co do noclegu... fajnie byÂło ale..LUDZIE!Ja wpadÂłem na chory pomysÂł przewrĂłcenia sracza, i mi go ktoÂś wybiÂł z gÂłowyale ktoÂś miaÂł bardziej poryty pomysÂł...Normalnie KTOÂŚ ZROBIÂŁ KUPE NA DESKE Z PREMEDYTACJÂĄ NIETRAFIAJÂĄC W DZIURE!PRZEJÂŻAÂŁEM DRANIA! ZROBIÂŁ TO POTO ÂŻEBY WSZYSCY WCHODZÂĄCY ZRANA W RAMACH KACKUPY ZROBIENIA DO TOY TOYA USIEDLI SOBIE NA NIESPODZIANKE! HA! ALE JA SIE NIEDAÂŁEM I JÂĄ WCZEÂŚNIEJ ZAUWAÂŻYLEM!JESTEM Z SIEBIE DUMNY... dobra koniec rozpisywania sie na temat kupy...no wiec podsumowujÂąc powyÂższe rozwaÂżania...WIĂCEJ TAKICH IMPREZ Z TAKIMI LUDZIAMI!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAM OBECNYCH DUCHEM I CIAÂŁEM ....z powaÂżaniem Szanowny Pan dr. hab. MiĂŞsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W brode sobie pluje ze nie zostalem dluzej z tego co wyczytalem bylo ciekawie a ja sie zabralem po zjedzonej kielbasce i ominela mnie inwazja policji i cale szalenstwo nocne .Ale mimo wszystko podobalo mi sie dzieciaki powozilem, nawet znalazlem sie na fotachtakze imprezka byla :cool: i pisze sie na nastepnejesli tylko takie maja byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie...wszystkich obecnych pozdrawiam gor¹co a wszyscy nieobecni niech ¿a³uj¹...Zlocik super, ludzie ekstra... oby wiêcej takich bib...Jak siê komuœ nudzi³o !!! to sam jest sobie winien, bo by³o gdzie i z kim siê zabawiÌ !Mam nadzieje, ¿e do dzieciaków sie jeszcze wybierzemy, bo ich radoœÌ z naszej wizyty by³a nieukrywana ! Mam tam ju¿ ma³y fanclub heheStrat w³asnych praktycznie nie by³o... jedynie jedna ferelna œrubka gdzies mi spier..... ale dziêki pomocy miejscowej ludnoœci uda³o siê drutem o¿ywiÌ ninje wtajemniczeni wiedz¹ o co chodzi.Wielkie dziêki dla MaÌka - Bomba impreza by³a Aha no i oczywiœcie dla w³aœciciela szko³y...Muzyka... no ja gustuje w innych klimatach, bardziej ³agodnych... ale wszystkim na raz nigdy nie dogodzi.A tak wogóle to o której siê rano wszyscy zmyli ???Bo ja wsta³em o 9.00 to ju¿ by³y jeszcze tylko 3 maszyny ...No ludziska !!! oby tak dalej....POzdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMPREZKA ZAJEBISTA!!!!  ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcia albo filmik jak dawalem przed policja na gumie??
Chris zabijesz mnie. Chwile przed pojawiemniem sie policji wy³¹czy³em kamere Imprezka by³¹ zajebista. PodratulowaÌ organizatorowi. Mi³o by³o Was wszystkich spotkaÌ. Jakoœ fajnie z Wami czas mino³, tylko stosunkowo za szybko.Miêsko musze powiedzieÌ ¿e parkowanie w szkole Shadowa to mistrzostwo, jazda Chrisa na jednym moj¹ Hond¹ to te¿ wyczyn (wczoraj sie dowiedzia³em ¿e MT tak umie ), Davce musze podziêkowaÌ za przejaŸdzke i ca³ej reszcie za stworzenie super klimatu. Jesteœcie wielcy!! PozdrawiamP.S.Kiedy replay??P.P.SMa ktoœ mo¿e zdjêcia z trasy M1-Sarnów. A ma ktoœ mo¿e zdjêcie/filmik jak z Davk¹ jecha³em na Fazerze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.