Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Madzia Kawabusa, to jeszce jest w ustaleniach no ja podjezdzam oczywista pod twoj domek,, a nio i widze ze fotke zapodalas BRAWO motomanka, dont worry bedziesz miala co godzine relacje LIVE no i caly czas bedziemy trzymac qciuki !!!! skop tam te warszawskie tylki !! 8) 8) aha no i dalej ni wim co z tym spaniem pod Âławka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij siĂŞ do strony numer 1 i przeczytaj :mrgreen:  KilkanaÂście razy w tym topicu, byÂło pisane co, jak, gdzie i kiedy, ewentualnie kto z kim i dlaczego........
Ok, ale mnie sie nie chce czytac wszystkiego. Co post to sÂą nowe pomysÂły.Niech ktoÂś jutro zrobi review i maÂłe streszczenie tego co zostaÂło ustalone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLO ! Normalnie mi juz tylek rozsadza !!! nie moge sie doczekac soboty !Oficjalny plan dnia:9.00 - zbiorka pod Yamahaha Chorzow (ja z powodu ostatniego dzwona bede autem)9.30 - spotkanie z reszta psycholi na parkingu M1 Czeladz10.00 - Wjazd do Domu Dziecka w Sarnowie. na miejscu 2-3 godziny, przejazdzki, ogladanie sprzetow, oficjalne przekazanie rowerow i pilek itd.okolo 12.00-13.00 przejazd paradny z Domu Dziecka do Szkoly, 13.00 - 14.00 - "zakwaterownie" i objasnienie psycholom w kaskach gdzie ubikacja a gdzie bufet itd.okolo 14.00 wyjazd na wycieczke fakultatywna po okolicy - bedzie prowdzil miejscowy motocyklista, obiecal bardzo ciekawa trase.okolo 16.00 - 17.00 poczatek libacji, konkursy, ognisko, pieczenie padliny i picie pifka (bezakoholowego rzecz jasna )od 19.00 - do oporu - czesc artystyczno - hardcorowa czyli koncert trzech wymienionych juz 2 dni temu kapel , w tym gwiazda - "100 twarzy grzybiarzy"tak to mniej wiecej wyglada acha, zakontraktowalem jeszcze z miejscowymi mecz w pilke nozna, mam nadzieje ze podejmiecie wyzwanie ! ja z racji nogi w gipsie bede arbitrem, a wiecie co to znaczy..? pewna wygrana ! jak by co powywalam tamtych wszystkich z czerwonymi kartkami ! UWAGA!!! JAK BY KTOS NIE ZDAZYL NA ZBIORKE ALBO CHCIAL DOJECHAC POZNIEJ , TO JAK JUZ BEDZIE W SARNOWIE NIECH PYTA O SZKOLE W MALINOWICACH !! MIEJSCOWI TAK TO NAZYWAJA.pozdrawiam, do zobaczycha, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byda na 100% Cieszycie sie? A zjawie siê z forumowym koleg¹ zygmuscem :roll:Kurcze ju¿ siê nie moge doczekaÌ Co do pilki no¿nej, to jak nie bêdzie chêtnych mê¿czyzn to ja z chêci¹ do³¹cze do dru¿yny, choÌby po to ¿eby wiejskich ch³opaków troszke po nó¿kach pokopaÌ, co by nie myœleli, ¿e tak ³atwo a tak powa¿nie to dawno nie gra³am w noge a wizja meczu w tak doborowym towarzystwie jak najbardziej mi odpowiada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!hmm jescze parew pytaĂą 1. niepadÂło odpowiedÂź (chyba ze slepy jestem) o nocleg czy mozna w szkole spaĂŚ? czy tylko namiot?2. (:00 w chorzowie ale ktory salon? (ten od strony katow przy glownej po prawej?)a no i tak, pojawie sie na 100% o tej 9 pod salonem ale teraz prawdopodobnie bede jechal sam bo moj moto niepojedzie szybciej niz 100/ 110 km/h a niechce grupy spowalniaĂŚ... wiĂŞc dokogo udeÂżyĂŚ z pytaniem zasadniczym "KAJ TO JEST" - i z mapÂą oczywiÂście.. hmmm zamowienia na 2kc? aha na wiosce parwe znajomych wolontariuszek pozbieraÂło dla bajtli troszke smiesznych zeczy, to wezme Ile km z katowic jest sarnĂłw??PiSSSSS miĂŞsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek pisa³, ¿e w szkole mo¿na spaÌ, miejsca nie s¹ znane, w sensie ³awka, pod³oga, czy korytarz, ale kimn¹Ì siê mo¿naSarnów jest oko³o 15km od Katowic, te¿ wczeœniej chlopaki pisaliSalon Yamahy, ale dok³adniejsz¹ trase musz¹ podaÌ tubylcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek pisa³, ¿e w szkole mo¿na spaÌ, miejsca nie s¹ znane, w sensie ³awka, pod³oga, czy korytarz, ale kimn¹Ì siê mo¿naSarnów jest oko³o 15km od Katowic, te¿ wczeœniej chlopaki pisaliSalon Yamahy, ale dok³adniejsz¹ trase musz¹ podaÌ tubylcy
Ja Ciebie teÂż :* )))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.