Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Warto by³o jechaÌ. By³o wspaniale. Dzieciaki s¹ kochane. Madzia, pamiêtasz ma³ego Kacperka, sadza³yœmy go na czerwonym suzuki. Grzesiu te¿ by³ œwietny, mimo, ¿e dopiero od 3 dni by³ w domu dziecka. Ksi¹dz to dopiero by³ model. Stwierdzil, ¿e jest zwlennikiem ¿ywych koni bo na mechanicznych zapiera mu dech. Nie wiem kto go wozi³, ale mia³ ochotê owin¹Ì sobie g³owê sutann¹. Jako plecaczek bêdê na ka¿dej imprezie organizowanej przez Was. P.S zobaczcie Piknik w Krupskim M³ynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kawabusa ja sie Ciebie boje... ja Cie tak bziiuuummm przewiozlem a Ty chcesz mnie udusic... Saint, spamowanie to swietna sprawa, szczegolnie z tak fajnymi ludzmi Wiecie naprawde sie ciesze z tej akcji, jedyne co mnie martwi to liczba domow dziecka, moze by tak nie ograniczac sie tylko do jednego :?: Wiem ze nie sposob wszystkich uszczesliwic, ale probowac zawsze mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kolejna taka impreza w przyszÂłym roku, to by byÂło coÂś extra Bogatsi o doÂświadczenia z poprzedniej imprezy, moglibyÂśmy zorganizowac coÂś naprawdĂŞ super ekstra bombowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze troszkĂŞ innÂą propozycjĂŞ. Domy dziecka sÂą w wielu miastach, nie tylko w Sarnowie. Sam mam bardzo dobrego przyjaciela, ktĂłry wychowaÂł siĂŞ w domu dziecka i wiem, Âże w kaÂżdym przydaÂło by siĂŞ trochĂŞ oderwania od rzeczywistoÂści. MoÂżna by zorganizowaĂŚ jak¹œ akcjĂŞ, ale teraz zrobiĂŚ coÂś dobrego dla innego domu dziecka. MoÂżna pieniÂądze zebraĂŚ organizujÂąc, np. jakiÂś koncert charytatywny po³¹czony trochĂŞ ze zlotem. ZaprosiĂŚ duÂżo ludzi, pogadaĂŚ z riders.pl o promowanie pomysÂłu. Znam duÂżo zespo³ów reggae, ragga, hh, itd (sam gram teÂż w jednym), ktĂłre na pewno z chĂŞciÂą by nam pomogÂły, wystĂŞpujÂąc za free, bÂądÂź za zwrot kosztĂłw. ODWIEDÂŹMY WIĂCEJ DOMĂW DZIECKA. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pogadniania z Riders.pl nie ma problemu gwarantuje,ze siê do³¹cz³a:))Napomkne cosik na jabli¿szym zlocie 8) a co do zespo³ów jak ktoœ koje¿y(a wielu pewnie tak) Dziekiego to wiecie co ju¿ mam namyœli jak zacznie siê organizowac to wkrêce ich w akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DodaÂłam do albumu troszke zdjĂŞc, dupa a nie fotograf ze mnie ale atmosferke na fotach widaĂŚ I kurde w pewnym momencie mi takie cuÂś wyskoczyÂło :PrzekroczyÂłeÂś limit dodanych zdjĂŞĂŚ, nie moÂżesz juÂż dodaĂŚ Âżadnego. JeÂśli jest to konieczne i moÂżliwe, usuĂą jakieÂś swoje poprzednie zdjĂŞcieNo Âładnie nie chcÂą juÂż, Âżebym w albumie dodawaÂła, to dam reszte tutaj, nic innego mi nie pozostaje PrzejaÂżdÂżek cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogê siê podj¹Ì z bratem organizacji takiej imprezy (on czêsto organizuje reggae jamminy i zna siê na tym doskonale). Mam kilka fajnych miejsc u nas w Beskidach, które idealnie by siê nadawa³y na tego typu imprezkê. Dzikiego oczywiœcie znamy My utrzymujemy sta³y kontakt z wieloma bardzo dobrymi zespo³ami, tak¿e graÌ mia³by kto. Mam tylko pytanie- czy by³yby osoby chêtne do pomocy w organizacji? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nio dzieki KudÂłaty za odrobine pocieszenia  :D  A Ty Skalar nie masz sie czego bac  :P  :P  :P ,naprawde mi sie z TobÂą dobrze jechaÂło  :roll:
Ciekawe co on ci robil :?:
Timac ,a co masz na mysli :wink: Pozdrawiam [ Dodano: 2005-05-17, 00:31 ]Dzieki Maisha za fotka,ale ta jedna miaÂła byc wycieta bo wygladam na niej jak ........... Kurcze moze zna ktos tego kolesia co jestem z nim i Maisha na zdjeciu :roll: :roll: :roll: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, nie badz taka samokrytyczna !Fotki sa super  8)
Dziêki za uznanie ale kurde podczas jazdy nie przestawi³am na zdjecia w ruchu i niektóre wysz³y nieostro Pozatym Ÿle wykadrowa³am wiêkszoœÌ i musia³am je na kompie przerabiaÌ, ¿eby jako tako wygl¹da³y, ale stara³am siê
Maisha, kurde ile ty tego jeszcze masz ?  ... nie wazne ile...wrzucaj !!  :P
To juÂż koniec... Kurcze od godziny 15 do 18 je przerabiaÂłam, potem od 20 do 1:00 dawaÂłam na stronke, ale daÂłam rade twarda dzioÂłcha w koĂącu jestem 8) 8) 8) 8) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.