Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale ja nic nie mĂłwiÂłem czy ktoÂś byÂł po % czy nie tylko siĂŞ pyatÂłem bo tyle mtorkĂłw byÂło,ze kaÂżdy siĂŞ mĂłgÂł pomyliĂŚ Dzielna Kobieta dba o nasz wizeruneak:D no to co my przynajmniej co jeÂździ po mieÂście na gumie porywa maÂłe dziwczynki gwaÂłci kobiety demluje samochodzy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec oki,wierze Sargon ja wcale nie wÂątpie ze jesteÂś wiarygodnym Âświadkiem Kurcze tylko wiesz jakoÂś nam sie straciÂłeÂś na kilka chwil w Katowicach ale na szczescie pozniej sie odnalazÂłeÂś,mysmy ze Skalarem mysleli ze juz pojechales innÂą drogÂą,ale na szczescie sie wrociles 8) i pozniej juz tylko bylo bziiiiiuuuummmm [ Dodano: 2005-05-16, 16:22 ]No Saint szykuj sie bo pojdziesz pierwszy do uduszenia :patyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Saint szykuj sie bo pojdziesz pierwszy do uduszenia  :patyk:
to cz³owiek siê tak stara a tu go patykiem po oku dzgaj¹ :patyk: i jeszcze dusiÌ chc¹ P.Spisze któœ jakieœ artyku³y do gazet :wink: skrobnijecie cos to zamieœci siê tez na ridersach na g³ównej stronie oczywiœcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLO !Jezeli ktos nie sluchal audycji w Radiu Katowice to umiescilem ja na serwie do sciagniecia :http://rapidshare.de/files/1798677/sarnow_..._radio.rar.htmlpo wejsciu na ta stronke wybierac opcje downloadowania za "FREE" i ssacie, ale nie da sie uzywac akceleratowrow w stylu GetRight itd. dajcie znac jak sie wam audycja podobala, moim zdaniem wyszlo spoko ! az siem wzruszylem.. pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja myÂśle Âże chyba niebĂŞdziemy tyle czekaĂŚ i w tym roku (jak zapewniaÂł w radiu Marcina) jeszcze coÂś damy rade zorganizowaĂŚ. Wiece zastanawia mnie jedna rzecz: chodzi o tÂą nieszczĂŞstnÂą wylewke, co w czynie spoÂłecznym byÂła robiona. Tak sobie to wszystko przemyÂślaÂłem i doszedÂłem do wniosku Âże my w czynie spoÂłecznym chcieliÂśmy zafundowaĂŚ na tÂą wylewke gumowÂą powÂłoke antypoÂślizgowÂą, a tymczasem Pan SoÂłtys (ktĂłrego pozdrawiam i myÂśle Âże z zaproszenia na doÂżynki skorzystamy) troche siĂŞ zdenerwowa.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek , tlumacze jeszcze raz:kliknij w podany link, po wejsciu na stronke wybierz opcje downloadowania za "FREE" (na dole strony), otworzy Ci sie nastepna strona na ktorej pojawi sie juz bezposredni link do pliku. niekiedy jak jest duzy tlok trzeba pare sekund poczekac , bedzie napisane na stronie ile sekund trzeba czekac, potem prawy klik myszy i "zapisz jako". Plik spakowany rarem. nie da sie uzywac akceleratowrow w stylu GetRight itd. pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok to za dlugo widze ze wszystkim sie podobalo i proponuje powtorzyc to jesienia nazwijmy to ze bedzie to forumowe zamkniecie sezonu a jak przyjdzie wiosna to sezon otworzymy wlasnie tam.Gadalem dzis z dyr. domu on dzieci i wszyscy sa BARDZO wzruszeni i zapraszal nas ,jeszcze mowi, ze nie musimy nic kupowac sama obecnoscia sprawiamy radosc dzieciom caly czas o tym opowiadaja.przy reportazu az mi sie oko zaszklilo hlip hlip.Pani redaktor powiedziala ze bylo rewelacyjnie jest mile zaskoczona.Podobno ktos jeszcze kupil dzieciom torbe cukierkow i je rozdalJestescie wielcy chyle glowe przed wszystkimi ktorzy przyczynili sie do akcji.Piszczie co myslicie o pomysle rozpoczynania i zakanczania tam sezonow i odzwiedania dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok to za dlugo  widze ze wszystkim sie podobalo i proponuje powtorzyc to jesienia nazwijmy to ze bedzie to forumowe zamkniecie sezonu  a jak przyjdzie wiosna to sezon otworzymy wlasnie tam.Gadalem dzis z dyr. domu on dzieci i wszyscy sa BARDZO wzruszeni i zapraszal nas ,jeszcze mowi, ze nie musimy nic kupowac sama obecnoscia sprawiamy radosc dzieciom caly czas o tym opowiadaja.przy reportazu az mi sie oko zaszklilo hlip hlip.Pani redaktor powiedziala ze bylo rewelacyjnie jest mile zaskoczona.Podobno ktos jeszcze kupil dzieciom torbe cukierkow i je rozdalJestescie wielcy chyle glowe przed wszystkimi ktorzy przyczynili sie do akcji.Piszczie co myslicie o pomysle rozpoczynania i zakanczania tam sezonow i odzwiedania dzieci
MyÂśle Âże pomysÂł caÂłkiem niezÂły. Ale MBS jest dobrÂą okazjÂą do takich akcji charytatywnych, tzn. na kaÂżdym MBSie (o ile Yamaha znĂłw nam udostĂŞpni kawaÂłek stoiska) moÂżna by zbieraĂŚ pieniÂądze i znĂłw zorganizowaĂŚ coÂś podobnego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Christo, wiekie dzieki za transport !!!!Pawe³ - PRC, ja myœle ze w przysz³ym roku bede rozmawia³ z organizatorem zeby nam za free jakis kawalek z hali odst¹pi³ ... gdyz pomys³ mu sie bardzo spodoba³ w tym roku ... a jak nie to liczymy na jak¹œ firme (Yamaha - chyba najbardziej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.