Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no dziÂło siĂŞ dziaÂło podsumyjmy:spotkanie z dzieciakami,muzyka alkochol policja,szlif:(,bliskie spotkanie z policjÂą(moje i Magdy) :Dtylko striptizu nie byÂło a moÂże jest bo tylko nie wiem bo w domku sobie siedze UWAGA ZA WSZYSTKIE KRZYWDY JAIE WYRZÂĄDZIÂŁĂM KOMUKOLWIEK TO BARDZO PRZEPRASZAM i jeszcze jedno Panowie jak Kobieta siedzi na waszym motocyklu wysÂłuchajcie dokÂładnie co mĂłwi bo moÂże siĂŞ to skoĂączyĂŚ boleÂśnie Pozdrawaim wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁosz cholercia!!!! Ale sie dziaÂło!!! )))))))))))))Powiem tak! Nie ma to jak doborowe towarzystwo.Wszystko byÂłoby ok, gdyby sie do mnie nie podwalaÂł sie jakiÂś nawalony facet... ale dziĂŞki szybkiej interwencji Chrisa wszystko wrocilo do normy No i super byÂło sobie potaĂączyĂŚ z samymi przystojniakami :roll: Gadged a te kocie ruchy!! :mrgreen: Czekam na nastepna jakas wspolna imprezke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âło sie dziaÂło...wszytko byÂło by pieknie... ale mi dzis tego cholernego sklepu nikt niechciaÂł otworzyĂŚ!!!!!A i gmole do malowania hehehea teraz ide w kimeaaa wÂłaÂśnie uwaÂżajcie na takÂą osobe tu jak "babi" podobno podszywa sie pod kogos i tak naprawde njie jest tym za kogosie podaje a tak naprawde jest agentem tajnej korporacji "ugryÂź sie w czoÂło" ktĂłra ma na celu Âśledzenie postĂŞpowaĂą spokojnych ludzi w celu wyniszczenia wszystkich siedlisk termitĂłw na terenie ÂślÂąska >> :*bajjjjjblueesowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja wróci³em z imprezy by³o naprawdê super, nie ¿a³ujê ¿e tam by³em do dzieciaków sie spóŸni³em ale i tak kilka rundek wykona³em.nasze maszyny troszkê w nocy zmoknê³y ale to nic :roll: tylko jak przebudziliœmy siê chyba o 9.30 (w sumie nas wyrzucono bo chcieli zamykaÌ ten interes w którym spaliœmy:) ). to ju¿ prawie nikogo nie by³o rano zosta³y tylko 2 bandytów, XJ i Ninja :mrgreen: na krzes³ach dosyÌ wygodnie siê spa³o tylko coœ mnie w krzy¿u ³upie teraz aha... mam ¿al do mojej ¿ony bo nie po¿egna³a siê ze mn¹ hihi. ps: gratulacje dla naszej medalistki (s³abo bo s³abo ale zawsze medal 8) hehe)Pche³a szefie a Ty co?? zostawi³eœ swoich podopiecznych forumowiczów i poszed³eœ spaÌ do auta a rano ju¿ Ciê nie by³o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ robaczki Imprezka by³a super Fajnie by³o zobaczyÌ Wasze mordki Tak jak pisa³a Ania, towarzystwo faktycznie doborowe, szkoda tylko, ¿e nie ze wszystkimi sobie pogada³em, ale wazne, ¿e pozna³em samego szefa Miejmy nadziejê, ¿e kolejna impreza i ka¿da nasêpna bêdzie jeszcze lepsza od tej pierwszej Pozdrawiam :!: P.S. Robercik, ¿yjesz ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale sie imprezka udala ! bylo zajebiscie ! fajnie bylo poznac osobiscie wszystkich forumowiczow i przekonac sie jakie zajebiste z nich ludki ! az nie do wiary ze wsrod kilkudziesieciu osob nie bylo ani jednej "zakaÂły", wszyscy bardzo OK.Mysle ze wskazane jest regularne imprezowanie w tym gronie ! Cosmy sie nasmiali to nasze, fajnie bylo i rano w domu dziecka i w szkole. Grilowalo sie bardzo fajnie, mecz o czapke gruszek wygrali faworyci! Konkurs wolnej jazdy tez byl emocjonujacy ! Bylo piwo, piekne kobiety, dobre jedzonko, muzyka i policja, a wiec nie braklo zadnego skladnika udanej imprezki.Mam nadzieje ze oprawa muzyczna sie podobala, ja bylem zachwycony ale niektorzy sugerowali na przyszlosc bardziej bluesowo, rockowo lub nawet hip-hopowo! ciezko znalezc cos co by wszystkich zadowolilo pozdrawiam , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja napisze (jako Âże Âżyje jednak ;-) ) ze bylo zajebiÂście. Pomimo Âże nie byÂło grona "AlkoholikĂłw z podbeskidzia" to mĂŞÂżnie sie trzmalismy naszych puszek (i butelek). Niesamowity klimat tej imprezy - wszyscy sie niejako znali, ale sie nie znali. Po prostu super!! MoÂże nastepnym razem dluzej pociagniemy imprezke w wiekszym gronie i wiecej zostanie na noc, ale nie ma co marudzic, to bylo to.A tego co bylo w domu dziecka to ciezko opisac - KAWAÂŁ DOBREJ ROBOTY, kupe szczescia dalismy tym dzieciom, i to jest wspanjiale. )Pozdro dla wszystkich!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!jak na mnie to impreza bardzo udana! ... u dzieciakow bylo fajnie chociasz co niektorzy po przejazdzce nie chcieli zejsc z motora ale wazne ze sie malym podobalo...pozniej impreza tesz udana jak holera ...co tu duzo mowic...swietni ludzie, piwo interwencja policji ...poprostu swietnie!szkoda ze nie moglem zostac na noc .. no ale cusz...taki zywot....mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda bo bardzo zaluje ze mnie dluzej nie bylo Jak sie wyrobie to powrzucam pozniej pare fotek co mam i jakies krutkie filmiki z wyglupow chrisa i davki...pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.