Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ty sie juz lepiej KudÂłaty nie wypowiadaj! Bo jak jego tata przyjedzie i zobaczy co sie dzieje to jeszcze mu zabroni wogole na forum wchodzic
eee, chyba taki brzydki to ja nie jestem moÂże troszeĂąkĂŞ :wink: ekipa jest OK, co tu duÂżo mĂłwiĂŚ, moze jego tata zmiĂŞknie do tego czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela, JuÂż byÂłem na tej stronie ale czas nie pozwala na wiĂŞcej.Piotr
Pewnie chodzi o moj podpis :-) jest to skrypt ktory pokazuje nick usera ktory est aktualnie zarejestrowany... takie male a cieszy ... juz wielu sie na to zlapalo i swego czasu bylo duzo smiechu z tego ...funkcja ta to [you*] - bez * :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KudÂłaty trza jakie piwo wspĂłlnie skroic coby sie porzÂądnie zintegrowac  :P  :oops:  =)
nie ma sprawy, tylko jak to zrobiĂŚ kiedy ja nie pijĂŞ nie ma Âźle, wyjÂątki sÂą piĂŞkne
Musze ograniczyc limit ososb z ktorymi musze sie napic :D:D
taaak, uwa¿aj, bo przez tydzieù moze potem ostro wiaÌ ==================================================================A teraz na powa¿nie.Czy ktoœ wie jak wygl¹da teren tej piêknej szko³y? Mam zabraÌ jak¹œ kotwicê, zeby mi maleùstwa nie porwa³ jakiœ ... kolega, czy starczy fabryczna blokada kierownicy :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze popsuje troche sielankowy nastroj i pogledze jak stary dziad,ale pamietajcie ze najpierw jedziemy do domu dziecka do dzieciakow jezeli macie jakies pluszaki to wezcie je porozdajemy niech sie dzieci ciesza!Po za tym trzeba porobic troche zdjec opisac impreze i wyslac do SM wydrukuja to.Kto jest dobry z polskiego niech sie poswieci i cos napisze :mrgreen: Pozdrowka [ Dodano: 2005-05-05, 22:16 ]Sorki ze popsuje troche sielankowy nastroj i pogledze jak stary dziad,ale pamietajcie ze najpierw jedziemy do domu dziecka do dzieciakow jezeli macie jakies pluszaki to wezcie je porozdajemy niech sie dzieci ciesza!Po za tym trzeba porobic troche zdjec opisac impreze i wyslac do SM wydrukuja to.Kto jest dobry z polskiego niech sie poswieci i cos napisze :mrgreen: Pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiĂŞc pamietamy :!: 8) do SM napiszemy moze po wszystkim tz opis w MBS i z "wycieczki"Ale mozna napisaĂŚ np do gazety wyborczej (lub/i tym podobnych) do regionalnej trĂłjki TVP (moÂże by przyjechali na 5 min) itp. Co wy na to ? Jak wam sie to spodoba to cos naskrobie dzisja wieczorem albo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wys³a³em pismo i dodatkowo emila do TVP3, zero odzewu, ale moze przyjad¹, kto wie.A tak jeszcze jedna sprawa doœÌ wa¿na: Ka¿dy na motocyklu bêdzie mia³ swoje tobo³ki. Macie zamiar z nimi jechaÌ do domu dziecka, czy moze lepiej zostawiÌ je najpierw w szkole i wygodnie w pe³nej okaza³oœci pojechaÌ na oficjaln¹ czêœÌ dnia?Jeœli któreœ dziecko zechce siê przewieŸÌ, a taka opcja jest chyba w plannie, to nie bêdziemy siê tam rozpakowywaÌ i potem znowu sk³adaÌ, zeby przejechac kawa³ek pod szko³ê itd. a¿ do zwariowania Trzeba to jakoœ uporz¹dkowaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoÂś mĂłgÂł potem zebraĂŚ te posty do kupy i nakreÂśliĂŚ jakiÂś grafik, co?gdzie?kiedy?ile?po co? No i oczywiscie co bĂŞdzie "included" a co "nie included". Moze przydaÂłoby sie pogadaĂŚ z miejscowymi gastronomiami,moze ktĂłraÂś walnĂŞÂłaby jakiÂś "beer garden" (ogrĂłdek piwny), i jakieÂś grill'e nie chce mi sie taszczyĂŚ kieÂłbachy Âżadnej ), chyba, ze kupiĂŞ coÂś w Constarze ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przeczytaÂłam caÂły wÂątek i rzeczywiÂście impra ma byc przednia, wiĂŞc jak wszystko dobrze pĂłjdzie (czyt. dopieszczÂą mojÂą bestie 8) ) to takÂże siĂŞ zjawiĂŞ... a co W Bielsku jutro nie bĂŞdĂŞ, wiĂŞc w nastĂŞpnym tygodniu muszĂŞ sobie jakoÂś odbiĂŚ i podreperowaĂŚ gardeÂłko napojem bogĂłw :mrgreen: pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.