Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosze o zgloszenie sie do mnie 6-8 osob ktore moga przyjechac w kamizelce celem koordynacji. Osoby te powinny posiadac kamizelki odblaskowe zgodne z ustawa oraz podjechac na spotkanie w sobote o 14:45Prosze wysylac mi na PW numer telefonu. Podam tam reszte szczegolow.4 osoby juz sa wiec czekam na jeszcze 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi ulotkami ? Ktoś coś zmajstrował ?Można umiescic na nich prośbę do kierowców o omijanie w tym dniu A4, argumentując że w ten sposób też będą mieli pośredni wpływ na finalny efekt całej akcji (mniejszy wpływ kasy do SE).13 zł to prawie 3 litry paliwa - jakies 50 km jazdy "typowym" autem. Wiec nawet jadąc przez Olkusz zaoszczędzą Na pierwszym sptokaniu byłem - klase pokazaliśmy wtedy,drugie niestety mnie minęło - nad czym ubolewam,na trzecim zjawie sie na bank.Pokażmy profesjonalizm i kulture a bedzie dobrze. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu drukowac ulotek. w aucie kazdy slucha radia a informacje o korkach i o tym ze autostrady nalezy omijac beda prawie we wszystkich radiostacjach lacznie z radiem maryja, polskim radiem program 1 i 3, radiem rmf, zet, tok, eska, karolina a ponad to dzien wczesniej w telewizji.--Prosze o zgloszenie sie do mnie 6-8 osob ktore moga przyjechac w kamizelce celem koordynacji. Osoby te powinny posiadac kamizelki odblaskowe zgodne z ustawa oraz podjechac na spotkanie w sobote o 14:45Prosze wysylac mi na PW numer telefonu. Podam tam reszte szczegolow.4 osoby juz sa wiec czekam na jeszcze 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Krakow czyli poludnie poinformowane i zgrane z nami.---Ciagle poszukuje 4 osob ktore moga przyjechac w kamizelce celem koordynacji. Osoby te powinny posiadac kamizelki odblaskowe zgodne z ustawa oraz podjechac na spotkanie w sobote o 14:45Prosze wysylac mi na PW numer telefonu. Podam tam reszte szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosma ;p ugasiłeś mój zapał, miały być puchy, a teraz ma ich nie być ;p szkod'a bo chciałem zawitać w pełnym umundurowaniu, ale skoro mamy nie robić cyrków, szopek czy jak tam zwał, tylko bezproblemowo przejechać płacąc normalnie, to nie warto grzać się w tej puszce :-) a może ktoś plecaka szuka? jak by mnie zabrakło to nagrajcie dla mnie filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że podzielę się z wami innym zdaniem.Uważam, że pomysł blokowania A4 jest zupełnie nietrafiony.Korków jest wystarczająco dużo, tak naprawdę jedyną szkodę wyrządzicie innym osobom, które korzystają z A4, w celu dojazdu do pracy, ....Motory, nie mają niższych opłat, ponieważ tak wynika z ustawy, jeśli chcecie na kimś zrobić wrażenie, to pojedźcie do Wawy, pod jakieś ministerstwo, tam zróbcie protest, załatwcie sobie media."Rzeczniczka Stalexportu przypomina, że zarządca autostrady nie ma wpływu na wysokość opłat za przejazd. – Nie możemy ich ani obniżyć, ani zdjąć. Opłaty zatwierdził minister infrastruktury, który podał nam podział na pięć kategorii i to jest dla nas wiążące – mówi."Taki bezsensowny protest mało wnosi dla was, a innym ludziom poprostu wyrządza szkodę.pozdrawiamrównież Motocyklista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku ale powiedz sam czy nie czujesz sie oszukany jadąc autem przez wiecznie remontowaną A4 i płacąc za to cieżkie pieniądze ? O to tez między innymi walczymy. Jadąc przez Olkusz jedzie się niewiele dłużej a taniej. A stan dróg tu i tam jest taki sam Nie zależy nam na korkach, tylko na miejszych wpływach do SE (czując się oszukiwani) - ten cel chyba mamy wspolny co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rzeczniczka Stalexportu przypomina, że zarządca autostrady nie ma wpływu na wysokość opłat za przejazd. – Nie możemy ich ani obniżyć, ani zdjąć. Opłaty zatwierdził minister infrastruktury, który podał nam podział na pięć kategorii i to jest dla nas wiążące – mówi."pozdrawiamrównież Motocyklista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi kierowco.... przeciez nikt w dniu 29.08 nie kaze Ci jechac samochodem autostrada A4.. jest tyle drog alternatywnych Krakow-Katowice Katowice-Krakow, ze napewno znajdziesz dogodne dla siebie rozwiazanie - tymi slowami urzekl nas wszystkich kilka lat temu Pan Prezes Stalexportu...i juz wiecej nie chce mi sie pisac, bo jesli ktos jest inteligenty to zrozumie przekaz mojej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Uważam, że pomysł blokowania A4 jest zupełnie nietrafiony.(...)Motory, nie mają niższych opłat, ponieważ tak wynika z ustawy, jeśli chcecie na kimś zrobić wrażenie, to pojedźcie do Wawy, pod jakieś ministerstwo, tam zróbcie protest, załatwcie sobie media."Rzeczniczka Stalexportu przypomina, że zarządca autostrady nie ma wpływu na wysokość opłat za przejazd. – Nie możemy ich ani obniżyć, ani zdjąć. Opłaty zatwierdził minister infrastruktury, który podał nam podział na pięć kategorii i to jest dla nas wiążące – mówi."Taki bezsensowny protest mało wnosi dla was, a innym ludziom poprostu wyrządza szkodę.pozdrawiamrównież Motocyklista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze uwazam, ze protest w Warszawie, jest lepiej naglosniony, zwraca wieksza uwage politykow i mediow, tak juz jest,nie widze sensu rozmawiania na temat, czy byl protest ktory cos wniosl, ktory nie przeszkadzal, nie wiem, moze byl, moze nie bylo, wazne zeby protest odbyl sie tam gdzie ma najmocniejszy wplyw, a nie tam gdzie tylko przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na proteście, ale zastanawiam sie czy finansowo SE nie wychodzi na zero w tym czasie ?Wolno przebiega transakcja zakupu "bilteu". Ale za to na wszystkich bramkach. Przy tej ilości motocyklistów i tak moze dużo nie stracą. A patrząc w przyszłosc,- teraz mogą kilka razy ponieść pewne koszty- aby wygrać spór.A przez kolejne lata będziemy płacić większą stawkę, i wyjdą na +Do tego idzie zima, i protesty motocyklistów się skończą.Żeby było jasne popieram protest, ale myślę nad inną skuteczniejszą metodą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.