Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi to pisac, ale to by było zbyt piękne i mimo wszystko zbyt łatwo osiągnięte,tak więc nie róbmy sobie zbyt wielkiej nadzieji.W Polsce niestety nic nie przychodzi łatwo.Jeszcze we wrześniu można by ich pomęczyć, a co ! Ja niestety dziś musiałem odpuscić, jestem jeszcze troche "wczorajszy" hehe i bałem sie siadac za ster, 13.08 byłem, no ale dziś odpusciłem,bo chyba mnie jeszcze cos trzyma hehe. 3mam kciuki Panie i Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się wszyscy pod centrum handlowym i najpierw posłaliśmy kilku jako "zwiadowców", by wybadało najpierw jak sytuacja wygląda pod bramkami. Zadzwonili, że wszystko było w porządku, więc ruszyliśmy wszyscy zwartą grupą. Niestety w tym czasie się policja przygotowała, i jak dojechaliśmy na miejsce zostały już wyznaczone bramki dla motocyklistów. Zrobiła się lekka konsternacja wśród nas, jednak dzielnie ruszyliśmy dalej. Kilku pierwszych z nas "zapłaciło" i po tym już resztę puszczono za darmo. Ja sam nie miałem za dużo czasu, więc nie jechałem do Chrzanowa, tylko zawróciłem w Jeleniu. W drodze powrotnej na bramce już zapłaciłem, co mi trochę czasu zabrało(około 15 min), bo niestety miałem przypadkiem same drobne. W tym czasie zdążyła się ustawić kolejka kilkunastu samochodów, które jednak ochrona skierowała do innych bramek. Obok mnie jeszcze jakiś inny motocyklista płacił.Moim zdaniem powinniśmy wykorzystać model brytyjski - nie ma sensu na siłę usprawniać czegoś, co samo w sobie jest dobre, a do tego sprawdzone. Niech każdy się po prostu umówi ze znajomymi i i w małych grupach bez uprzedniego informania niech wybiorą się autostradą do Chrzanowa. W sytuacji kiedy zgadujemy się dużą bandą na internecie, SE ma czas na przygotowanie i wezwanie policji, co sprawia, że protest jest mało efektywny. Jeszcze była sytuacja z policjantem - jak wspomniałem już, śpieszyłem się i chciałem zjechać na pas dla samochodów. Podszedłem więc do policjanta i spytałem się jaka jest kara za to przewinienie i w odpowiedzi uszłyszałem, że 100 złoty bez punktów. Uznałem, że oferta jest warta rozpatrzenia i przejechałem pod taśmą. Podszedłem jeszcze do policjanta, który jednak w tej sytuacji darował mi wypisanie mandatu i mnie nie ukarał. W tym czasie jednak pozwolono reszcie motorów przejechać za darmo, więc wróciłem pod taśmą i pojechałem z resztą grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parkingu spodziewałem się większej ilości maszyn:( sam zdecydowałems ię w ostatniej chwili i na szczescie nie zmokłem. po bramkach zjechałem na jeleń (brak czasu) podobnie jak Adam ( z tym mandacikiem niezła akcja choć chyba mało skuteczna...) Z drugiej strony Policja czuwać ma nad bezpieczeńśtwem... skoro się szykuje demo gdzieś na ulicach też rozgrywają partię po swojemu! no i:1 Skoro taki sam moto jak puszka to po co ten dwupasmowy cyrk... i tu zgadzam się że ciekawsze byłyby mniejsze akcje - ale jednocześnie czasem z większymi żeby sie ludziom przypomnieć ( mediom Policji, SE...)! 2 skoro przepisy nie pozwalają puszczać za darmo to dlaczego zrobili wyjątek? ustawa przewiduje specjalne sytuacje? 3 osobne bramki dla moto... czemu nie, tylko po co!!?? Prościej jak na kasie będą to weryfikować ale co ja tu bede za SE myślał.CIekawe co w aktualnosciach powiedzieli!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze brawa dla tych co byli i dla tych którzy przekazali info od pana kleksa! podjeżdżając za 1wszym razem spytałem sie czemu za darmo. powiedział chłopaczek ze tak mu kazano. okej, spytałem sie do kiedy. powiedział ze dziś. spytałem do ktorej, powiedział ze do 24. wiec luz. Na parkingu jak juz ostani przejeżdżali to im juz spowrotem kazali płacić!!!! no kur*a jego mać! widać grają sobie w bambuko z nami. Po drugie. słowia teraz skieruje do Tych co nie umią słuchać. było powiedziane ze trzymamy odstepy i USTAWIAMY sie jeden za drugim w odległościach bezpiecznych. To zaś wyszła wielka kupa lepiej będzie sie przegrupowywać po np 7 moto (kazdy do jednej bramki) w odstępach 20min i wówczas pomyślcie jaki efekt. sie wkurzyłem i ide na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie dało się zakorkować jak ostatnio bo po prostu było nas za mało, ale to było pewne że frekwencja będzie słaba bo miętkie siurki się chyba deszczu wystraszyły, a w sumie to ja cały czas byłem suchy, czasami coś tam pokropiło ale tyle to jest nic, do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.