Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale trzeba przyznać, że nasza taktyka skutkuje. Ktoś w SE przekalkulował to i wyszło mu, że lepiej stracić parę złoty na motocyklach niż wystraszyć "puszki" które pojadą sobie np przez Olkusz. Mały korek na węźle A4/S1 łatwo ominąć, a dużego od Krakowa trudniej więc wiedzą, że i tak ludzie będą stali i czekali... i nas kasowali.Potwierdza się stare przysłowie, "chcieć to móc" ... a nie zwalać na ministra, że takie rozporządzenie i "się nie da".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre z tą awanturą, też jak przyjechaliśmy jako jedni z pierwszych to widziałem że coś tam jest nie tak, jakbyśmy wszyscy przyjechali autami to by nas chyba pozabijali tylko nie mów że to ten gościu co Was zerem nazwał albo ten w czarnej kurtce za Was zapłacił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki tym, ktorzy byli no ale zastanawiam sie dlaczego zostala spaprana podstawowa sprawa....motocykl zajmuje srodek pasa i zachowuje bezpieczna odleglosc od pojazdu poprzedzajacego???Chcialem jeszcze raz podziekowac temu wiesniakowi (niestety nie widzialem dokladnie kto to), ktory robil przegazowke do odciecia na parkingu zaraz za bramkamiogolnie akcja sie udala i SE pokazal, ze moga nas puszczac za darmo..w drodze powrotnej rowniez chcialem nie placic ale...prawnicy w przyszlym tygodniu zajma sie sprawa... skoro pani alicja twierdzi ze oplat sie nie da zniec, to dlaczego dzisiaj dla nas je zniesli w jedna strone?Chciałem rowniez podziekować KamilTVP za zrobienie naprawde swietnego reportazu w aktualnosciach. Pokazanie slow pani rzecznik sprzed miesiaca o tym, ze nie mozna zniesc oplat i potem nas, dzisiaj przejezdzajacych za darmo... naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnośnie techniki. Skoro oni nakazują przy pomocy policji autostradowej (jest taka oficjalnie niestety) abyśmy jechali tylko przez dwie bramki, to nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać tylko z jednej, a drugą zostawić wolną, bo akurat takie mamy widzimisie:) zatem jeśli nawet by przyjechało te 50 motongów, ustawiło sie do 1 bramki z należytą odległością to coś mi sie wydaje że ogon byłby dłuższy... i w ogóle by był!!jestem za tym, aby umawiać się przez PW. wówczas Ci co sie mają dowiedzieć sie dowiedzą, może nie będzie "szpanerowców" czy jak tam ich nazwać. w/g mnie wystarczy te 40 moto z grosikami aby zrobić taki nagłos że hoho. bo gdy nie było władzy to widzieliście jak było za pierwszym razem.-> superenalottodupisz fleki i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde byle dobrze. po pierwsze mamy precedens : ze jednak mozna za darmo.jak sie nie bedzie dalo za darmo to trzeba powiadomic Urzad Skarbowy ze doszlo do przekazania darowizny na rzecz kazdego z nas bez odprowadzenia podatku. Jak jakis piekarz kiedys dawal chleb za darmo to dojebali mu vat. Ciekawe czy dojebia tez SE.Co do frekfencji... cukiernice nie przyjechaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde byle dobrze. po pierwsze mamy precedens : ze jednak mozna za darmo.jak sie nie bedzie dalo za darmo to trzeba powiadomic Urzad Skarbowy ze doszlo do przekazania darowizny na rzecz kazdego z nas bez odprowadzenia podatku. Jak jakis piekarz kiedys dawal chleb za darmo to dojebali mu vat. Ciekawe czy dojebia tez SE.Co do frekfencji... cukiernice nie przyjechaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś pomysł.a tak swoją drogą uważam że blokowanie bramek od wewnątrz a4 zdaje się mieć mniejszy sens. bo te auto co i tak stały w tym korku i tak zapłaciły - nie mogły uciec. więc SE nie poniósł strat.ja natomiast proponuje zmianę formy strajku. Małe grupki po 10 motocykli. bez ostrzeżenia. co 30 minut. w jakiś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś pomysł.a tak swoją drogą uważam że blokowanie bramek od wewnątrz a4 zdaje się mieć mniejszy sens. bo te auto co i tak stały w tym korku i tak zapłaciły - nie mogły uciec. więc SE nie poniósł strat.ja natomiast proponuje zmianę formy strajku. Małe grupki po 10 motocykli. bez ostrzeżenia. co 30 minut. w jakiś dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem co prawda pierwszy raz ale moim zdaniem było bardzo przyzwoicie. Jechaliśmy z Funiem puszką - terenowym Oplem i żeby tego było mało to miśki trzepali nas już przed bramkami... no cóż, kolega zapomniał włączyć światła Obeszło się na szczęście bez mandatu ale szanowny pan Władza - po cywilnemu jak się okazało również motocyklista, wpuścił nas na bramki dla motocykli... Nawiasem mówiąc bardzo jesteśmy Panu wdzięczni no bo i 200 pln piechotą nie chodzi Troszkę filmu się nakręciło więc mam nadzieję już wkrótce cosik wrzucić. Dzięki za miła atmosferę, pozdrawiam i do następnego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem dzisiaj pierwszy raz, za to z 4 letnim synkiem, któremu bardzo się podobało. oczywiście byliśmy autem - srebrna toyota avensis - też płaciłem jakieś 8 minut ale nikt z tyłu nie wyszedł ani nie zatrąbił, niektórzy tylko nerwowo zmieniali nr bramki. Mój wniosek z tego co widziałem - stanowczo za mało nas było, na parkingu trochę się podłamałem -ale skoro z jakichś powodów nie każdy mógł lub chciał jechać motocyklem, to przecież samochodami tez można było - a efekt końcowy byłby duuużo lepszy - po prostu motocykle stoją na wydzielonym pasie i padają ze śmiechu, bo piękny korek robi się przez drugą grupę w samochodach. Mamy stereo - efekt korka i efekt wizualny (sporo motorków). Przy następnej dużej akcji wnioskuję za taką opcją (oczywiście samochody nieoznakowane w jakimś odstępie czasu po 7 szt tyle ile bramek.Oczywiście popieram też mniejsze grupy bez ostrzezenia.W każdym razie licze już drobne... i pozdrawiam tych co byli dzisiaj tam gdzie byc powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Connera:a ja powiem, że troche mi wstyd że też jechałem puszką za tę szopkę którą odjebaliście Panowie. Nie potraficie zrozumieć, że nie o sam korek chodzi? Dyrektywa Pana Kleksa wydaje sie być jasna, robimy to samo co zwykle tylko wolniej i skrupulatniej: jednogroszówki z bagażnia i jest luz, ale bezsensowne stanie i nic nie robienie jest troche nie na miejscu [daruj sobie teksty z odliczaniem kasy, od tego jest Pani w okienku], więc bez zbędnych ceregieli wolałem zdupczać z bramek za wczas. Odpowiedź:nic nie robienie na bramkach jest trochę bez sensu - ale powiedz mi kolego - dlaczego nagle dyskryminuje się motocykle skoro są sklasyfikowane tak jak samochody i tyle samo płacą - a robi im się odrębne pasy i kieruje ruchem policja? To dla mnie jest po prostu uwłaczające - potraktowali nas dzisiaj jak debili na jakichś dziwadłach i zrobili osobne pasy. Dlatego właśnie w naszej kochanej Polsce nie da się inaczej - jeżeli nie zrobimy w końcu mega korka aż pod Katowice to nikt nawet palcem nie kiwnie w tej sprawie. Polska to nie UK i dopuki nie zaboli, to tylko będą patrzeć na nas z politowaniem. Po takiej dużej udanej akcji - przed kolejną naprawdę wpadliby w panikę - a teraz się śmieją po czymś takim jak dziś (także uważam, że to miało dzisiaj sens, ale takie są realia niestety i też nad tym ubolewam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.