Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Recommended Posts

Jestem Marcel, mam blisko 20lat.

Od małego pasjonowałem się motoryzacją a zwłaszcza jednym odłamem jakim są motocykle.

Aktualnie ujeżdżam Aprilie rs125 2005r. z przebiegiem bliskim 30kkm.

Chciałbym się rozwijać w świecie motocyklowym, próbowałem podejść do nauki prawa jazdy na kategorie a2 lecz szkoła którą wybrałem troszkę mnie zlała i straciłem tylko pieniądze. Chce przeczekać do możliwości zdania pełnej kategori A i wybrać jakąś szkole która nie zostawia ucznia samego na placu manewrowym i jedzie w miasto z innym kursantem (akurat na kat b). Nadmienię że prawojazdy na kategorie A1 zdałem przed 18'stymi urodzinami a pasję zaszczepiłem sobie już konkretniej w wieku moze 11lat gdy w moim życiu pojawił się pierwszy skuterek który wspominam do dziś :)

To już chyba tyle odemnie, coś o sobie napisałem i liczę że zostanę miło przyjęty w grono obecnych ludzi na forum, pozdrawiam serdecznie 💛

• Like 1

Cześć Marcel.

Bardzo fajny opis Twojej osoby 👌

Dobra szkoła to podstawa.

Myślę, że można się pokusić o podanie nazwy, aby ostrzec innych młodych (i nie tylko) przed szkołą, która pozostawia kursanta samemu sobie.

5 godzin temu, victoryMP napisał:

Plac manewrowy sam sobie znajdź w pobliżu miejsca zamieszkania i ćwicz ,ćwicz i ćwicz,

wtedy nie będziesz miał problemu na egzaminie.

No ale Marcel zapłacił za kurs

Za to, aby ktoś przygotował go do egzaminu, a nie tylko za udostępnienie placu i sprzętu.

7 godzin temu, JerzyC napisał:

Ja w maju zaczynam kurs w Pionierze z Żorach. Czytałem o nich dużo pozytywnych opinii.

Koledzy z forum :)

Teraz syn robi A1, ale już widzę, że chyba popełniłem błąd, co do wyboru szkoły jazdy (tak to jest, jak chce się mieć blisko)

Pewnie będzie chciał  w przyszłym roku robić A2, to będzie mógł sobie już dojechać do szkoły - oddalonej, ale dobrej.

Godzinę temu, grzesiek_73 napisał:

Koledzy z forum :)

Teraz syn robi A1, ale już widzę, że chyba popełniłem błąd, co do wyboru szkoły jazdy (tak to jest, jak chce się mieć blisko)

Pewnie będzie chciał  w przyszłym roku robić A2, to będzie mógł sobie już dojechać do szkoły - oddalonej, ale dobrej.

Ja tak wybrałem. Szkoła z Mikołowa - i nie żałuję.

• Like 1