Jump to content

ajk4send

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ajk4send last won the day on April 8 2019

ajk4send had the most liked content!

Community Reputation

10 Dobra

About ajk4send

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 08/22/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Łaziska Górne

Contact Methods

 • Skype
  andrzejjk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj, masz ten przywilej, że większość z nas marzy, by jeszcze jeździć w tym wieku.
 2. Ja nie próbowałem, ale w latach 60-tych mój Ojciec był w grupie ściągającej Omegi z Mazur (chyba do Nieporętu). Jakieś zdjecia się z tego nawet zachowały
 3. W zależności od rozmiaru da się też Narwią na Mazury. Kiedyś tak jachty ciągano na sezon/po sezonie
 4. ajk4send

  Cześć!

  Witam sąsiada
 5. Nie znam historii tego tłumaczenia. Końcówka XX w., na ile ją pamiętam, była dość specyficzna. Może ktoś to dał do tłumaczenia studentom? Widziałem już rysunki wybuchowe...
 6. Cześć, notki o wymianie dotyczą pozycji powyżej kaźdej z notek.
 7. Dzisiaj zupełnym przypadkiem jechałem z Orzesza do Kobióra nieco inną drogą niż zwykle. Zamiast skręcić w lewo na ul. Rybnicką pojechałem w kierunku na Zgoń. Na całej długości ul. Gostyńskiej jest nowy asfalt. Są tam dwie szykany na ograniczeniu do 30 km/h. Na pierwszej od Orzesza leży trochę żwiru. Fajne miejsce niedaleko od domu.
 8. Dzisiaj pchałem przez Salmopol. Jest jeszcze trochę żwiru, widać brak deszczu. Nowy asfalt położony do Julianów, ostatni kilometr na Biały Krzyż dziura na dziurze. W Wiśle objazd ronda po prawym brzegu Wisły aż pod targowisko, także dla kierunku Istebna. Dzisiaj naginał ze Skoczowa do Katowic jakiś młody junak na CB500. Trudno go było zostawić z tyłu. Normalnie polski Schaaf.
 9. Cześć, to ja się wypowiem. Salon w Gostyni jest w mojej ocenie prowadzony bardzo rzetelnie. Sam jeżdżę motocyklem tam kupionym, korzystałem ze wsparcia technicznego Danvielda.
 10. Jeśli chodzi Ci o Policję, to żaden z patroli (łącznie ok dziesięciu) nie miał uwag, nawet w niedzielę. Podobnie Straż Miejska. Przelatałem ok 250 km w tym tygodniu.
 11. Cześć, ja robiłem w Mikołowie w Grand Chmielowiec. Instruktor ładnie prowadził jazdy po mieście, zabezpieczając z tyłu kursanta. Dodatkowo udzielał wartościowych porad dotyczących praktyki w ruchu miejskim i w trasie podczas jazd kursowych. Jestem naprawdę zadowolony.
 12. Rever rejestruje trasy. Reszty aplikacji nie znam, ale Calimoto wygląda interesująco.
 13. Cześć, ja korzystam z aplikacji Rever.
 14. Nie, nie drapałem. Ale czucie skóry w nogach odzyskałem dopiero po godzinie. Jak się da, to jutro też pyknę, ale już w podpince.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.