Jump to content

ajk4send

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ajk4send last won the day on April 8 2019

ajk4send had the most liked content!

Community Reputation

10 Dobra

About ajk4send

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 08/22/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Łaziska Górne

Contact Methods

 • Skype
  andrzejjk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, ja robiłem w Mikołowie w Grand Chmielowiec. Instruktor ładnie prowadził jazdy po mieście, zabezpieczając z tyłu kursanta. Dodatkowo udzielał wartościowych porad dotyczących praktyki w ruchu miejskim i w trasie podczas jazd kursowych. Jestem naprawdę zadowolony.
 2. Rever rejestruje trasy. Reszty aplikacji nie znam, ale Calimoto wygląda interesująco.
 3. Cześć, ja korzystam z aplikacji Rever.
 4. Nie, nie drapałem. Ale czucie skóry w nogach odzyskałem dopiero po godzinie. Jak się da, to jutro też pyknę, ale już w podpince.
 5. Lacie nie były wodoodporne. Za to w poniedziałek pojechałem do pracy. Matko, w życiu tak nie zmarzłem. Po 30 km nie czułem nóg.
 6. Mogę w laciach podjechać 😉.
 7. a tymczasem tytułowa starość przeszkadza 😀
 8. To była chyba Ruzemborska Ruza w Dolnym Kubinie. W przyszłym roku warto będzie tam podjechać bo mamy niedaleko.
 9. Czy to było za przejściem w Korbielowie? Dwa lata temu w czerwcu jechałem moplikiem do Kościeliska. Na podjeździe pod przełęcz Glinne od Nemestova waliła tam cała kolumna Velorexów, Jaw kiwaczek itd. Wtedy myśleli, że jadę na zlot i pokazywali, żebym zawrócił. Może to ta sama impreza ?
 10. Masz rację, to Czyżyny. Wczoraj spalaliśmy bezołowiową (Enfielda z dieslem nie widziałem) m. in. dla wsparcia męskich prostat. W ostatnią niedzielę września (w Warszawie w sobotę) organizowany jest przejazd dźentelmenów. Była spora grupa ze Śląska, m.in z Mikołowa i okolic.
 11. W pierwszej kolejności sprawdziłbym ciągłość przepływu paliwa (filtr paliwa, zaworki w gaźnikach).
 12. Ja polecam Wachau na zachód od Wiednia. Tam jest właśnie sezon na morele, przetwory i morelówkę. Warto jechać na Kahlenberg. Nocleg tańszy był w hostelu przy autostradzie na Graz w Wiener Neudorf.
 13. Cześć, ja polecę Danvielda z tego forum. Z niewielkiego doświadczenia sugeruję samodzielny odsiew sztuk z ogłoszenia, a te odsiane rodzynki/rodzynka warto sprawdzić z fachowcem. Kilka sztuk z ogłoszeń oglądałem samodzielnie i w zasadzie niemal zawsze rzeczywistość skrzeczała w starciu z deklaracjami sprzedawców.
 14. CB500 (twin) ma bęben z tyłu w wersji starszej. Nowsza ma tarczę. Są też dławione seven-fifty (dysza gaźnika i średnica dolotu). Ja szukałem tego samego, ale skończyło się na CBF 600 z ABS.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.