Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SIemanko


19dave88

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego moi sympatyczni przyjaciele, tak zwracam uwagę, że droga to nie gra. Tu nie da się zpauzować, czy wbić levela.

Życie mamy jedno, a zdrowie - jakby się tak zastanowić - jest cholernie kruche. I nawet nie chodzi o mechaniczne uszkodzenia. Zachwianie bardzo delikatnej równowagi biochemicznej i się cuda dzieją...

Trochę sodu, potasu czy innego (nic nie znaczącego? ) pierwiastka i po tzw normalności....

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żużu az ciezko uwierzyc ze to kierowca tak to auto zniszczyl...pytanie pewnie glupie..kierowca juz od nas odszedl? w sumie watpie zby ktos mogl przezyc cos takiego ;/

Niestety chłopaka nie udało się od nowa odpalić...

W ogóle rzadko się udaje...

Raz mieliśmy chłopaka ze śląska, sport dość poważnie zrobiony na tor. Koledzy co jechali za nim błagają samemu Bogu żeby go oszczędził...

Ruszył. Ściągnąłem po niego wiatrak. Odlecieli z nim na urazówkę. Nie doczekał nocy....

Innym razem puszka se chciała skręcić. Kości podudzia kierownika byli rozrzucone o drodze...

Niestety nie zawsze nasze działania kończą się happy ...

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie to czytam i mysle o swojej dzisiejszej przejazdzce gdzie momentami bylo grube przegiecie z predkoscia choc na znanej mi drodze z dobra widocznoscia i wiem ze tam raczej nic nie powinno mnie zaskoczyc, ale to jakos do refleksji sklania a tak jak Dave naleze do ludzi ktorzy raczej ostroznie jezdza, chyba kazdemu z nas czasem sie zdarzy cos glupiego na drodze zrobic oby chociaz w miare kontrolowanych warunkach zeby ewentualne konsekwencje dla nas jak i dla innych byly jak najmniej bolesne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużu mam nadzieje ze wiekszość z nas podchodzi do swoich umiejetności z pokorą...... Wiadomo ze wszystko przychodzi z czasem a nawet po latach praktyki nie koniecznie jest sie doskonałym, a tak jak pisał 19dave88 mamy dla kogo żyć. Najgorsze jest to ze nie zawsze mamy wpływ na zachowanie innych uczestników dróg.... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.