Jump to content

19dave88

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

19dave88 last won the day on June 28 2017

19dave88 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralna

2 Followers

About 19dave88

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 06/11/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Katowicach nie na Dębowej, ale na Agnieszki
 2. Ja używam t-com SC i zdecydowanie polecam, koszt 1 sztuki 240-250 zł...
 3. 19dave88

  PLAC

  Jedź zdawaj do DG mają nowy równy plac. W Katowicach plac jest nachylony i dlatego tak dużo osób oblewa na 8...
 4. https://www.olx.pl/oferta/kurtka-tekstylna-damska-xs-CID5-IDnZowe.html
 5. Kupię stelaż GIVI 325F i płytę Monokey m3...
 6. Nie ja ustaliłem prawo:) masz 30 dni na przerejestrowanie i tyle ;P Jak OC jest opłacone na np. 10 miesięcy to tylko przepisuje się je na nowego właściciela nie trwa to wieków ani nie kosztuje więc dlaczego tego nie robić? Ubezpieczalnia i tak się odezwie...
 7. Kupisz za to fajnego Fazera, albo SV650, albo coś bardziej turystycznego np. TDM900
 8. W Katowicach przy odbieraniu stałego dowodu rejestracyjnego wymagają polisy OC przepisanej na nowego właściciela pojazdu;)
 9. 30 dni jest na rejestracje i przepisanie na Siebie polisy OC, 14 dni na zapłacenie Podatku. Natomiast jeśli nie zarejestrujesz go na siebie w tych 30 dniach to nic się nie stanie, ale z polisą OC już może nie być tak kolorowo, bo sprzedający ma obowiązek zawiadomić firmę ubezpieczeniową o sprzedaży motocykla również w terminie 30 dni, a oni potem wyślą do Ciebie wyrównanie polisy.
 10. Żaden pojazd nie może stać bez ważnego OC. Masz 30 dni od zakupu, nie ważne czy w PL czy w innym kraju UE. W momencie zakupu motocykla sprzedawca przekazuje na Ciebie polisę OC. Twoim obowiązkiem jest w terminie 30 dni przepisać ją na siebie(może się to wiązać z dopłatą) (zależnie od ubezpieczyciela) Jeśli kupujesz motocykl w którym termin OC wypada w niedługim czasie to zostaje CI opłacić całość na kolejny okres). Wracając do OC koszt ubezpieczenia to 100-500 zł w zależności od zniżek lub ubezpieczalni. CO do samego motocykla w zależności od tego jaką kwotą dysponujesz:) Naked jest jednym z najlepszych wyborów na 1 motocykl. Wiele motocykli wychodzi w opcji totalnie gołej, ale i np. ze szczotkową owiewką i szybą. Jak nie będziesz latał powyżej 130-140 km/h to bez szyby spokojnie dasz radę. Napisz może jaką kwotą dysponujesz to podeślemy kilka propozycji;)
 11. Co do twojego pytania ile ważny jest profil, profil ważny jest na daną kategorie prawa jazdy, Robisz A musisz mieć osobny profil. I w wypadku gdy na badaniach lekarskich lekarz wystawi Ci badania na 15 lat tym samym B również dostaniesz na 15 lat.
 12. Widzisz właśnie nie pozostają... B robiłem w 2006 roku i było bezterminowe, na A dostałem na 5 lat ze względu na okulary i tym samym uwalono mi B jak podałem w przykładzie wyżej:)
 13. Nie ma czegoś takiego jak Badanie na samo A. (W druku zaświadczenia są kategorie A/A1/B/B1/T/B+E następna rubryka C/D itd. lekarz zaznacza krzyżykiem. Mój ojciec wymieniał prawo jazdy zawodowe i ma terminowe C itd. Ale B zrobili mu bezterminowe pomimo że w poprzednim prawie jazdy miał terminowe. (ale zmieniła się ustawa i powróciło bezterminowe prawo jazdy. Znam lekarza który bierze 100 zł W Katowicach, gdyby ktoś chciał namiar.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.