Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl z koszem bocznym


lukas77

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł powstał dzięki mojej 2letniej córeczce ;-)

W koszu zamontowany jest fotelik z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa ;-)

Elektryka już zrobiona , wszystko działa  ;-)

Teraz czeka mnie wizyta na stacji diagnostycznej w celu zmiany z 2 osób na 3y w dowodzie rejestracyjnym oraz wpis "wózek boczny"

Mała dostała już kask i kombinezon ;-)

Zostały formalności w urzędzie ;-)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Oloos napisał:

wow, nie wyobrażam sobie jakie to musi być przeżycie dla tak małego człowieka. mnie w wieku 4-5 lat tylko posadzili na wsce wujka a pamiętam to do dzisiaj :) 

 

A tylko zgaś motor ..... A tu yyyy yyyy yyyy ..... I paluszkiem pokazuje na stacyjke żeby odpalić :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 16.07.2016 o 20:04, nfs napisał:

Super :)

Nie podoba mi się jak ludzie wożą dzieciaki na motocyklu ale tak to bajka.

Ja swoją wożę na skuterku,na motocyklu to w koło garażu.

 

czym sie rozni jazda na motocyklu od jazdy na skuterku? oprocz oczywiscie maly kolek i automattu? ryzyko takie samo...;/

Na marginesie dodam, ze ja tam bardzo chetnie woze dzieciaki, a i one wrecz sie cisna by pojezdzic :-)

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się różni że skuter jedzie max ok 50 km/h Jak to jest większy skuter to szybciej. Jednak sposób przewożenia jest inny.Sadzasz z przodu nogami asekurujesz w dodatku masz je wolne bo nie musisz zmieniać biegów ani hamować.Ręce są niżej i szyba osłania przed pędem powietrza , maluch nie musi się wychylać zza pleców w dodatku może bezpiecznie trzymać się za mocowania lusterek.

Osobiście nie miał bym odwagi wozić z tyłu.A taki wózek jest totalnie wypasiony,sam bym się w nim przejechał :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy to wózek ,czy skuter , czy motocykl ?

Wszystko jest dla ludzi ;-) to od nas zależy jak będziemy tego używać ;-)

Najlepiej z głową i bezpiecznie ;-)

wg. polskiego prawa z dzieckiem do lat 7 nie możemy jechać szybciej niż 40km/h !!!

Dla tego zakupiłem ostatnio koguta led który jest zamontowany

na magnesie z tyłu na wózku link http://allegro.pl/lampa-ostrzegawcza-kogut-led-dysk-flara-z-bateria-i6313658620.html

bo jadąc te35  40 czy 50 km/h obawiam się żeby nam ktoś za przeproszeniem w dupę nie wjechał .......

wole żeby z daleka mnie widziano .... bezpieczeństwo Małej najważniejsze ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 25.07.2016 o 14:55, Oloos napisał:

wow, nie wyobrażam sobie jakie to musi być przeżycie dla tak małego człowieka. mnie w wieku 4-5 lat tylko posadzili na wsce wujka a pamiętam to do dzisiaj :) 

 

ja od tego zaczołem zabawe, w wieku 7 lat sam poskładałem komarka przywleczonego w reklamówkach :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.