Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

staszek_s

Użytkownicy
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

staszek_s last won the day on November 5

staszek_s had the most liked content!

Community Reputation

19 Dobra

About staszek_s

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Radlin

Recent Profile Visitors

1,269 profile views
 1. staszek_s

  Cześć

  Trzysetki pewno będą lepsze w terenie ale jak chcesz coś dalszego zaliczyć, przykładowo Rumunię czy inną Czarnogórę to moim zdaniem trochę za mało. Jak z plecaczkiem gdzieś wyjechać to też mało. Jak BMW to możesz się rozejrzeć za jakimś używanym GS 700, też niezły sprzęcik.
 2. staszek_s

  Cześć

  Cześć, powodzenia na egzaminie! Przymierz się do małego vstroma, dobry na pierwsze moto.
 3. Piękne zdjęcia! Zazdroszczę tak pustej Wenecji, mam zupełnie inne wspomnienia z placu Św. Marka.
 4. Ha, mój motocykl potrafi to samo + polecenia głosowe w intercomie Dzięki za kolejną inspirację, wczoraj po obiadku zebraliśmy się i pojechaliśmy to tych malowanych chat na Słowacji, 400 km i powrót ok 22, fajnie było
 5. Bardzo fajna traska, teraz się nie wybierzemy ale zapisuje sobie do zaliczenia tego lata, dzięki!
 6. Może to zależeć od wydziału komunikacji, u nas (Wodzisław Śląski) na 100% ubezpieczenie po zarejestrowaniu, koniecznie w tym samym dniu. Polisę trzeba okazać przy odbiorze stałego dowodu rejestracyjnego.
 7. Ja miałem jeszcze zagraniczny dowód rejestracyjny, oświadczenie importera o braku tabliczki rejestracyjnej i jego wpis do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. Nie wiem czy coś z tego nie jest konieczne. Potem było badanie techniczne i z tym wszystkim do rejestracji. Na koniec ubezpieczenie - musi być tego samego dnia co rejestracja. Jak jest ryzyko, że nie zdążysz, to można zawrzeć polisę na sam numer VIN a potem uzupełnić, tak mi mówił nasz pośrednik.
 8. staszek_s

  Aloha

  Cześć sąsiedzie, pozdrowienia z Radlina
 9. Jak ktoś ma problemy z przednim zawieszeniem po szlifie to mogę polecić PGM Moto z Międzyrzecza Górnego koło Bielska, dobra robota za rozsądne pieniądze i w dodatku krótki termin.
 10. Ja mam Senę 20 i więcej bym raczej nie kupił. W konferencji na 3-4 osoby jakość znacznie spada, jest też niejednakowa głośność poszczególnych rozmówców i nie da się tego regulować. Na dwie osoby i w pojedynkę do łączności z telefonem jest dobrze ale do tego celu starczą o wiele tańsze rozwiązania. Z markowych jest jeszcze Midland, może warto wziąć pod uwagę.
 11. Zobaczyć można np na twojapogoda.pl ale każda prognoza powyżej 3-4 dni to wróżenie z fusów, przewidują tylko ogólne tendencje.
 12. Ja bym nie szukał cudownego rozwiązania w takich produktach, ale można spróbować zastąpić (częściowo) cukier czymś innym. Sam korzystam z serwisu http://diety.gazeta.pl/ , nie wychodzi to tak bardzo drogo, możesz looknąć. Korzyść taka, że nie kombinuję jak skomponować jadłospis tylko ktoś robi to za mnie a jednocześnie mam duży wybór zamienników jak mi coś nie spasuje. W każdym razie, jak już pisałem, w moim wypadku bez diety nie było szans na większy postęp w odchudzaniu.
 13. Prawko to jedno (A1 akurat możesz już zrobić) a kurs - drugie. Zawsze lepiej się podszkolić pod okiem fachowca, warto wykupić chociaż parę godzin.
 14. Co do ramy 50 to się nie wypowiadam, ale syn na Varadero 125 zrobił ze mną (ja na DL 650) w zeszłym roku ponad 7200 km po Bałkanach. Objechaliśmy Rumunię, Bułgarię, Grecję, Albanię, Czarnogórę. Tak że tylko jechać [emoji846]
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.