Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

staszek_s

Użytkownicy
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

staszek_s last won the day on November 5 2020

staszek_s had the most liked content!

Community Reputation

19 Dobra

About staszek_s

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Radlin

Recent Profile Visitors

1,306 profile views
 1. To może mieć znaczenie w jeździe bardziej sportowej, w spokojnej turystyce wg mnie żadnego a na dziurawej drodze czy szuterkach jednak lepiej mieć 19'kę z przodu
 2. Jeśli chodzi o anglików, to polift chyba ma już lampę symetryczną i nie ma problemu z przeglądem, to byłby argument za nowszym modelem. Dyskusje czy lepiej od osoby prywatnej czy od handlarza są stare jak fora internetowe, ja się już sparzyłem na tzw sprzęcie "od motocyklisty" a dobry handlarz musi dbać o swoją markę, przy czym cena będzie zawsze trochę wyższa.
 3. Egzemplarz wygląda fajnie ale cena dość wysoka jak za ten rocznik. Trzeba się zorientować na miejscu, weź kogoś obeznanego bo sam nie ocenisz, wiem z doświadczenia. Nie jestem pewien czy wersja "traveler" nie funkcjonowała na Wyspach, licznik wprawdzie w km a nie milach ale trzeba by się upewnić, żeby nie było problemu z lampą. Gmole raczej do zmiany, za niskie, nie ma grzanych manetek, kufry fajnie wyglądają ale nie są zbyt pakowne. Rozejrzyj się na forach, np https://forum.vstromclub.pl/ , ludzie czasem wystawiają fajnie doposażone motocykle ze znaną historią. Co do pojemności to
 4. staszek_s

  Cześć

  Trzysetki pewno będą lepsze w terenie ale jak chcesz coś dalszego zaliczyć, przykładowo Rumunię czy inną Czarnogórę to moim zdaniem trochę za mało. Jak z plecaczkiem gdzieś wyjechać to też mało. Jak BMW to możesz się rozejrzeć za jakimś używanym GS 700, też niezły sprzęcik.
 5. staszek_s

  Cześć

  Cześć, powodzenia na egzaminie! Przymierz się do małego vstroma, dobry na pierwsze moto.
 6. Piękne zdjęcia! Zazdroszczę tak pustej Wenecji, mam zupełnie inne wspomnienia z placu Św. Marka.
 7. Ha, mój motocykl potrafi to samo + polecenia głosowe w intercomie Dzięki za kolejną inspirację, wczoraj po obiadku zebraliśmy się i pojechaliśmy to tych malowanych chat na Słowacji, 400 km i powrót ok 22, fajnie było
 8. Bardzo fajna traska, teraz się nie wybierzemy ale zapisuje sobie do zaliczenia tego lata, dzięki!
 9. Może to zależeć od wydziału komunikacji, u nas (Wodzisław Śląski) na 100% ubezpieczenie po zarejestrowaniu, koniecznie w tym samym dniu. Polisę trzeba okazać przy odbiorze stałego dowodu rejestracyjnego.
 10. Ja miałem jeszcze zagraniczny dowód rejestracyjny, oświadczenie importera o braku tabliczki rejestracyjnej i jego wpis do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. Nie wiem czy coś z tego nie jest konieczne. Potem było badanie techniczne i z tym wszystkim do rejestracji. Na koniec ubezpieczenie - musi być tego samego dnia co rejestracja. Jak jest ryzyko, że nie zdążysz, to można zawrzeć polisę na sam numer VIN a potem uzupełnić, tak mi mówił nasz pośrednik.
 11. staszek_s

  Aloha

  Cześć sąsiedzie, pozdrowienia z Radlina
 12. Jak ktoś ma problemy z przednim zawieszeniem po szlifie to mogę polecić PGM Moto z Międzyrzecza Górnego koło Bielska, dobra robota za rozsądne pieniądze i w dodatku krótki termin.
 13. Ja mam Senę 20 i więcej bym raczej nie kupił. W konferencji na 3-4 osoby jakość znacznie spada, jest też niejednakowa głośność poszczególnych rozmówców i nie da się tego regulować. Na dwie osoby i w pojedynkę do łączności z telefonem jest dobrze ale do tego celu starczą o wiele tańsze rozwiązania. Z markowych jest jeszcze Midland, może warto wziąć pod uwagę.
 14. Zobaczyć można np na twojapogoda.pl ale każda prognoza powyżej 3-4 dni to wróżenie z fusów, przewidują tylko ogólne tendencje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.