Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

staszek_s

Użytkownicy
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

staszek_s last won the day on November 5 2020

staszek_s had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Radlin

Recent Profile Visitors

1,323 profile views

staszek_s's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. muzeum303 wygląda bardzo fajnie, zapisane do zaliczenia. Wczoraj też się kręciliśmy w tych okolicach ale tylko do wysokości Częstochowy, uciekaliśmy przed burzą do Lublińca Powodzenia w szukaniu nowej maszyny!
 2. Pięknie, już rezerwuję sobie czas na oglądanie zdjęć - dzięki! Jak wygląda w Hiszpanii kwestia intercomu, słyszałem że to nielegalne, mieliście z tym problem?
 3. Gratuluję fajnej majówki, z trochę lepszą pogodą niż u nas była Chorwacja jeszcze przede mną, do tej pory odstraszały mnie tłumy jakie tam jadą w sezonie. Może jesienią się uda, zobaczymy.
 4. To może mieć znaczenie w jeździe bardziej sportowej, w spokojnej turystyce wg mnie żadnego a na dziurawej drodze czy szuterkach jednak lepiej mieć 19'kę z przodu
 5. Jeśli chodzi o anglików, to polift chyba ma już lampę symetryczną i nie ma problemu z przeglądem, to byłby argument za nowszym modelem. Dyskusje czy lepiej od osoby prywatnej czy od handlarza są stare jak fora internetowe, ja się już sparzyłem na tzw sprzęcie "od motocyklisty" a dobry handlarz musi dbać o swoją markę, przy czym cena będzie zawsze trochę wyższa.
 6. Egzemplarz wygląda fajnie ale cena dość wysoka jak za ten rocznik. Trzeba się zorientować na miejscu, weź kogoś obeznanego bo sam nie ocenisz, wiem z doświadczenia. Nie jestem pewien czy wersja "traveler" nie funkcjonowała na Wyspach, licznik wprawdzie w km a nie milach ale trzeba by się upewnić, żeby nie było problemu z lampą. Gmole raczej do zmiany, za niskie, nie ma grzanych manetek, kufry fajnie wyglądają ale nie są zbyt pakowne. Rozejrzyj się na forach, np https://forum.vstromclub.pl/ , ludzie czasem wystawiają fajnie doposażone motocykle ze znaną historią. Co do pojemności to ja zrobiłem małym DL'em 57 tys. km, mocy może brakować z pasażerem, ale tragedii nie ma. Dla pojedynczego jeźdźca wg mnie te prawie 70 koników starczy na początek, do spokojnej turystyki fajne moto.
 7. staszek_s

  Cześć

  Trzysetki pewno będą lepsze w terenie ale jak chcesz coś dalszego zaliczyć, przykładowo Rumunię czy inną Czarnogórę to moim zdaniem trochę za mało. Jak z plecaczkiem gdzieś wyjechać to też mało. Jak BMW to możesz się rozejrzeć za jakimś używanym GS 700, też niezły sprzęcik.
 8. staszek_s

  Cześć

  Cześć, powodzenia na egzaminie! Przymierz się do małego vstroma, dobry na pierwsze moto.
 9. Piękne zdjęcia! Zazdroszczę tak pustej Wenecji, mam zupełnie inne wspomnienia z placu Św. Marka.
 10. Ha, mój motocykl potrafi to samo + polecenia głosowe w intercomie Dzięki za kolejną inspirację, wczoraj po obiadku zebraliśmy się i pojechaliśmy to tych malowanych chat na Słowacji, 400 km i powrót ok 22, fajnie było
 11. Bardzo fajna traska, teraz się nie wybierzemy ale zapisuje sobie do zaliczenia tego lata, dzięki!
 12. Może to zależeć od wydziału komunikacji, u nas (Wodzisław Śląski) na 100% ubezpieczenie po zarejestrowaniu, koniecznie w tym samym dniu. Polisę trzeba okazać przy odbiorze stałego dowodu rejestracyjnego.
 13. Ja miałem jeszcze zagraniczny dowód rejestracyjny, oświadczenie importera o braku tabliczki rejestracyjnej i jego wpis do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. Nie wiem czy coś z tego nie jest konieczne. Potem było badanie techniczne i z tym wszystkim do rejestracji. Na koniec ubezpieczenie - musi być tego samego dnia co rejestracja. Jak jest ryzyko, że nie zdążysz, to można zawrzeć polisę na sam numer VIN a potem uzupełnić, tak mi mówił nasz pośrednik.
 14. staszek_s

  Aloha

  Cześć sąsiedzie, pozdrowienia z Radlina
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.