Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

staszek_s

Użytkownicy
 • Posts

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

staszek_s last won the day on March 13 2022

staszek_s had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Radlin

Recent Profile Visitors

1,609 profile views

staszek_s's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

23

Reputation

 1. Jak SV 650 to dlaczego nie DL 650? Zajedziesz nim do roboty jak i do Mongolii, zależy na co akurat masz kaprys
 2. Nieudzielenie pomocy raczej ewidentne. Co do przyczyny wypadku to nie widać najważniejszej części, czy i kiedy auto zmieniało pas, ile miał na liczniku motor (raczej niemało), itp - ja bym tu był ostrożny w ferowaniu wyroków. Kolejny bodziec do kupna rejestratora jazdy na moto...
 3. Gratulacje, fajny prezent Słowenia jest na naszej liście życzeń ale motocyklowo, może w przyszłym roku się uda chociaż na parę dni wyskoczyć.
 4. Do krzeseł muszę się wybrać, fajne okolice i ode mnie blisko, niestety w weekend leżałem z gorączką a teraz zima wraca ;/ Może po Świętach coś się wyklaruje.
 5. Ja dzisiaj bez żony jeszcze ale za to kawałek trasy z córką (na swoim moto). Pięknie było, 11-12 stopni, z 230 km padło, między innymi syfon Kłodnicy zobaczyłem bo jeszcze nie miałem okazji.
 6. To taka szpryca + papierowe filtry, zalewa się wrzątkiem i przeciska tłokiem przez kawę, przykładowo tu widać https://www.konesso.pl/product-pol-5411-Aeropress-GO-zaparzacz-do-kawy.html
 7. Ja kupiłem aeropress, jeszcze nie wykorzystywałem na moto ale mogę polecić - prawie nic nie waży (plastikowe), zajmuje niewiele miejsca a kawa wychodzi bardzo dobra. Do tego oczywiście trzeba jakiś palnik z kartuszem, garnuszek do zagotowania wody, jest trochę ale za to kawa w jakimś miejscu widokowym musi smakować wybornie
 8. Cześć, witam z południowej części Śląska! Też zaczynałem na Virago, tylko ciut mniejszym (535) :O) Jak zasmakujesz w turystyce to będziesz szukał czegoś wygodniejszego na dłuższe dystanse, na razie niech wozi bezpiecznie, do zobaczenia na trasie - wiosna już niedługo!
 9. staszek_s

  Witam,

  26,5 litra widzę w nowych rocznikach czyli będzie ze 350 km zasięgu, nie jest źle
 10. Białą Lokomotywę też polecam chociaż tam czasem można młodych dostać czekając na swoją kolej, do tego nie ma karty i nie bardzo wiadomo ile się zapłaci na koniec, taki klimat
 11. staszek_s

  Witam,

  napisz może coś więcej, jaki to ma silnik, zasięg na zbiorniku, czy nadaje się do turystyki czy tylko do polatania wokół komina (jakiś bagażnik czy cóś). Przypuszczam, że to daje mnóstwo frajdy z jazdy, trochę innej niż na moto.
 12. staszek_s

  Witam,

  Cześć sąsiedzie, pozdrawiam z Radlina! Maszynka super tylko ceny zdaje się dość wysokie ale co teraz jest tanie...
 13. Jasne, zawsze się chce potem wrócić, jak się człowiek zachwyci danym miejscem, ja tak mam przykładowo z Rumunią My planujemy na razie końcówkę lipca, więc będę śledził jak Ci idzie, mam nadzieję że latem granice się otworzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.