Jump to content

staszek_s

Użytkownicy
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

staszek_s last won the day on September 23 2017

staszek_s had the most liked content!

Community Reputation

17 Dobra

About staszek_s

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Radlin

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. Bardzo fajna traska, teraz się nie wybierzemy ale zapisuje sobie do zaliczenia tego lata, dzięki!
 2. Może to zależeć od wydziału komunikacji, u nas (Wodzisław Śląski) na 100% ubezpieczenie po zarejestrowaniu, koniecznie w tym samym dniu. Polisę trzeba okazać przy odbiorze stałego dowodu rejestracyjnego.
 3. Ja miałem jeszcze zagraniczny dowód rejestracyjny, oświadczenie importera o braku tabliczki rejestracyjnej i jego wpis do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. Nie wiem czy coś z tego nie jest konieczne. Potem było badanie techniczne i z tym wszystkim do rejestracji. Na koniec ubezpieczenie - musi być tego samego dnia co rejestracja. Jak jest ryzyko, że nie zdążysz, to można zawrzeć polisę na sam numer VIN a potem uzupełnić, tak mi mówił nasz pośrednik.
 4. staszek_s

  Aloha

  Cześć sąsiedzie, pozdrowienia z Radlina
 5. Jak ktoś ma problemy z przednim zawieszeniem po szlifie to mogę polecić PGM Moto z Międzyrzecza Górnego koło Bielska, dobra robota za rozsądne pieniądze i w dodatku krótki termin.
 6. Ja mam Senę 20 i więcej bym raczej nie kupił. W konferencji na 3-4 osoby jakość znacznie spada, jest też niejednakowa głośność poszczególnych rozmówców i nie da się tego regulować. Na dwie osoby i w pojedynkę do łączności z telefonem jest dobrze ale do tego celu starczą o wiele tańsze rozwiązania. Z markowych jest jeszcze Midland, może warto wziąć pod uwagę.
 7. Zobaczyć można np na twojapogoda.pl ale każda prognoza powyżej 3-4 dni to wróżenie z fusów, przewidują tylko ogólne tendencje.
 8. Ja bym nie szukał cudownego rozwiązania w takich produktach, ale można spróbować zastąpić (częściowo) cukier czymś innym. Sam korzystam z serwisu http://diety.gazeta.pl/ , nie wychodzi to tak bardzo drogo, możesz looknąć. Korzyść taka, że nie kombinuję jak skomponować jadłospis tylko ktoś robi to za mnie a jednocześnie mam duży wybór zamienników jak mi coś nie spasuje. W każdym razie, jak już pisałem, w moim wypadku bez diety nie było szans na większy postęp w odchudzaniu.
 9. Prawko to jedno (A1 akurat możesz już zrobić) a kurs - drugie. Zawsze lepiej się podszkolić pod okiem fachowca, warto wykupić chociaż parę godzin.
 10. staszek_s

  Podróże na 125cc

  Co do ramy 50 to się nie wypowiadam, ale syn na Varadero 125 zrobił ze mną (ja na DL 650) w zeszłym roku ponad 7200 km po Bałkanach. Objechaliśmy Rumunię, Bułgarię, Grecję, Albanię, Czarnogórę. Tak że tylko jechać [emoji846]
 11. Komarek na pedały, trzeba się rozejrzeć gdzieś, może się jeszcze znajdzie dobrze utrzymany egzemplarz
 12. To niestety prawda, motor skutecznie potrafi odciągnąć od roweru. Trzeba to pogodzić jakoś..
 13. Cóż, musisz mi uwierzyć na słowo, że nie każdy może tak podejść do tematu. Niektórzy mają bardziej pod górkę .. Ale gratuluję efektów
 14. Z zegarkiem to oczywiście lekka przesada, chodzi o to, żeby nauczyć organizm że dostaje regularnie co ma dostać, wtedy nie robi na siłę zapasów tylko pali na bieżąco - tak to sobie przynajmniej tłumaczę. Do tego nie ma napadów głodu co się wiąże z niekontrolowanym podjadaniem, jak ktoś nie ma silnej woli
 15. Dobrze powiedziane (w części dotyczącej diety bo na siłce się nie znam ). Ja bym dodał, że kalorie to nie wszystko, dieta powinna być zbilansowana a to już trudno samemu dobrać. Do tego ważna jest odpowiednia gospodarka insulinowa, jak ktoś ma znaczną nadwagę to często ma to rozjechane, ja miałem zawsze z tym problem. Teraz jem pełnoziarniste pieczywo (własnego wypieku zresztą), więcej warzyw i owoców, posiłki wg zegarka i organizm się przyzwyczaił do tego, nie czuć głodu pomiędzy posiłkami. Ale to już sprawa indywidualna.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.