Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie dowiedział czy gazeta może tak sama z siebie publikować bez zakrywania twarzy czyjeś zdjęcie. Jeśli motocyklista ten nie jest osobą publiczną, funkcjonariuszem na służbie itp itd to chyba takiego prawa nie mają... MOŻNA SIĘ SĄDZIĆ! :P

 

A tak na poważnie... Photoshop power to czyje dzieło? Zakryjcie chociaż mu twarz cooo?  :D

a moze sam chcial foto z twarza widac ze pozowal do zdjecia ! a po za tym cieply to jest forum motocyklistow to co sie tu udzielasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85 
Ciekawe jak sytuacja sie odwróci i ktos Tobie zajedzie droge.. nie chce mi sie szukac ale pamietam Twoje niektóre posty.

Uwazam że powinni publikować wszystko
Może jak ludzie beda miec świadomość że znajda sie potem w byle szmatławcu to nie beda robic głupot.

Cóz człowiek czasem sie zagapi, zamysli, zdarza sie, autor wybryku najwidoczniej miał pecha że został nagrany.
teraz nie wiem co gorsze.. sławne nagranie w internecie czy nagranie z drogówki i mandat.
Pamietacie cwaniaczków w BMW z Katowic? tez opublikowali, nalezało się?

Taki sam motocykl chyba miał/ma "mistrz patelni"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z twarzą do wywalenia.. Admini powinni się zainteresować tematem. Co do samej sytuacji to zajechał drogę i co z tego ? Czasem człowiek robi mniejszą bądź większą głupotę na drodze. Każdy uczestnik ruchu zapewne nie raz się znalazł po jednej i drugiej stronie uczestnika powyższego zdarzenie, no może oprócz paru zajebistych drajverów co wypowiadają się w temacie, którzy super zajebiście jeżdżą i nic głupiego nie zrobili na drodze, zarówno kierując motocyklem jak i samochodem. Już taki tu jeden był analizator wszelkich zdarzeń drogowych i głos moralny nr 1, którego sytuacja drogowa nauczyła trochę pokory.. 

Scorpion prosze cie ! pajac na 125 a ponoc latal zx10 na kolano schodzil ale zapomial dodac ze w garazu jak sie wyjebal !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85 

Ciekawe jak sytuacja sie odwróci i ktos Tobie zajedzie droge.. nie chce mi sie szukac ale pamietam Twoje niektóre posty.

Uwazam że powinni publikować wszystko

Może jak ludzie beda miec świadomość że znajda sie potem w byle szmatławcu to nie beda robic głupot.

Cóz człowiek czasem sie zagapi, zamysli, zdarza sie, autor wybryku najwidoczniej miał pecha że został nagrany.

teraz nie wiem co gorsze.. sławne nagranie w internecie czy nagranie z drogówki i mandat.

Pamietacie cwaniaczków w BMW z Katowic? tez opublikowali?

Taki sam motocykl chyba miał/ma "mistrz patelni"?

patelni ale do umycia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85 

Ciekawe jak sytuacja sie odwróci i ktos Tobie zajedzie droge.. nie chce mi sie szukac ale pamietam Twoje niektóre posty.

Uwazam że powinni publikować wszystko

Może jak ludzie beda miec świadomość że znajda sie potem w byle szmatławcu to nie beda robic głupot.

Cóz człowiek czasem sie zagapi, zamysli, zdarza sie, autor wybryku najwidoczniej miał pecha że został nagrany.

teraz nie wiem co gorsze.. sławne nagranie w internecie czy nagranie z drogówki i mandat.

Pamietacie cwaniaczków w BMW z Katowic? tez opublikowali, nalezało się?

Taki sam motocykl chyba miał/ma "mistrz patelni"?

 

Jak coś zaczynasz mówić to dokończ.. Jakie wypowiedzi masz na myśli ? Myślisz, że nikt nigdy mi drogi nie zajechał ? 

Jak piszesz każdemu może się zdarzyć i powodów może być różnych sto. 

 

W takiej sytuacji stanąłbym i przeprosił kierowcę. Trudno każdemu może się zdarzyć. 

 

Sytuacja z BMW jest diametralnie różna, bo nie dość że w chamski sposób wymusili pierwszeństwo to jeszcze mieli pretensje i głupie zachowanie wobec kierowcy.. Takie sytuacje należy piętnować i z tym się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie DANVIELD'a ... powinno się publikować wszystko.

Co prawda moto wyjechało na pewniaka i jak puszki tak co 5 sekund

robią to takiego fejmu nie ma to muszę przyznać, że szlag człowieka trafia

jak widzi co się dzieje z motocyklami na drogach. Hallo ulica Pszczyńska - Gliwice

Stoję pod barem i widzę typa na litrowej CBR co na blacie ma 1,20zł.

Nie wiem powinno się wprowadzić jakieś oznaczenia czy dla tych co mają iloraz zamiast iloczynu inteligencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno się publikować wszystko.

 

Mało ci inwigilacji? Chłopak się zagapił, nie wszedł w to skrzyżowanie z prędkością 120km/h, poprostu popełnił błąd, który każdy z nas kiedyś na 100% popełnił. Przeprosił, więc wiedział że zawinił. Jego głupota, błąd czy jak kto zwał kosztowałby zdrowie jego samego, więc w czym jest problem? Zaraz sieć zacznie zalewać milionów filmików nieprawidłowo parkujących, albo jadących w terenie zamieszkania 21km/h, a nie 20km/h.  

 

accord jednak miał rację z tym nagrywaniem. Popadamy w skrajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

W takiej sytuacji stanąłbym i przeprosił kierowcę. Trudno każdemu może się zdarzyć. 

 

(...)

 

Taa, jasne, zajedź komuś drogę zatrzymaj samochód i przy okazji cały ruch na ulicy i idź przeprosić kierowcę.

Chłopak przecież kiwnął ręką w przepraszającym tonie, zdarzyło mu się jak nie jednemu z nas. Nie rozumie o co ten szum.

Jak chcecie być cały czas kontrolowani to jeździjcie z GPS'ami a potem dane wysyłajcie bezpośrednio na Policje, jak gdzieś przekroczycie prędkość od razu wam zabiorą kasę z konta. Proste? Proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne, zajedź komuś drogę zatrzymaj samochód i przy okazji cały ruch na ulicy i idź przeprosić kierowcę.

Chłopak przecież kiwnął ręką w przepraszającym tonie, zdarzyło mu się jak nie jednemu z nas. Nie rozumie o co ten szum.

Jak chcecie być cały czas kontrolowani to jeździjcie z GPS'ami apotem dane wysyłajcie do Policji, jak gdzieś przekroczycie prędkość od razu wam zabiorą kasę z konta. Proste? Proste!

No może nie stanąłbym ^_^  ale odmachał bym na przeproszenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o akurat ten przypadek. Koleś popełnił błąd. Ale ja mówię ogólnie teraz o tym co potrafią inni pseudomotocykliści.

Głównie dlatego, że codziennie poruszam się puszką i mam już wyrobiony nawyk zaglądania za moplikami w lusterka, jednak

typa, który leci w mieście 120/150 nie da się zauważyć, a ja przez czyiś idiotyzm nie mam zamiaru po pierwsze walczyć z sumieniem, a po drugie zgodnie z polskim prawem jeszcze się sądzić za wymuszenie pierwszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne, zajedź komuś drogę zatrzymaj samochód i przy okazji cały ruch na ulicy i idź przeprosić kierowcę.

Chłopak przecież kiwnął ręką w przepraszającym tonie, zdarzyło mu się jak nie jednemu z nas. Nie rozumie o co ten szum.

Jak chcecie być cały czas kontrolowani to jeździjcie z GPS'ami a potem dane wysyłajcie bezpośrednio na Policje, jak gdzieś przekroczycie prędkość od razu wam zabiorą kasę z konta. Proste? Proste!

 

Przeczytaj ze zrozumieniem całą moją wypowiedź, bo piszemy o tym samym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklisci dziela sie na tych co lezeli i na tych co beda lezec.,

tak samo mozna napisac: popelnili wykroczenie i tych co popelnia itd.

oby tylko bylo ich jak najmniej i nie zaplacili za to najwyzszej ceny.

Pozdrawiam

 

Mnie doświadczony motocyklista inaczej uświadamiał....

 

Motocykliści dzielą się na tych którzy leżeli i na tych którzy się do tego nie przyznają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.