Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy z nas chyba ma świadomość tego, że jazda na motorze jest niebezpieczna, czy na plecaku czy jako kierowca. Ja kocham motocykle i nie wyobrażam sobie nie plecakować, czy później nie jeździć samej tylko dlatego, że jest to niebezpieczne. Żyje się raz, a ja swojego życia nie chcę spędzić tylko na marzeniach i żałowaniu, że czegoś co miałam w zasięgu ręki nie przeżyłam " Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale " . Widząc jadący motocykl, słysząc jego dźwięk, serce mocniej mi bije i jak ja niby miałabym z tego zrezygnować ?

A powiedzcie mi, czy jak już kupie swój sprzęt i sama siebie będę wozić to to będzie bardziej bezpieczne, czy jak będę na plecaku u osoby, która nie jedno na drodze już przeżyła?

A Ty się tu Accord tak nie szczerz, bo turystycznie, tak jak tu padło to Ty ze mną nie jeździsz :) i masz szczęście :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po uprzednio zebranym wywiadzie kandydat nadaję się jako kierowca z plecakiem - wsiadam, co więcej - może to i głupie i trochę naiwne co powiem, ale skoro siadam na zadupku to daję prowadzącemu 100% zaufania i wierzę, że skoro zdecydował się zabrać plecaka to jest tego w pełni świadomy. Bo co to za przyjemność z jazdy skoro mam całą drogę rozmyślać czy aby na pewno utrzyma kierownicę albo nie wywróci się na rondzie, no litości. To ma być przyjemność, a nie przykry obowiązek. :lol: zawsze powtarzałam, że skoro już siadam a kierowca ma moje zaufanie to kask jest tylko formalnością.

Oczywiście nie wykluczam zdarzeń losowych i nie biorę odpowiedzialności za kierowców puszek, skupiam się raczej na jeździe, nie na niebezpieczeństwie. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.