Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nick: Jedrzej.Wpomogę : Od A do Z wybuduje bocznice kolejową. Remonty i przeglady okresowe infrastruktury kolejowej. Transport i usługi koparkami i koparko-ładowarkami.Pewnie prywatnie nikt swojego toru nie ma:P, ale w każdy większy zakład ma czasem bocznice. Poleć mnie. Ja zarobie = Ty zarobisz kontakt PWpzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: SaroNspróbuje pomóc w następujących sprawach: - projekty budynków, budowli, urzadzeń, konstrukcji itp- pozwolenia na budowę, zudy, decyzje lokalizacyjne, środowiskowe, uzgodnienia itp.- geodezja- specyfikacje, ekspertyzy budowlane, raporty oddziaływania na środowisko - wycena nieruchomościkontakt PWpozdrawiamRafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagacie wszyscy tak chętnie i zajeb*ście , że poczułem się czytając ten temat jak bym był w kraju filantropów . Niektórzy mylą zasadniczo pojęcie "pomoc" z pojęciem "reklama" . Generalnie to pomagacie wszyscy ............ ale kontrolerom Urzędu Skarbowego i innym podobnym złodziejsko-ciekawskim firmom . Darmowa reklama czasem może doprowadzić do zupełnie nieoczekiwanych rezultatów . . Może się czepiam , ale właśnie zostałem wyruchany w interesach na jakieś tam pieniądze , a wszystko zaczęło się równie niewinnie jak ten temat , więc mam lekkie chwilowe skrzywienie . Polecam więcej rozwagi . nick :giemulpomogę : każdemu potrzebującemu wedle moich możliwości , w każdej sprawie. Ale nie po 3 forumowych postach , tylko jak się poznamy i sobie zaufamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick; kris spstrener kulturystyki i fitness..pomoge sie odchudzić,albo przybrac na wadze,ułoże diete.poprowadze trening,ułoże plan treningowy,i takie tam pierdoły..doświadczenie 19 letnie... pomoge tez sie napić piffka mocząc nogi w rzece.... kontakt na PW lub na gggg 8026835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jedynie mogę pomoc w sprawach związanych z motocyklami ale tylko radami ponieważ jestem żołnierzem zawodowym nie prowadzę firmy i nie pracuje w firmie zajmującą się usługami tylko każdy wie czym, ale doświadczenie w branży mechaniki i elektromechaniki samochodowej mam dość duże więc co mogę to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przepraszam, że zabieram głos, bo w chwili obecnej jestem bezrobotny. Bezrobotny od niedawna, więc pomóc mogę w wyborze telefonu i oferty w telefonii komórkowej. Pomoc teoretyczna, ze znajomymi żadnych interesów nie robię, kontakt tylko PW, tam podam dalszy.Po drugie o ile w każdym z tematów na FŚM jest totalny offtop, to ten temat można by potraktować poważnie i nie pisać postów w stylu dwóch powyżej. Pomoc kogoś, kto nie chce jedynie na Tobie zarobić bywa nieoceniona, nigdy nie wiadomo, kiedy przyda nam się znajomy motocyklista w dowolnej branży. Sam moich klientów motocyklistów traktowałem zupełnie inaczej, niż pozostałych.Po trzecie uważam, że ten temat, szczególnie ze względu na zamieszczone adresy e-mail, nr telefonów i gg powinien być widoczny tylko dla forumowiczów. Nie wiem, czy jest to możliwe, ale moim zdaniem bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul mam do Ciebię taką prośbę... zacznij biec ale tak bardzo bardzo szybko... a później mocno pier*olnij w jakiś solidny mur. Jak to zrobisz to przyjdź i napisz coś spójnego.Tak przy okazji może zgubisz trochę uzębienia, przyjdziesz do mnie ja zrobię Ci najlepszy gebis na śląsku, dostaniesz zadeklarowany rabat, dostaniesz fakturkę, zapłacisz mi, ja zapłacę państwu... Wytłumacz mi proszę jakie mogę mieć z tego nieprzyjemności ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.