Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mg1989sos pracuję w komisie z nowymi i używanymi telefonami komórkowymi, oprócz tego prowadzę jedno z największych for internetowych o symbianie ( system operacyjny w komórkach )mogę pomóc we wszystkim związanym z komórkami : skup, sprzedaż po dobrych cenach, serwis, simlocki, nawigacje w telefonach i różne tego typu kontakt :[email protected] : 10658004lub PW na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mieszkam w Londynie.Mogę pomóc zaoszczędzić trochę grosza i DORADZIĆ jak i gdzie się poruszać.Jaki i gdzie kupić np.bilet itp.Jesienią są tanie bilety lotnicze i np za lot w 2 strony 30zł, lotnisko-centrum 60zł,miejski 15zł.Jak ktoś będzie chciał wpaść na tanie zakupy lub zwiedzanie to służę radą (w miarę możliwości i wiedzy) Nr GG 11587406 Jak będę niedostępny to napisz a ja odpiszę jak będę miał chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę/zrobię naprawy typu:- synchronizacja gaźników- wymiana uszczelniaczy zawieszenia- układy hamulcowe- wymiana: filtry powietrza, oleju, olejMam do tego dobrej jakości narzędzia i trochę praktyki.Dodatkowo biegle angielski, przetłumaczę jakieś urywki książki serwisowej oczywiście za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni - moja firma wkonuje całe dachy (konstrukcje drewniane typu altany też), pokrycia, bramy garażowe i wjazdowe, rolety oraz okna. Także drobne remonty, płytki. Szykują sie wieksze przeróbki domu? także można pytać Obecnie wchodzę w temat kolektorów słonecznych, wiec też jest to obecnie aktualne.Dojscie do transportu osób w bardzo dobrej cenie też [email protected] śmiało pisać jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni - moja firma wkonuje całe dachy (konstrukcje drewniane typu altany też), pokrycia, bramy garażowe i wjazdowe, rolety oraz okna. Także drobne remonty, płytki. Szykują sie wieksze przeróbki domu? także można pytać Dojscie do transportu osób w bardzo dobrej cenie też [email protected] śmiało pisać jak coś.
a montujecie drzwi wejściowe do mieszkań?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ola_suco robię: 1. Motocykle i akcesoria, naprawa i części, doradztwo w sprawie wszystkiego co z motocyklem związane2. Biuro rachunkowe - prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, zasady ogólne, ryczałt, prowadzenie ZUS i płace.3. Jak potrzeba to w budowie domu też pomogę 4. A i serwis samochodu też ogarniemywww.pitstop.com.pl [email protected], 0607490814I na kawe wpaść też można, o pierdołach pogadć - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.