Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis i sprzedaż:Programy do zarządzania przedsiębiorstwem firmy Comarch: Klasyka, Optima, XL, Altum.Systemy sklepowe i fiskalne (kasy, drukarki, POS'y, czytniki kodów, wagi, sprawdzarki) oraz programy do zarządzania sieciami sklepów - PC Market, Comarch Retail. Outsorcing IT.Sprzęt komputerowy.www.esta.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nick: Seta-StefanW czym pomogę: projekty w branży sanitarnej, czyli: - instalacje wod - kan, wszelkiej maści, - instalacje basenowe, - przydomowe oczyszczalnie ścieków, - zagospodarowanie wód opadowych .... i tego typu paskudztwa Dodatkowo: narysuję/namaluję każdy motocykl oraz maniacko tworzę nietypowe torty Kontakt: wszystko w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia Tychy - wszystkie typy pojazdówam.tychy.pl
Byłam na myjni Jak dla mnie super (samochody) - cena ok, szybko i konkretnie. Ale musicie wprowadzić jakieś mycie dla motocykli PS. I ta naklejka na Biurze Obsługi Klienta wymiata Kto wchodzi od razu czyta "Motocykle Są Wszędzie". Ciekawe czy puszkarze albo tirowcy burzyli kiedyś o to?Jeżeli chodzi o mnie to mogę pomóc w kwestii odnośnie pożyczek gotówkowych, itp.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-MAXMOTOSKLEP MOTOCYKLOWYSTARAM SIE MIEC BARDZO DOBRE CENY ZAPRASZAM NA MOJE ALLEGRO v-maxmotoTAKZE CZESCI UZYWANE SERWIS MOTOCYKLI SKUTEROW QUADOW TAKZE CHINSKICHposiadam spore doswiadczenie w temacie motocykli i ich napraw chetnie odpowiem na pytaniae-mail: [email protected]ŚLENICE---> TRASA KRAKOW-ZAKOPANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFERUJĘ :- po niskich kosztach transport motocykli z każdego miejsca Europy . Szczegóły znajdziesz tu:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=35790- jeżeli klient sobie tego życzy , mogę dodatkowo sprawdzić mu kupowany motocykl - mam możliwość wykonania niektórych napraw i kosmetyki w motocyklach - sprzedaję części ( głównie używane ) do motocykli BMW Masz jakieś pytanie ? - kontakt do mnie poniż[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagacie wszyscy tak chętnie i zajeb*ście , że poczułem się czytając ten temat jak bym był w kraju filantropów . Niektórzy mylą zasadniczo pojęcie "pomoc" z pojęciem "reklama" . Generalnie to pomagacie wszyscy ............ ale kontrolerom Urzędu Skarbowego i innym podobnym złodziejsko-ciekawskim firmom . Darmowa reklama czasem może doprowadzić do zupełnie nieoczekiwanych rezultatów . . Może się czepiam , ale właśnie zostałem wyruchany w interesach na jakieś tam pieniądze , a wszystko zaczęło się równie niewinnie jak ten temat , więc mam lekkie chwilowe skrzywienie . Polecam więcej rozwagi . nick :giemulpomogę : każdemu potrzebującemu wedle moich możliwości , w każdej sprawie. Ale nie po 3 forumowych postach , tylko jak się poznamy i sobie zaufamy .
czyzbys zaufal ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo siła marketingu wzięła górę.
Tak na marginesie - ludzie sie zmieniają . A ja jestem ludziem .Tylko baran nie zmienia zdania .A za barana się nie uważam . Jednakowosz nadal uważam ,że to co się tutaj pisze to raczej reklama nie pomoc . Dlatego się podpiołem pod temat . Lubię nazywać rzeczy po imieniu , dlatego mój poprzedni post jest nadal aktualny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o tym czy jest to pomoc czy reklama decydują intencje. Wile osób które tu się ogłaszają nie prowadzi działalności charytatywnej i musi zarobić na swoja rodzinę, a nie znaczy to że nie pomagają.
dobra to napiszę tak ( żeby być tak konkretnym do końca ) .Zgodnie z pierwszą częścią tematu , zajmuję się :- po niskich kosztach transportem motocykli - sprawdzaniem ich stanu- wykonaniem niektórych napraw i kosmetyką motocykli- sprzedażą części ( głównie używane ) do motocykli BMW - stwarzaniem pozorów bycia nadzianym emerytem - myciem zembów codziennie Zgodnie z drugą częścią tematu , pomogę :- w przechodzeniu przez jezdnię ślepcowi- zmarzniętemu albo głodnemu kotkowi- zniszczyć PiS- obnażać zakłamanie kościoła- wyprać moje majtki żonie - obalić komuś krata browarów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to napiszę tak ( żeby być tak konkretnym do końca ) .Zgodnie z pierwszą częścią tematu , zajmuję się :- po niskich kosztach transportem motocykli - sprawdzaniem ich stanu- wykonaniem niektórych napraw i kosmetyką motocykli- sprzedaję części ( głównie używane ) do motocykli BMW - stwarzaniem pozorów bycia nadzianym emerytem - myciem zembów codziennie Zgodnie z drugą częścią tematu , pomogę :- w przechodzeniu przez jezdnię ślepcowi- zmarzniętemu albo głodnemu kotkowi- zniszczyć PiS- obnażać zakłamanie kościoła- wyprać moje majtki żonie - obalić komuś krata browarów
Tak postawioną sprawę to ja rozumiem podpisuję się obiema rękami, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc w rozwalaniu PiSu i obalaniu browarów (zwłaszcza w Zabrzu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się mogę w zasadzie dopisać:Bezpłatna analiza finansów osobistych, fundusze inwestycyjne, zabezpieczenia finansowe z gwarancją kapitału, ubezpieczenia z niskimi składkami, itp. I OFE!! Jak ktoś nie ma to się zgłaszać ;DJesli ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam na PW, a jak nie to mam was w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech będzie że teraz ja ;)a więc po kolei: pracuje w sklepie z alufelgami i oponami do samochodów nowe i używane tak więc w tym temacie mogę troche pomóc info najalepiej na gg lub pod nr tel 502 926 386mam dostęp do całej praktycznie gamy akcesoriów marki Sparcoa także otwarliśmy druga firmę pod nazwą Sodasystem, czyli czyszczenie sodą, oraz piaskowanieponiżej linki do obu firm- http://www.alustyl.pl- http://www.sodasystem.plprzy kontakcie można sie powołać na FŚM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - F-R-A-N-CW czym pomoge: Zakładanie akwariów terrariów oczek wodnych.Swoje usługi polecamy zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.Obejmują one:Projektowanie akwariów / terrariów:* podejmujemy współpracę na etapie projektowania wnętrza, aby optymalnie dopasować akwarium / terrarium do charakteru pomieszczenia,* doradzamy przy planowaniu oraz wyborze rozwiązań technicznych i infrastruktury,* projektujemy wnętrze akwariów / terrariów, do którego dobieramy najlepszy sprzęt i akcesoria,Zakładanie akwariów / terrariów:* dostarczamy wybrany sprzęt i akcesoria oraz dokonujemy montażu,* urządzamy akwaria / terraria zgodnie z projektem i zasiedlamy je,* oferowane przez nas zwierzaki oraz rośliny pochodzą ze sprawdzonych źródełPrace pielęgnacyjne:proponujemy pełny serwis akwariów / terrariów już istniejących,który obejmuje serwis urządzeń, czyszczenie i konserwacja, a także opieka nad zwierzakami.Adaptacje:Zajmujemy się zarówno aranżacją i zakładaniem akwariów / terrariów w istniejących już meblach czy wnękach stworzonych przez budowniczych(a niekiedy nie wykorzystanych)adaptujemy również meble, w których robimy oryginalne terraria lub akwaria.Oczka wodne:Specjalizujemy się również w wykonywaniu oczek wodnych. Do konstrukcji oczek staramy się używać materiałów najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie wykonać oczko o dowolnym kształcie. Istnieje także możliwość powiększenia istniejącego oczka.I oczywiście proponujemy pełny serwis pielęgnacyjny.Zapewniamy również rośliny oraz zwierzęta.A jak chcecie zobaczyć wykonane projekty KLIKNIJ TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik - alfPomogę - kupić , sprzedać samochód , motocykl - naprawić samochód pod twoim domem - sprawdzić samochó przed kupnem - holowanie samochodu - transport motocykli , kładów i innych ( bus , przyczepa , laweta ) - załatwić części do samochodów ciężarowych i osobowych (tanio ) - upić się w dobrym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.