Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

W czym pomoge:Sprzedaje owiewki do roznych modeli (Suzuki, Honda, Yamaha, Ducati, Kawasaki) wyprodukowane w chinach. Mieszkam w tej chwili w chinach wiec mam bezposredni kontakt do fabryki. Mozna sobie indiwidualnie dopasowac design. Material owiewek to ABS plastik z bardzo dobrej jakosci. Takze mam owiewki torowe z materialu fiberglass. W razie pytan to napisz maila: [email protected] zadzwon: +8613606647077Pozdrawiam,Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli o taką pomoc też chodzi... to ja... mogę pomóc się Wam upić ;) bądź odprężyc przy trunku lub soczku Oberża Rybnik zaprasza A tak zawodowo to jedna pedagogiczna specjalizacja już w kieszeni, a dwie następne w trakcie zdobywania... więc prawdopodobne, że kiedyś Wasze dzieciaki będą moimi podopiecznymi Ale póki co praca pozwalająca zarobić na szkołę i paliwko do Fazerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamCzym się zajmuję - Spawalnictwo specjalistyczne - różne metody.Materiały:- stal, - staliwo, - żeliwo, - aluminium, - stopy magnezu - stopy tytanu - natryskiwanie cipelne - np. regeneraja wałków- napawanie plazmowe- i wiele wiele innych metod - bardzo obszerny temattel.: +48 603 115 829email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NajmłodszyW czym mogę pomóc: Informatyka, hardware, naprawa, modernizacja komputerów, instalowanie systemów (wszystkich ), dobieranie sterowników. Mogę złożyć komputer od podstaw, pomóc dobrać części, lub przedstawić konfigurację najlepszą do danego budżetu (lub wymagań). Mam również dużo części do motocykli z okresów komunistycznych (nie tylko polskie) - WSK, SHL, WFM, Junak, Jawa, MZ (ETZ), Cezet (tylko części silnikowe). Ew. naprawy motorowerów z silnikami Predom-Dezamet 019, 023, 025, 027 (znam anatomie tych silników na wylot). Dość proste rzeczy elektryczne (jak ktoś nie potrafi, w co wątpię ) - zakładanie gniazdek, kontatów, przełączników, kontrolek itp. itd. Pomoc w transporcie motocykli (to już nie ja, lecz sąsiad - taka reklama przy okazji) - Ford Transit 99'. Kontakt: email: [email protected] , gadu-gadu: 12932647, skype: wbrejnakowskiPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: pytlosbranża: amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja gwałty - na zlecenie i bez zleceniaa tak na serio to mogę coś pomóc w temacie IT oraz telekomunikacjakontakt na priv albo pytlos(at)gmail.com
Branza;ogrody urzadzanie pielegnacja material oraz czesci samochodowe skep tuning www.autotuning.sklepy5.pl e-meil [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: ThiefA ja chętnie pomogę w zakresie internetu Wireless oraz LAN Jestem konserwatorem i instalatorem sieci teleinformatycznej więc temat na bieżąco. Do tego pomoc w zakresie rat-med i pożarnictwa. Dodatkowo jak ktoś szuka pomocy w strefie gitarowej (akustyczne, elektryczne, klasyczne, wzmacniacze, efekty itd.) to również służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: engraW czym moge pomoc:Z zawodu opiekun w domu pomocy spolecznej - w chwili obecnej nie pracuje w swoim zawodzie, ale moge podpowiedziec jak radzic sobie z problemami przy osobach starszych i/lub niepelnosprawnych, jak sie opiekowac i na co zwrocic szczegolna uwage przy osobach lezacych. Poza tym chetnie wyslucham i doradze jak ktos ma jakies problemy i np nie chce obciazac tym rodziny...oprocz tego pomoge w tlumaczeniach angielskiego (nieprzysiegle) i chetnie doradze w co i jak sie ubrac w zaleznosci od okazji i towarzystwa lub na jaki zmienic kolor wlosow, czy tez go nie zmieniac (na glowie oczywiscie) a w sezonie jak juz bede miec sprzeta to i towarzystwa dotrzymam przy soczku ;]moj mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.