Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Thief3

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

About Thief3

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 04/16/1989
 1. Byłem na I edycji zawodów u Naszych przyjaciół z Krakowa. Impreza bardzo PROFI. Tor jest bardzo dobrze przygotowany, a goście z dmuchawami oczyszczaja go z piasku i innych smieci. Polecam każdemu, kto chce poćwiczyć technikę jazdy. Zawsze ktoś podopowie co robimy źle po przejeździe.http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=12021
 2. Thief3

  Zibi Zabrze

  Siema i lewa w górze
 3. No witam witam. Ja polecam na start Kawasaki er5 sam dosiadam od tamtego roku jako moje pierwsze moto. Powodzenia i tak trzymac!
 4. Ja lece z Tychów, ale od razu mowie tempo 120-130kmh to max, bo potem wieje na mojej er5
 5. Gdy umiera strażak wyją syreny, gdy wojskowy oddawana jest salwa, gdy motocyklista robiona jest przegazówka. Nie należy zapominać, że jest to chwila cierpienia rodziny i pożegnania zmarłego. Nie róbmy z tego spotkania, po to aby zrobić hałas... Nie mówię, że ktoś tak to odbiera, nie wiem przecież co kto myśli więc proszę wstrzymać się od ataków w moją stronę, bo ja do nikogo nie pije... Osobiście słabo znałem Marka, ale nie jadę tam po to aby się pokazać, czy coś w tym stylu. Czuje się częścią motocyklowej rodziny, do której należał Marek i jako członek tej społeczności chcę go pożegnać. Mam n
 6. Poczytajcie komentarze na dole pod artykułem... aż się krew w żyłach gotuje jaka nienawiść i infantylność wypowiedzi :/ Wstyd mi czasem, że jestem Polakiem....
 7. Dalej w to nie mogę uwierzyć... I zapomnieć tego widoku chwilę po zdarzeniu... W tym przypadku, jak w i każdym kiedy motocyklista ginie przez głupotę i lekkomyślność kierowcy puszki łzy cisną mi się do oczu... Mam nadzieję Marku, że gdy przyjdzie na mnie czas, spotkamy się i pojeździmy na niebieskich autostradach... [*]
 8. Jak coś to Mariusz ma mój numer, a dla innych 505 584 810. Mój kolega chirurg wiele nie pomoże na chwilę obecną, gdyż wyjechał na zaplanowany urlop...Mam nadzieję, że Marek znajdzie siłę i wolę życia i powrotu do zdrowia.
 9. Jak narazie brak wieści. Mój znajomy chyba śpi po dyżurze więc nie jestem w stanie się czegoś dowiedzieć. Będę czekał na info o ich stanie.
 10. Kierujący po operacji, stan ciężki... Następne 24h powiedzą wszystko. Na bieżąco śledzę temat, bo mam znajomego w Szpitalu.Pasażer ponoć w lepszym stanie, ma mieć tylko zabieg z tego co mi wiadomo, choć informacja nie jest pewna.Tożsamości kierującego nie ujawniam, bo nie wiem czy wypada....Trzymajcie kciuki za naszych kolegów i uważajcie na siebie.
 11. W pytaniu 8 brakuje: ran otwartych, otarćW pytaniu 13 brakuje: nie korzystałem z rehabilitacjiW pytaniu 18: czyli wina zawsze albo nasza albo kierowców puszek?Powinno w części pytań być możliwe pominięcie odpowiedzi, jeśli ktoś np. nie korzystał z rehabilitacji.
 12. A, że tak spytam to w którym kościele ta zacna uroczystość będzie miała miejsce? :>
 13. Takie próby sprawnościowe dla samochodów robiliśmy na parkingu pod Realem w Tychach. Jest fajnie ciasno, asfalt w miarę dobry, oponki idzie poukładać, żeby było w miarę bezpiecznie. Tak jak mówisz patronat i wsparcie myślę jak najbardziej dałoby radę załatwić, a i sponsoring można by zorganizować.W przyszłym tygodniu zarzucę też tematem na spotkaniu w klubie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.