Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejne powitanie z SWD


JanPawelS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w końcu po ponad 20 latach jeżdżenia autem zrobiłem to (Prawko kat. A), i mogę pełnoprawnie siąść na 2 kółka, ścisnąć kolanami i w drogę :-D

Pozdrawia Was kolejny ujeżdzający dwukołowce z SWD.

Zgłoszę się na forum w poszukiwaniu pomocy przy zakupach jak i sprawach technicznych, a może i z czasem uda się polatać po regionie, na razie z moją SHLką nie bardzo się da ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

oczywiście byłem się przywitać.

Trochę wstyd się przyznać, że tyle czasu bez prawka ale na te moje 125 cm3 i 4kM prawo jazdy to lekka przesada ;)

ale trzeba będzie poćwiczyć na czymś lepszym i nie ukrywam, że korci mnie ta Wasza GSa, może jutro wpadnę "przymiarkę" zrobić.

W poniedziałek pracujecie, czy długi weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pierwsze testy wypadły super, ale doświadczenia jeszcze brakuje, czuję respekt przed "maleństwem".

Testowałem trasę, którą znam przez Szymocice na Rudy i zorientowałem się, że autem jeżdżę szybciej...

zwłaszcza jak mnie puszki wyprzedzały :wacko:

Zibik daj znać jak na wiosnę będziesz po drugiej stronie mocy to może sprawdzimy co na tej naszej wsi słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tak samo jak w moim przypadku rozpoczynasz jazdę na motorku. Mnie też na początku puszki wyprzedzały (teraz role się zmieniły) i z perspektywy widzę, że takie rozsądne podejście (czyli ja myślę maszyna jedzie a nie na odwrót) jest najlepsze. Pojeździsz trochę to się do siebie przyzwyczaicie a w końcu zacznie tej mocy w GS brakować. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak to jest.

Jak wspominałem, na motorku jeżdżę już trochę czasu (123cm i 4KM ;)) ale na Moto wsiadłem dopiero teraz i różnica jest kolosalna, więc podszkolenie trochę czasu mi zajmie ale liczę się z tym, że te niecałe 50KM w GSie będzie za niedługo brakowało.

Ale do tego czasu wciąż jest banan :D czego i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.