Jump to content

Toomek

Użytkownicy
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Niska

3 Followers

About Toomek

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Z opolskiego nad morze, to też rzut kamieniem, tylko rozmach większy trzeba zrobić
 2. Toomek

  Cześć

  Phahaha właśnie !
 3. No, to się Waść nie czepiaj na drugi raz bez powodu.. dobra koniec tego off topu. Idę pojeździć.
 4. Tu są: https://www.youtube.com/watch?v=TG3NDtHcs40
 5. Właśnie . Taki szlif, to nie szlif (fot1) Ja też kupiłem taki obczaskany i jeżdżę... razu pewnego widziałem na Chudowie motocykl... a właściwie połowę motocykla, bo drugiej połowy nie było po prostu. To był szlif.
 6. Witajcie. No i co ? udał się ten wyjazd ? można gdzieś zobaczyć film/fotki ? Ja chcę jechać w przyszłym roku dookoła. Też jestem po 20 stce haha
 7. Cześć Paweł. Może zbyt wcześnie ale wolę zapytać: jakieś plany na przyszły sezon ? Zbroję sie powoli i chciałbym coś dłuższego pojechać na przyszłe wakacje. Na przykład dookoła Polski, albo przynajmniej mazury i morze. Pozdro :)

 8. Siemka :) Tu Tomek. Mieszkam we Wrocławiu i jeżdżę suzuki sv. Wróciłem na 2 kółka. Pozdrowienia dla Justynki. 

  MotórCUT5.jpg

 9. Właśnie, dołączam się do poprzedników. Kupiłem kilka dni temu SV-kę, jest to moje trzecie moto, kompletnym laikiem już nie jestem, ale muszę powiedzieć, że faktycznie ma wypierd od samego dołu, trzeba uważać. Momentalnie schodzi z obrotów, jak wciśniesz sprzęgło, a jadąc chociaż na 4 biegu już trzeba pomyśleć zanim się strzeli głupa w zakręcie Jak na pierwszy motocykl kup coś łagodnego. Pozdro.
 10. Dzień dobry, jak w temacie, chętnie Wrocław - okolice. //edit: można usunąć.
 11. siemanko żółwalu , znojdź mi jakie moto, tak do 5k :) poczułem znowu zew natury i wracam na 2 koła. 792424777 buźka.

 12. A no właśnie, bardzo ciekawy wątek.. W zasadzie wiele zostało już powiedziane. Chciałem się tylko odnieść do wyobraźni kierujących. Młodocianym kierowcą już nie jestem, to i owo na drodze widziałem, sam miałem dwie kolizje, które mnie czegoś nauczyły, potrafię przewidywać pewne sytuacje, patrzę wszędzie, gdzie się tylko da. Oczywiście nie wszystko da się przewidzieć. Weźmy na ten przykład rozjazd przy SCC Linia ciągła, w lewo wjazd na DTŚkę, w prawo na tauzen sznur samochodów w korku. Pomimo, że kieruję się na dtś zwalniam, oczywiście idiota za mną trąbi, bo chce jechać szybciej, niż 80 zaraz
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.