Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niestety po 13 latach jazdy.....stało się ....


4ever

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak i mnie dopadło, debile drogowcy na obwodnicy piekar śląskich zosatwili piasek żwir totalny syf na drodze, miałem mo 40 KM/H, Podcieło mi przednie koło i poleciałem na bok.....niby nic wielkiego ale jechała ze mną córka (8lat) nie wiedziałem czy podczas kiedy moto kładł się na bok nie wyciagnie nóżki , więc ja wyciągnoiłem kolano !! no i teraz leże w piekarach....czekam na składanie .... masakryczny ból !!!! ale szczęście że małej nic się nie stało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do zdrowia chłopaku!

Zgłosić ten fakt na policji, to oczywista oczywistość, jednak uzbrój się w cierpliwość...

Kolega miał podobną sytuację- zaliczył glebę na zanieczyszczonym odcinku drogi. Policjanci po przybyciu na miejsce, wyśpiewali swoją szablonową formułkę- "nie dostosowanie prędkości, do warunków na drodze", co oznacza, że motocykl należy chyba pchać... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak i mnie dopadło, debile drogowcy na obwodnicy piekar śląskich zosatwili piasek żwir totalny syf na drodze, miałem mo 40 KM/H, Podcieło mi przednie koło i poleciałem na bok.....niby nic wielkiego ale jechała ze mną córka (8lat) nie wiedziałem czy podczas kiedy moto kładł się na bok nie wyciagnie nóżki , więc ja wyciągnoiłem kolano !! no i teraz leże w piekarach....czekam na składanie .... masakryczny ból !!!! ale szczęście że małej nic się nie stało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz leże w piekarach....czekam na składanie .... masakryczny ból !!!!

Szybkirgo powrotu do zdrowia.Jezdzisz f4, jechałeś wczoraj z córką w grupie motocyklistów na trasie z Wisły na Katowice ok 18.00?

........................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, chłopie!

Córeczka na szczęście cała i teraz tylko czekać aż kolano wyzdrowieje :)

Zgłosić ten fakt na policji, to oczywista oczywistość, jednak uzbrój się w cierpliwość...

Kolega miał podobną sytuację- zaliczył glebę na zanieczyszczonym odcinku drogi. Policjanci po przybyciu na miejsce, wyśpiewali swoją szablonową formułkę- "nie dostosowanie prędkości, do warunków na drodze", co oznacza, że motocykl należy chyba pchać...

Mam nadzieję, że mandatu nie przyjął, o ile chcieli mu go wlepić...

Kodeks drogowy jest tu chyba znowu po naszej stronie:

Art. 45. 1. Zabrania się:

[...]

pozostawiania na drodze przedmiotów, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu ruchu; jeżeli jednak usunięcie ich nie jest możliwe, należy je oznaczyć w sposób widoczny w dzień i w nocy;

Tylko czy piach i brud to przedmioty...

W Piekarach cię dobrze poskładają, tam są fachowcy, będzie oki.

Czy ja wiem...

Jak ja tam wiele lat temu byłem, żeby mi kolano zbadali - przez liczne kontuzje kolano zakończyło moją karierę sportową, bo ból bywał nie do zniesienia - zrobili mi badania, były konsultacje i wyszło, że kolano mam zdrowe, idealne i wszystko jest w porządku.

A dwa dni przed tym nie byłem w stanie zejść po schodach :(

Ale ja byłem jedyną niezadowolną osobą z wizyty w Piekarach, jaką znam :lol:

Starość nie radość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro Mi.

W Piekarach jest plaga ostatnio na przewrotki -mi tez się zdarzyła i kilku kumpli również nie ominęło..........

Grunt że córeczka cała.

Ja w piątek żeby nie leżeć na ziemi pojechałem ok 300 metrów w pole , też na obwodnicy !!!! (tylko lustereczko urwane o drzewko i troszke trawy w silniku i owiewkach.)

Szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwi żwirek chędożony! sorry ale nienawidze tego cholerstwa! U mnie co chwile jakaś kaka z tego żwirku jest postawiona z 3 razy prawie leżałem! a raz już przy dużej prędkości widziałem... orła cień dość porządnie ale żwirek się skończył i mnie wyprostowało.... Żyję... to chyba cud :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja troche sie wkurwiłem że wziałes 7 latke na moto. nie wiem czy to legalne ale na pewno dosć ryzykowne. dzieciaka to mozna wozic raczej po osiedlu ale na trase nie wyjezdzac bo nie wiadomo co sie moze stac.

a i zycze powrotu do zdrowia i zeby ci sie psycha ułożyła bo pewnie w trakcie wydarzenia miales niezły lęk o córe

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.