Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Co do latania to jak najbardziej ale dzisiaj bo jutro mam parę spraw do załatwienia. Tak około godziny 17:30-18:00 i mam pomysł gdzie moglibyśmy jechać i się zmieścić w 2 godzinach :). W Ostravie dokladnie w Porubie jest takie duże kąpielisko (podobno największe w Europie) chciałbym zobaczyć gdzie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jak najbardziej aktualna;)

A tak serio to adm i er6n dzięki za fajną traskę:)

Nie wiem jak to jest ale znowu poznaliśmy menela, ten na dodatek chyba był nieco upośledzony........... Ważne że przez godzinę sprzętów pilnował...............

PS. Za tydzień znowu Czeska Republika, jak co zapraszam...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę z Tapmalem przeglądaliśmy mapę i wyznaczyliśmy 2 trasy : 1 opcja to Czechy jesenik i powrót przez Kudowe-Zdrój.Wychodzi 504 km do przejechania.2 opcja to Słowacja z masą zakrętów.Do przejechania 564 km.Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje to zapodawać.

Linki do tras :

trasa 1 : http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,27,18.05552,50.31424?l=0a6169b485557cde#targeo-top

trasa 2 : http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,26,19.15760,49.59616?l=9849f7b691fe71c3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W najbliższą Sobotę mój kumpel zmieni stan z kawalera na ..... lepiej nie pisać :)

W związku z tym robimy mała paradę około 7-8 motocykli na dzień dzisiejszy

trasa: wyjazd od pana młodego około 12:30 Gliwice ul karpacka 31 następnie po młodą na ul Podlesie i do kościoła na ul. Kozielską na tym koniec

Na pewno będzie flacha weselna pod pachę no i wielka radość młodych

Orzech pan młody jeździ Hondzie CBR pewnie nie raz spotkaliście się na trasie

Zapraszam w jego i swoim imieniu

P.S. Jeżeli będzie rzucało żabami z nieba akcja odwołana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.