Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda na to że jesenik to raj dla motonitów - jak jeszcze będzie benzynka po koronie dojdę do wniosku że nie żyję i za dobre sprawowanie trafiłem tam na stałe

a wracając to tematu - jedzie ktoś z ekipy dzisiaj i w którą stronę (przynajmniej kawałkiem bym się podczepił - w kupie raźniej - miliony much nie mogą się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walnęliśmy w dwie maszyny trasę 460 km (przynajmniej ja bo Spidi zapewne kilka km więcej). gliwice - racibórz - głubczyce - krnov - vrbno pod pradedem (tu była mała pomyłka bo nie dojechaliśmy do bruntala a droga nr 451 przypomina polską drogę) - jesenik (tu oczywiście winkliki) - javornik - paczków - złoty stok.

w złotym stoku znaleźliśmy skalisko. trasa dla dzieci powyżej 11 roku życia (a nie przekraczających 16 tego) bo taką trasę miała moja córka jest moim zdaniem gorsza niż na równicy. liny dużo niżej i trasy krótsze. ale za to tyrolka (a w zasadzie były to trzy - jedna po drugiej o łącznej długości 640m podobały się córce). co do bezpieczeństwa to uważam że zabezpieczenia na równicy są lepsze. na równicy nie można wypiąć obydwu karabińczyków na raz.

drogę powrotną zrobiliśmy taką samą - czyli przez pepiki (z tym że bruntal już nam nie uciekł i pominęliśmy winkle jesenika).

dupa i prawa łapa mnie boli. córkę tylko dupa (ale do rana wszystko się wygoi)

a na marginesie - pepickie pszczoły nie lubią polaków. dzisiał użądliła moją córkę w serdeczny palec (cóż tak się zdarza jak się ma poobgryzane rękawiczki - tzn bezpalcowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.