Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za jazde august, thrillco, onajess oraz burnfeel. troche starych znajomych brakowało ale mam nadzieje ze stali bywalcy tego wątku się dołączą następnym razem (a i nowi są mile widziani). uważam jazdę za wyjątkowo udaną. były nas 4 motory, august miał szczęście (wyglebił ale zarówno motorkowi jak i jemu niewiele się stało), burfeel miał szczęście (złapała go policja ale mandatu mu nie dali - niebiescy też jeździli motocyklami prywatnie, w tym jeden R1ką), Thrillco miał szczęście (wszak żyje i pisze do nas więc nie jest źle , poza tym mógł wyglebić z plecaczkiem >KTÓRY NIE MIAŁ ŻADNYCH OCHRANIACZY<< a na szczescie spotkało go to po odstawieniu pasażerki), Onajess miała szczęscie (zanim thrillco wyglebił to zdążył ją bezpiecznie odstawić), ja miałem szczeście (nic mi się nie stało a jeździłem dzisiaj od 10 do 21 a w sumie najmniej umiem z was wszystkich. Oby nam wszystkim nastepnego razu równie szczęśliwa gwiazda swieciła nad głowami i żebyśmy bezpiecznie mogli wracać do domu.

P.S. syku nie pomoge ci w tym o co pytasz bo nie mialem takich doświadczeń,warto popytac ludzi śmigajacych z katowic albo jakichś chopperków, ci ostatni czesto korzystają z podobnych rozwiazań.

A i trzymam kciuki za to żeby twoja córa zdała (chociaż biorąc pod uwagę to jak pojebanie nierozsądne jest jeżdżenie motocyklami - sam nie wiem czy jej życzyć sukcesu w tym egzamie ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać przy następnym wyjeździe... :):) jakieś wiadomości na prv najłatwiej zaskoczyć że coś jest organizowane :):);)

właściwie jeszcze ptanko czym latacie i przy jakiej prędkości?? szerokości

Maszyny od 0,6 w góre jak narazie.Prędkości różne,jednak bardziej jest to turystyka z elementami karalnymi przez prawo drogowe.Jak dzisiaj zagladalem na licznik to minimum chyba 80 było na drodze niezbudowanej.W zabudowanym to roznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Za tydzień całą sobotę mam do dyspozycji, sprzęt nowy to muszę sprawdzić, podokręcać itp.. Można walczyć:) Jak to w tym Jeseniku było?:) Burnfeel Wam pokazał winkielki? Dla mnie rewelacja:) Ta policja na bezczelnego zatrzymała Burnfeela bez policyjnego motocykla? Taki zwykły koleś wyciągnął blachę i machał?

Dużo się działo.......... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj było ciekawie :) Dobrze,że nikomu nic się nie stało.Ilm,august,thrillco,onajess dzieki za jazde :)

W następnym tygodniu można by skoczyć w okolice Sanoka.

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=49.548603,22.312202&aq=&sll=49.548603,22.312202&sspn=0.049896,0.110378&ie=UTF8&rq=1&split=0&ev=zo&ll=49.552278,22.32748&spn=0.049892,0.110378&z=13

Droga 28.Wygląda ciekawie.Pełna winklów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w sobotę również dołączę do grupy, byłem wczoraj sam żona na wypadzie na moto. Trasa Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - i obiad w Lalikach w knajpce ,,Ochodzita'' ( super jedzonko ). Bardzo fajna trasa i dość sporo fajnych winkli, a na Kubalonce nówka asfalt, polecam, trzeba uważać jadąc dalej druga część mocno zniszczona i dużo kamieni, pisaku. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się u znajomych w Skoczowie no i dalej wracając z ów Skoczowa do Mikołowa cały czas deszcz. Trochę zmokliśmy ale mimo to wyprawa bardzo udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota to krótki test nowego "nabytka", a niedziela to już ogień:lol: Może faktycznie jakaś trasa? Do Zakopanego przez Czechy i Słowację?(trasa śladami Szpilek na Giewoncie) Może być ciekawie..............:D NA Słowacji jest mały ruch i mniejsze prawdopodobieństwo że ktoś Cie zabije:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.