Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

no burnfeel ja posmigam w niedziele , wypróbujemy sprzet tapmala :-) innych tez zachecam, jeszce nie wiem jak bedzie ludziom pasowac ale tapmal kupił sobie R1 z tego co wiem a to jest wystarczajacy powod zeby pojeździć.

poza tym dzisiaj jak udało mi sie 200 pojechac uznałem ze generalnie ciesze sie ze kupiłem kawe co ma 78 KM bo jestem teraz na etapie że "juz wszystko umiem" i jakbym miał mocniejszy sprzet to na bank bym kretyńsko odkręcał. dziwi mnie to bo mam 30 tkę i niegłupi łeb na karku ale to jest silniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas kobieta zaproponowała wisłę , wyjazd z katowic , szuka tez miejsca na plecak. ja nie biore plecaków bo nie jezdze wystarczajaco dobrze jeszcze, chca wrócic koło 16 spowrotem, to tez jakas propozycja, choc ja nie wiem czy chce az 5 godzin smigac. moze zrobmy tak, spotkajmy sie przy leclercu o godz 11 i wtedy zadecydujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakiś pomysł, dacie rade się dołączyć w gliwicach? myślicie o zmianie trasy z wisły na troche inne miejsca? my sie zbieramy o 11 w gliwicach , pewnie 11:15 wyruszymy, jeśli chcecie się dołączyć możemy przejechac przez katowice jeśli wybierzemy trase która nie idzie w przeciwnym totalnie kierunku, moj nr tel to 508347229 jakby co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki.

Jutro moja córka zdaje na kartę motorowerową. Potem zacznie się moja praca nad jej zachowaniem w ruchu lądowym. Na szczęście mam świadomość jak wygląda przygotowanie do tego egzaminu w szkole - zdanie kilku znaków, ze dwie krzyżówki i egzamin na placyku (ósemka i może slalom) - czyli ma uprawnienia i jest zielona.

Do dalszej nauki będę musiał przygotować kaski pod łączność bezprzewodową. Zakup modułów za 1400 zł nie wchodzi w rachubę. Postanowiłem sięgnąć po radyjka PMR z zestawami słuchawkowymi (lub też dorobienie takowych słuchawek do radyjek). Radyjka posiadające funkcję VOX (czyli nadawanie włączane głosem). Chciałbym się zamknąć w kwocie ok. 150 zł za sztukę. Zadałem w tym względzie pytanie do gościa z allegro (dosyć dużo tego ma w ofercie i jest z Zabrza z możliwością odbioru osobistego, myślę że może coś ciekawego wnieść do tematu). Nie przeszkadza mi że krótkofalowkę będę mieć w kieszeni, a słuchawki i mikrofon na kablu.

Czy macie jakieś doświadczenia w tym względzie, i czy ewentualnie interesuje kogoś z was tego typu rozwiązanie (co innego szukać dwóch sprzężonych ze sobą radyjek, a co innego szukać takich co mogą pracować w większej ilości równocześnie).

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze zostałam odstawiona do domu :D. Miło było Was poznać ;) i dzięki za udaną wycieczkę;) mam nadzieje że jeszcze kiedyś gdzieś się razem wybierzemy ;)

Dajcie znać przy następnym wyjeździe... :):) jakieś wiadomości na prv najłatwiej zaskoczyć że coś jest organizowane :):);)

właściwie jeszcze ptanko czym latacie i przy jakiej prędkości?? szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.