Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli by Wam nic nie wypalilo przypadkiem to jest opcja zeby pojechac i pojawic sie na festynie dla dzieciaków w Zabrzu :D i powozic na sprzętach młode mamusie ;) a dzieci niech se popatrza :), wylot z Gliwic o 13/30 ze stacji Shell na ul. Pszczynskiej albo spod PLATANA w Zabrzu o 14/00. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zozol: Napisany 02 czerwiec 2011 - 19:25

Panowie chłopak z tego forum organizuje pokaz motocykli na festynie szkolnym dokładnie 11.06 potrzebuje troszkę chętnych , aby każdy dzieciak mógł poogladac moto i spotkać sie z nami . Wjazd na szkole około 16 ja i cider chcemy mu pomoc czy ktoś z was by sie nie dołączył???

Dzisiaj jest 11-tego podaj co i jak. Berta wróciła wczoraj z serwisu. Trochę obolała (zarysowali ją na lewej owiewce i uchwycie pasażera) - i czeka mnie kolejny wyjazd do serwisu na wymianę plastików. Ale jest. Mam parę spraw do pozałatwienia i muszę jakoś poukładać dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. beda napewno młode mamy ;). jakis festyn dla dzieciaków jest i ekipa z Zabrza [cieżki sprzet] poprosila o wsparcie zeby wbic tam, napewno foty, kto bedzie chcial to powozi dzieciaki ... nie wiem :D

trudno mi okreslic ile to potrwa, i ilu nas bedzie... ot takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. beda napewno młode mamy :D. jakis festyn dla dzieciaków jest i ekipa z Zabrza [cieżki sprzet] poprosila o wsparcie zeby wbic tam, napewno foty, kto bedzie chcial to powozi dzieciaki ... nie wiem :D

trudno mi okreslic ile to potrwa, i ilu nas bedzie... ot takie :)

a o której wylatujesz??

ok widze - juz pytanie nie aktualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka w przyszłym tyg dołącze do grupy chyba :D wczoraj wracałem do domu i osobówka wymusiła mi pierwszeństwo odbiłem i udało sie uniknąć zderzenia , tył motocykla wpadł w poślizg wyłaqpałem i wyprowadziłem go niestety chyba zerwałem ścięgna w lewej ręce dobrze że nie jechałem z moim plecaczkiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to bóg ci szepnął do ucha żebyś nie podkupował jeszcze hayabusy? a tak poważnie to szczeście w nieszczęsciu, i to podwójne (nie było plecaczka, wyciągnąłeś moto i siebie z opresji). lecz łape i dołączaj bo generalnie lato stygnie a podobno w tym roku jest tylko jedno , szkoda je tracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli popadam w paranoję (ale może to obsesja zawodowa)

wypadło mi że festyny były dzisiaj i do tego dwa.

Wypada mi że pytanie o tej porze o adres wyjazdu do Zabrza jest może nawet przedwczesne :D

Jeden wyjazd organizował DefQ (Zabrze) drugi Zozol (ale nie wiem gdzie)

Ja się zadeklarowałem na wyjazd Zozola (czekałem od rana na info - ale się nie doczekałem)

Przez to przeczyłem wyjazd do Zabrza (za późno wróciłem do domu i było pozamiatane)

Za to

1. mam ułożony stelaż do sufitu karton-gipsowego w mojej stajni.

2. berta przestała cały dzień

3. jutro wyjeżdżam z żoną - chyba Kubalonka (sama się zadeklarowała więc nie mogę jej zawieść)

Spokoju na drodze na jutrzejszym wypadzie - stawiam na Słowację (ciekawy jestem czy się pomylę)

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defq, adm, burnfeel, błazej87 oraz tapmal, dzieki za jazde. zwiedzilismy kawalek słowacji błażej czekamy na wieści w sprawie barku (nie obyło się bez szlifów ale niegroźnych,czego dowodem jest to że wszyscy rozpłakiwali się nad motocyklem bardziej niż nad błażejem). Mnie sie rozpiedoliła do końca stacyjka i jechałem na taśmie klejącej a tapmala R1 puszczała olej. przejażdżkę skończyliśmy w nowo otwartej Kafe Kafo na wieczorka w Gliwicach.

pozdrawiam nieobecnych i zachęcam do dołączania. spora grupa sie juz zebrała (dzisiaj 6 motorów) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doczłapałem do domu, nie ma tragedii, czytaliśmy już trochę, i ponoć to standard w R1, że czujnik się zawiesza i świeci się olej. Wyciek opanujemy, następny weekend już Was nie zawiodę;) Winkielki na Słowacji są zacne, zauważyliście też pewnie że w Czechach są puste drogi, a u nas wszędzie korek i małe fiaty:)

Jak Wam się podobały owe klimaty? Stamtąd już blisko do Zakopanego, można też przez Liptovsky Mikulas objechać tatry, i wjechać z powrotem do RP. Trasa 700km ale ja sam dałem radę, a wiadomo ekipą raźniej...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.