Jump to content

tapmal

Użytkownicy
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tapmal last won the day on September 16 2014

tapmal had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About tapmal

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday May 9

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  Kuźnia Raciborska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam do sprzedania kurtkę Wolf. Praktycznie nieużywana. Dziewczyna była w niej raz. Jechała naokoło domu. Teraz już nie chce jeździć;)(chodziło o R1) Ma podpinkę, wzmocnienia na łokcie. Rozmiar XL. cena150zł. Proszę dzwonić 501254278
 2. Zadzwoń do mnie, ZX10 Ci sprzedam.
 3. Przecież dopiero co R1 rozjebałeś
 4. Szkoda tylko że się pogubiliśmy:)
 5. Nie o Tobie burnfeel, ten kolega miał kawasaki ZX10.
 6. Mandaty podostawali i punkty to teraz cykor na szosę. "Na torze jest fajniej", a jeszcze niedawno trasy po 600km walili:) Do Chorwacji, do UK;) Ehhh Nudno bez dawnej ekipy ,tęsknię, i tak naprawdę zazdroszczę Wam tych przeżyć torowych ale się przecież nie przyznam nie??
 7. Dzięki za wczorajsze latanie(NOBO). Faktycznie tu w Gliwicach chu....em pachnie, ekipa "na tor;)" jeździ... Jak można się kręcić w kółko (mój chomik tak robi), wydać kupę kasy i jeszcze się z tego cieszyć!! Pod koniec lipca był Berlin w planach, wyjazd na kawę... Nikt się nie dołączył... Pozdrowienia
 8. Witam. Czy (pewnie o nim wiecie) zgadzacie się z projektem MSW dotyczącym zabierania prawka z przekroczenie prędkości o 50km/h? Każdy wie(poza paru emerytami) że praktycznie jak wrzucisz 3 bieg- prawko jest "na włosku". Gliniarze jak zwykle staną na 50-ce, na lotnisku, np. na Pszczyńskiej, i po prawku. Mnie ku.....wa ręce opadają już. Oczywiście znowu egzaminy, oczywiście znowu kasę od Ciebie wezmą. Ale to dla dobra obywateli, dla bezpieczeństwa. Wydaje mi się że po Polsce jeżdżą sami goście w Matizach na działkę. Odkręcę tablice chyba:) Macie jakiś pomysł, jakieś akcje jak z bramkami na A4?
 9. Szreku to możliwe. Skrzynia mi na 2-ce się zacięła to mogłeś być przede mną.............
 10. Szrek, wreszcie Twoja Yamaha się przydała:) Można nią jeździć po części do poważnych motocykli:) A poważnie to sprzęt mój nie jest przyzwyczajony do jazdy na 2 kołach. Dotychczas jeździł zazwyczaj na gumie, nie pasiło mu i zwrócił olej. Istnieje również możliwość że nie spodobałeś się mojej 10-ce i cię zlała równo olejem. Wlec się 287km/h weź..................... Tak wolno to" gejowie" mogą jeździć
 11. Ja się piszę tylko olej kupie na Allegro:)
 12. W niedzielę byłem na Białym Krzyżu, warunki super itp.. Minus-są ferie i dzieci od zaj......nia;) Zjeżdżasz 2 minuty, czekasz 10 na wyciąg. Teraz też chcę wyskoczyć, sobota myślę będzie ok. Jak ktoś się reflektuje to można śmigać. Może ten Złoty Groń albo Cieńków?
 13. Ja 4 razy byłem na nartach, a jazdy z youtuba się uczyłem. Możliwe że stamtąd już bym nie wrócił Ale kto wie. Pisz za tydzień, może zaryzykuję Ten weekend, Biały Krzyż.
 14. http://www.bialykrzyz.com.pl/index.php Nie siej Waść niepewności:) Są warunki!!
 15. Jako że pogoda do dupy, jeździć się nie da i tak dalej chcę na narty w sobotę do Szczyrku wyskoczyć. Mam dwa miejsca wolne tzn. jadę sam, ale nie mam bagażnika i narty zajmują miejsce. Ktoś chętny? Wyjazd z Gliwic około 9-ej, powrót jak nam się będzie chciało. Jak coś to dajcie znać, ew. 501254278.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.