Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

hej, dla zainteresowanych, z balatonu wróciłem, kufer nie odleciał, 1200 km zrobione, jebneli mi 30 euro mandatu na słowacji (obciążone moto na wyniesieniu nie miało ochoty zatrzymywac sie na stopie co przyuważył patrol). jak tylko odpoczne to dołączam do grupy.++

p.s. Tapmal dzieki za poziomice, oddam ci w tym tygodniu chyba że potrzebujesz na już to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie śpieszy się, oddasz przy okazji.

Wczoraj zrobiliśmy z kolegą Burnfeel-em (thx za jazdę:mellow:) ponad 600 km. Trasa. Gliwice-Jesenik-Sumperk-Boboszów-Kudowa- Wrocław-Gliwice. Z atrakcji to było tak:

-50km w deszczu, nawierzchnia jak do enduro, jakimiś zadupiami DK?-389.

-kolega Grzesiek zagubił gdzieś imbus potrzebny do przykręcenia kamery w Jeseniku:)Potem znalazł:)

-na autobanie był incydent z McLarenem Mercedesem. Chłopaki (pojazd i Grzesiek) walili 300 na godzinę, pojazd został wyprzedzony, co ucieszyło Burnfeela:)

-gwoli tradycji, na stacji doczepił się do nas lekko wstawiony kierowca z Litwy opowiadając "branżowe" opowieści i 3-krotnie życząc szerokości.

W sumie 11 godzin jazdy i znowu wszystko boli, ale warto było....................

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że coś ucichło ;p

Panowie jeśli wam i waszym maleństwom pogoda jest niestraszna to mam propozycję na stosunkowo bliski wypad dla was - do ostravy. A coż w tej ostravie takiego będzie, dla niepoinformowanych już piszę, że w niedzielęodbędą sięWyścigi uliczne (coś w stylu moto gp) z tego co słyszałem i wiem będą różne kategorie motocykli i takie tam, dla ciekawych myślęwarto się przejechać i zobaczyć bo może być warte a dwa jest to dośćblisko a trzy, że w polsce poza Poznaniem chyba tego nigdzie nie zobaczycie ;pp Zawody zaczynająsię cośkoło godziny 10 :)

Prawdopodobnie do zobaczenia na miejscu jeśli ktośsięzdecyduje ;d

A i dla zainteresowanych można w czechach poszukaćw sklepach piwa desperados red z guarana i jeszcze czyms tam podobno dobre :PP

Pozdrawiam Kuba L.

rabaplakatcz20111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja po wyprawie nad balaton mysle ze juz jestem gotowy na przejażdżke po okolicy, nic długiego, 1 godz- 1,5 godz jazdy , sprawdzenie troche motocykla, spokojna jazda, moze mały przystanek na gadanie. burnfeel sie pisze poki co ja tez, zapraszam innych dzisiaj pod leclerca w gliwicach jak ma troche czasu i checi posmigac.

o ile pogoda sie nie zdupi.

kuba180 pomysł fajny ale to wyprawa na cały dzien a ja nie mam ostatnio za duzo ani siły ani czasu :-).

wpisujcie sie kto chetny na przejazdzke dizsiaj po 13:30 i dawajcie mi znac na tel. 508347229 jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adm , błażej i burnfeel dzieki za latanie. miało być 40 km a wyszło ze dwieście, szybkim tempem. podobno wracając omal mnie i burnfeela nie potrącił jakiś van ale szczegółów nie znam bo nic nie widziałem (jechał z tyłu). czego oczy nie widza tego sercu nie żal. pogoda dopisała, wszyscy wróćili , tylko życzyc kolejnej takiej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki wszystkim, z wstępnego planowanego krótkiego wypadu w praktyce jak to u nas zazwyczaj bywa zrobiło się 3,5h, ale jazda bardzo udana.

Pogoda dopisała tym razem nigdzie nas nie zmoczyło, no i nowe miejsce zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adm , błażej i burnfeel dzieki za latanie. miało być 40 km a wyszło ze dwieście, szybkim tempem. podobno wracając omal mnie i burnfeela nie potrącił jakiś van ale szczegółów nie znam bo nic nie widziałem (jechał z tyłu). czego oczy nie widza tego sercu nie żal. pogoda dopisała, wszyscy wróćili , tylko życzyc kolejnej takiej jazdy.

Również dziękuję za jazdę. Tapmal zapodaj jakąś ciekawą propozycje gdzie można jechać w niedzielę :) a co do kolegi Tadka to wszystko zależy od tego jak będziesz operował gazem ostatnio jak byliśmy na wycieczce to średnia prędkość wyniosła około 130-150 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcam, ale max do 140, choc teraz mam moto w 100% sprawne i tylko smigać.

Nie wiem czy w niedziele dam radę, ale kiedyś napewno się spotkamy,

może któregos czwartku w Chudowie ??

Ja czasami jeżdże z tyłu radiostacji gliwickiej, często widzę tam stojace moto i juz jest wesoło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokomplikowało mi się i dziś nie dam rady. Teraz wróciłem z weekendu. Na przyszły tydzień może jakieś Czechy? Ponoć jakiś tor 200km od nas jest. Jutro mam mieć namiar to zapodam............ Jakiś wtorek lub środę tak około 18-ej na dwie godzinki może?

Jedno co zdążyłem dziś, to zamontowałem Yoschi :P)))) zamiast seryjnego wydechu. Posłuchacie, to potwór normalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.