Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam wierzyć Tobie, że jest zajebiście trudno i się nie da, czy tym, którym się udało i uważają, że można coś osiągnąć w życiu. Szklanka jest do połowy pusta, czy do połowy pełna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpatruj to w kontekscie tematu czyli forum i jego regulaminu.jest roznica (wg mnie oczywiscie) miedzy lamaniem regulaminu a jego nieuznawaniem. Jak sie komus przydazy wpadka to dostanie procent i "jedzie" dalej. Ale jak ktos pisze otwartym tekstem ze z gory go pi3roli bo "wszyscy" tak robia i on nie bedzie sie przepisami przejmowal to co innego. Odpowiadajac na twoj zarzut: ciekawe kto z nas bedzie taki odwazny podczas kontroli policyjnej. Powie wtedy ze bedzie przekraczal predkosc (i olewal reszte przepisow) bo wszyscy przekraczaja . a jak nikt juz nie bedzie przekrqaczal to on wtedy tez przestanie.Roznica jest taka czy sie pi3r-li prawo czy sie je lamie. To moja opinia. Piszac ze jestem stalowy odpowiedzialem Kosmie ze mam na uwadze zasady spolecznosci i organizacji w ktorych uczestnicze a nie olewam ich z zasady bo ktos tez je olewa.
Doskonale wiem w jakim kontekście to napisałeś. Tylko, że ja nie chcę w takim tego rozpatrywać. Jesteś osobą, która na tym forum lansuje swoiste poglądy, z którymi ja się akurat nie zgadzam. Wytykasz ludziom ich błędy, ganisz ich podejście do pewnych spraw. Komentujesz styl jazdy, podkreślając niejednokrotnie, że Ty tak nie robisz. Że wszyscy zapier***ają, a Ty nie. Mogę to zrozumieć, masz rozdzinę, masz o kogo dbać i komu zapewnić przyszłość. Ble ble ble itd. Tylko jednocześnie niejednokrotnię widzę jak jeździsz. Czy to sam, czy to z kimś. I nie ma to wiele wspólnego z poglądami, które głosisz, z przepisami których tak chcesz przestrzegać. Co prawda, pewnie są i takcy, co w tych miejscach jadą szybciej. Ale chodzi o sam fakt. Mówisz jedno, robisz drugie. Albo jest się konsekwentnym, w tym co się mówi, co się robi, albo nie. Albo starasz się być nieskazitelny i faktycznie tak jest, albo jesteś hipokrytą. Odpowiedzieć możesz sobie sam. Tyczy się to, zarówno tego tematu jak i całej reszty. Po prostu żyj i daj żyć innym.Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nigdzie nie napisalem, ze "nie mam" pieniedzy. nie mam na tyle,zeby stosunkowo szybko odlozyc na moto. Wiec skoncz mi piep**** o tym, ze nie wiem co to znaczy zarabiac. Bo pracuje od 3 lat mimo, ze ucze sie w szkole dziennej. O 95% osob w moim wieku ktorzy sie ucza moglbys tak powiedziec, ale na pewno nie o mnie. Tak wiec Panie Arturze spoznil sie pan z stwierdzeniem "pojdziesz do pracy" o 3 lata... Tak wiec Ty moze musisz zapier*** zeby sobie kupic moto i zarobic konkretne pieniadze. Inni nie musza i to Cie tak na prawde boli. Ja pracuje w pizzeri i zarabiam tam jakies pieniadze, jak namoj wiek i wyksztalcenie i dyspozycyjnosc to mysle, ze calkiem przyzwoite. Do tego wstapilem do MLM (akurat nie zygmusc mnie wciagnal) i nie zaluje mimo, iz nie zarabiam tam kokosow ale pare groszy zawsze wpadnie jesli tylko tego chce tak wiec nimzaczniesz kogos oceniac, to moze sie najpierw o nim czegos dowiedz, a nie wnioskuj z postow, ze ktos jest taki lub owaki...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamientam kto był jedyną ofiarą zygmunta jak się ujawnił jako "dystrybutor"... szkoda że już tematu nie znajdę, ale opis "spotkania" i "superowo fajnie kolorowo" chyba większość pamienta. Prosze - nie rób z siebie męczennika co walczy o moto i krwawicą swą dąży do spełnienia marzenia Nikomu tutaj to nie imponuje, bo każdy jakoś musiał ciułać na moto. PS. jak przez 3 lata nie uciułałeś na XJ ( 5k ), czyli przez miesiac nie mogłeś odłożyć po 150 zł to jakoś dziwnie mi to brzmi - te poświęcenie. Jeśli kasa szła na cele pokroju rodzina itp, to jasne - nie wnikam, i tak trzymej, lecz sam się zastanow ile z tej kasy przepuściłeś - ja chcialem whammy I i mese 2... ale jest moto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie pisać na temat MLM cokolwiek. Pewnie macie rację, że to piramida, że mamy do dupy produkty, że nie da się zarabiać i że ten biznes polega na "łażeniu po chałpach i wciskaniu perfum". Ja widocznie nie wiem, że to na tym polega i może przez to w całkiem inny sposób działam i może przez tą moją niewiedzę mam z tego korzyści...Ale proszę o jedno- nie wsadzajcie mi do ust słów, których nigdy nie powiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpt- owszem pisalem, ze bylo fajnie. To bylo 2 albo 3 lata temu. Na spotkaniu firmy Akuna do ktorej nigdy nie wtsapilem wiec nie wiem o co Ci chodzi z tym dystrybutorem. A do FM wstapilem w wakacje w zeszlym roku i w cale tego nie zaluje mimo, ze nie zarabiam tam kokosow, baa, nawet polowy tego co mam w pizzeri (niestety wiem, ze to tylko moja wina...) Jesli ktos szukalby dodatkowego zajecia i bylby ambitny to z czystym sumieniem moglbym mu polecic takie zajecie, tyle, ze nie pod moim przewodnictwem bo ja sie do tego nie nadaje.. Co pieniedzy to nie mam zamiaru sie nikomu tlumaczyc. Nie przepilem anii nie przebalowalem pieniedzy. Nie bylem w stanie odkladac nawet 50 pln miesiecznie z powodow prywatnych ktorych nie mam zamiaru ujawniac do wiadomosci publicznej. Nie robie z siebie meczennika i Ci ktorzy mnie znaja wiedza jak jest na prawde. Teraz po zmianie pracy jestem w stanie odlozyc 300-400 pln miesiecznie tak wiec gwarantuje Ci, ze jesli w zyciu mi sie nic nie pochrzani to za 2-3 miesiace XJ bedzie stala w garazu i bedziemy mogli polatac, wypic piwko i mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych zgryzow, tak jak teraz...P.S. Zygus przenies ten tekst : "Dolacz do mojej 1718 osobowej grupy!" pod spod. bedzie ladniej wygladalo i nie bedzie nic rozciagalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po 2 jego baner nie powieksza forum... w przeciwienstwie do prymitywnego przykladu makzela... ...pozdrawiam, wszystkich tolerancyjnych ludzi. w tym temacie sie juz nie wypowiadam...
...jesli w zyciu mi sie nic nie pochrzani to za 2-3 miesiace XJ bedzie stala w garazu i bedziemy mogli polatac, wypic piwko i mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych zgryzow, tak jak teraz...P.S. Zygus przenies ten tekst : "Dolacz do mojej 1718 osobowej grupy!" pod spod. bedzie ladniej wygladalo i nie bedzie nic rozciagalo ;)
X-joty życzę Ci szczerze i z całego serca. Ale jeśli konsekwencja w dążeniu do upragnionego sprzęta będzie podobna do konsekwencji Twoich wypowiedzi na forum, to obawiam się ze w tym sezonie nie polatasz...Z wyrazami sympatiimakzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz makzel jakbys nie zauwazyl to ta uwage o niepowiekszaniu forum tyczyla sie jego poprzedniej sygnatury z tym smiesznym kolkiem. Teraz ja zmienil... wiec poprzednia wypowiedz nie byla bledem. A forum powiekszone jest od kiedy zmienil sygnaturke czyli po mojej poprzedniej wypowiedzi... wiec gratuluje Ci spostrzezenia ale niestety NIE PYKLO Co do wypowiadania sie, to jakos nie potrafie sie powstrzymac lubie polemizowac... a jesli ktos mnie atakuje to bede sie bronil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam bohatera tematu osobiscie, ale po pierwsze widac że facet jest na poziomie nie wdając sie w te głupie dyskusje, po drugie wyrozumiały bo kazdy inny dla zasady by nie zmienił swojej sygnaturki. Z drugiej strony ciekawe kiedy kilku fanatyków prężących się w tym temacie, będzie "krzyczało" żeby ktos inny zmienił np. kolor motocykla albo kombinezonu, bo obecny za bardzo im się w oczy rzucił i przez to prawie kolizji spowodowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ciekawe kiedy kilku fanatyków prężących się w tym temacie, będzie "krzyczało" żeby ktos inny zmienił np. kolor motocykla albo kombinezonu, bo obecny za bardzo im się w oczy rzucił i przez to prawie kolizji spowodowali .
ja nie bede napewno i napewno nie bede prowadzil przeciw nikomu krucjat na forum ani narzucal swoich zasad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie pisać na temat MLM cokolwiek. Pewnie macie rację, że to piramida, że mamy do dupy produkty, że nie da się zarabiać i że ten biznes polega na "łażeniu po chałpach i wciskaniu perfum". Ja widocznie nie wiem, że to na tym polega i może przez to w całkiem inny sposób działam i może przez tą moją niewiedzę mam z tego korzyści...
Badania naukowe , udowodniły, że powierzchnia skrzydeł trzmiela jest kilka razy za mała w stosunku do jego masy, aby mógł latać. Jednak on o tym nie wie ...i dalej lata Skoro z tej licznej grupy zygmusc'a nikt nie narzeka/ł, że czuje się dojony/ tylko czy to czuć ?/ to czemu nie robić tego dalej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nigdzie nie napisalem, ze "nie mam" pieniedzy. nie mam na tyle,zeby stosunkowo szybko odlozyc na moto. Wiec skoncz mi piep**** o tym, ze nie wiem co to znaczy zarabiac. Bo pracuje od 3 lat mimo, ze ucze sie w szkole dziennej. O 95% osob w moim wieku ktorzy sie ucza moglbys tak powiedziec, ale na pewno nie o mnie. Tak wiec Panie Arturze spoznil sie pan z stwierdzeniem "pojdziesz do pracy" o 3 lata... Tak wiec Ty moze musisz zapier*** zeby sobie kupic moto i zarobic konkretne pieniadze. Inni nie musza i to Cie tak na prawde boli. Ja pracuje w pizzeri i zarabiam tam jakies pieniadze, jak namoj wiek i wyksztalcenie i dyspozycyjnosc to mysle, ze calkiem przyzwoite. Do tego wstapilem do MLM (akurat nie zygmusc mnie wciagnal) i nie zaluje mimo, iz nie zarabiam tam kokosow ale pare groszy zawsze wpadnie jesli tylko tego chce tak wiec nimzaczniesz kogos oceniac, to moze sie najpierw o nim czegos dowiedz, a nie wnioskuj z postow, ze ktos jest taki lub owaki...Pozdrawiam
na Twoim miejscu dzieciaczku w ogóle na ten temat bym się nie wypowiadał bo gówno jeszcze wiesz o prawdziwej pracy i ile wysiłku trzeba włożyć w to by cokolwiek mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:38:25

To było dobre  MEFIU  http://forum.motocykle.slask.pl/style_emoticons/default/rotfl.gifw końcu przeczytałam do końca  ufffff   osobiście  nic  do Zymusia  nie mam   dobrze że umie  chłopak  zrobic   kasę i tak trzymaj !   Fajnie  grasz  na akoredonie http://forum.motocykle.slask.pl/style_emoticons/default/thumbup.gif to tez  jest moj  ulubiony instrument http://forum.motocykle.slask.pl/style_emoticons/default/msn-wink.gifU nas na  forum motoczewa takich pierdół  nie pisza http://forum.motocykle.slask.pl/style_emoticons/default/icon_mrgreen.gifJuż kiedyś pisałam że w każdej pracy można zarobić też kiedyś byłam przedstawicielem a później menadżerem firmy Zepter i też zarabiałam fajna kasę   i tak samo na pewno jest w firmie Zygmusia tylko trzeba chcieć . !!!!!!!!! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już? Pogadaliście se?
Hehe wystarczy, że zobaczę ten zwrot i już znam autora. Manka musi ten teks wręcz ubóstwiać. Mania marnujesz się powinnaś być nauczycielką i ciągle przywoływać do porządku dzieci tym tekstem.Manka: Już? Pogadaliście se?Dzieci: Proszę Pani nie mówi się se ino sobie... Manka: Nie mówi się ino ino tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.