Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Romantyczne Miejsca W Naszych Okolicach ;)


Bartek996

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tutaj o zamkach a ja o czyms zupelnie innym:Lotnisko Pyrzowice. Jest fajna miejscowka gdzie mozna podziwiac ladujace samoloty z dosc bliskiej odleglosci. Wjezdzajac do pyrzowic jest stacja paliw po prawej (BP lub cos w tym stylu) skrecasz za nia w prawo i dojezdzajac do konca trzeba odbic w lewo, wzdluz drogi jest pare domow jednorodzinnych, asfalt sie konczy i wjezdza sie na droge gruntowa, potem znowy asfalt i brama (zakaz wzjadu teren lotniska), wjezdzasz hehe i skret w prawo dlugo dlugo nic i w pewnym momencie droga sie konczy, porawej macie wartownie i tam as goscie ale spokojnie mozna z nimi pogadac, nie wypie*rza was. jakies 100 m. przed ta wartownia jest waska drozka miedzy drzewami (jadac w kierunku wartowni po lewej), na samym koncu jest kawalek asfaltu, stara opona z samolotu, ogrodzenie i lotnisko. I takim sposobem rozkoszujesz sie widokiem ladujacych samolotow. Wiem ze jest miejsce gdzie mozna samoloty praktycznie przelatuja Ci nad glowa ale ci z wartowni powiedzieli ze jest zamknieta.
;> Skąd o tym wiesz? Kto Cię tam zabrał ? Ejj... Jak mogłeś wrzucić taki temat na forum!!!!! Teraz już w ogóle trzeba będzie robić grafik. To najtłoczniejsze miejsce po 22 Ale... ;> Jest jeszcze jedno miejsce, z którego podziwia się lądujące samolotu, przelatujące nad głową.. Czasem, da się odczuć pęd powietrza, długo po tym jak przeleci samolot, to niesamowite wrażenie ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wy tutaj o zamkach a ja o czyms zupelnie innym:Lotnisko Pyrzowice. Jest fajna miejscowka gdzie mozna podziwiac ladujace samoloty z dosc bliskiej odleglosci. Wjezdzajac do pyrzowic jest stacja paliw po prawej (BP lub cos w tym stylu) skrecasz za nia w prawo i dojezdzajac do konca trzeba odbic w (...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolilem sobie odgrzebac temat bo znalazlem dosc fajna stronke o zamkach w calej Polsce. Nawet nie wiedzialem ze w śląskim tyle tego mamy. Kazdy zamek opisany, lacznie z dojazdem, krotka historia i zdjeciami. Zamki w naszym wojewodztwie -> linkJesli ktos lubi zwiedzac zamki tak jak ja to ma liste na cały sezon edit:link juz byl na pierwszej stronie, nie wiem czemu nie zauwazylem i myslalem ze odkrylem ameryke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś polecił Pławniowice..... stanowczo odradzam... nuda jak cholera, 70 km mogłem pokonać do Krakowa. Park - 10 minut spaceru dookoła. Fontanny nieczynne, psie kupska na trawnikach a tabliczka żeby nie rozrzucać kamyczków jest bardzo zabawna. Kicha, kicha kicha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ej powiedzcie mi ale serio tak oczekuje poważnej odpowiedzi odnośnie tych pyrzowic, bo wydaje mi sie oczami wyobraźni ze to serio moze byc romantyczne miejsce szczególnie jak pomału zachodzi słońce... ale mam pytanie odnośnie tych wartowni, jak to tam tak na serio jest ? czy ugadujecie sie ze strażnikami czy poprstu im spierdalacie ? czy można sobie kulturalnie z pasażerką wjechac gdzies za pas i rozłożyc sie na trawce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej powiedzcie mi ale serio tak oczekuje poważnej odpowiedzi odnośnie tych pyrzowic, bo wydaje mi sie oczami wyobraźni ze to serio moze byc romantyczne miejsce szczególnie jak pomału zachodzi słońce... ale mam pytanie odnośnie tych wartowni, jak to tam tak na serio jest ? czy ugadujecie sie ze strażnikami czy poprstu im spierdalacie ? czy można sobie kulturalnie z pasażerką wjechac gdzies za pas i rozłożyc sie na trawce ?
tak możesz kulturalnie zabrać kocyk i poleżeć i nikt Cię nie wygoni bo nic złego nie robisz. odwiedź to miejsce 50°28'26.47"N, 19°06'29.59"E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby faceci sa mało romantyczni... a tu proszę jak sie temat rozkręcił..;)Osobiście te Pyrzowice polecam i zamek w Ojcowie..;)a reszty już nie dane było mi zwiedzić;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, przeglądam te zdjęcia i aż mnie skręca przez te piękne widoki Może kiedyś zobaczę te miejsca, kto wie.... Na razie jakoś nie dane mi było spędzić czasu z ukochanym (teraz to już jego brakiem niestety ) w tak romantycznych miejscach... Zapewne nie zasługuję na takie chwile romantyczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, przeglądam te zdjęcia i aż mnie skręca przez te piękne widoki Może kiedyś zobaczę te miejsca, kto wie.... Na razie jakoś nie dane mi było spędzić czasu z ukochanym (teraz to już jego brakiem niestety ) w tak romantycznych miejscach... Zapewne nie zasługuję na takie chwile romantyczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam fajne miejsce, chociaż nie byłem z moją drugą połówką (na razie nie mam ale będzie już nie długo ), tylko z kuzynem Skodą Fabią, ale opowiem. Zamek w Pszczynie, kiedy byłem ostatnim razem (2008 wrzesień) był tam remont zewnętrzny ale w środku cudo Bilety są tanie, już nie pamiętam ile, ale na prawdę nie był to duży wydatek. Najlepiej wybrac się tam w okolicach 15-16 godziny. 2,5godz. zwiedzania zamku, a potem do miasteczka (które jest piękne, nie popisane, stare budowle...) np. na lody, albo na pizze czy co innego (byle nie alkohol )Druga opcja (może nie Śląsk, teraz nie wiem) - Cieszyn. Warto wziąć paszporty i iść na jakieś zakupy do Czech. W Polskim Cieszynie można dobrze zjeść i nie drogo (reszta na paliwo )Także te 2 miejsca polecam, jak mi się jeszcze coś fajnego przypomni to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.