Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Romantyczne Miejsca W Naszych Okolicach ;)


Bartek996

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Odświeżam gorący temacik. Znam jedno wspaniałe miejsce w najwyższym punkcie Góry Siewierskiej pow. będziński. Miejscówka z której startują na paralotniach. Jeśli mieszka ktoś bliżej może poda bardziej fachową lokalizację. Jest to na granicy Góry Siewierskiej - Goląszy - Strzyżowic - Psar. Jeśli tylko będę tam przejeżdżał narysuję mapkę z dokładnymi km gdyż nie ma tej drogi na mapie. Cudo :) Cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam gorący temacik. Znam jedno wspaniałe miejsce w najwyższym punkcie Góry Siewierskiej pow. będziński. Miejscówka z której startują na paralotniach. Jeśli mieszka ktoś bliżej może poda bardziej fachową lokalizację. Jest to na granicy Góry Siewierskiej - Goląszy - Strzyżowic - Psar. Jeśli tylko będę tam przejeżdżał narysuję mapkę z dokładnymi km gdyż nie ma tej drogi na mapie. Cudo :) Cierpliwości

Jesli chodzi ci o miejsce skąd startują paralotniarze to jest to Góra Parcina http://wikimapia.org/8250343/pl/KWK-Grodziec-ruiny . To jeśli już to bardziej warte zobaczenia według mnie jest Góra św.Doroty z zabytkowym kościółkiem albo ruiny cementowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś pokazać na mapie gdzie najlepiej się zatrzymać i jak iść na hałdę skalny w Łaziskach?

ciekaw pytanie ;D a wiec na teren hałdy jest zakaz wstępu ale.... da się wejsc ;)

najlepiej udac sie w punkt 50.142897, 18.861364 na google maps, przejsc przez lasek i isc pod góre.

byłem raz latem, widok niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam Kopiec Wyzwolenia w Piekarach śląskich. Blisko i widok na panoramę Bytomia Piekar i okolic.

http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,18716,kopiec_kellys_piekary_slaskie_kopiec_wyzwolenia_rower.jpg

http://www.kg.net.pl/files/kportal/gl/0/0/15/img/reg/centrum-7670-23494.jpg

mnie urzeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A ja ostatnio byłam na Równicy w Ustroniu.

Jakiś czas temu zbudowali na samym szczycie nowa restauracje czy hotel... Ale można wjechać moto na ich parking zamówić herbatkę za 5 złociszy i podziwiać niesamowita panoramę. A tym, którzy juz tam będą polecam zjechać trochę niżej i zajrzeć do Czarciego Kopyta dobre jedzenie i mega dziwne miejsce :) na pewno zrobi wrażenie na pasażerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.