Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Baza

Użytkownicy
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Baza last won the day on June 24 2020

Baza had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About Baza

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday 06/20/1986

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  Żywiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ŚM mam takie same odczucia. Od początku było świetnie.Później szło to w złą stronę. Nie wiem czy niektórzy wiedzą ale od kilku lat ŚM wrócił z Angory w prywatne ręce Simpsona który jest teraz red. naczem. Moim zdaniem trzymają poziom. Online-klasycznie i kanał Youtube jest spoko. Kupuję każde wydanie od jakiegoś czasu. Trzeba wspierać polskie a przy okazji dobre.Polecam.
 2. Kolega był tam jakiś czas temu. Jego relacja była dosyć podobna. Więc coś w tym jest. Panowie jak obsługa kuleje to lepiej wymienić pracowników. Konkurencja na rynku jest dość duża i raczej wszystko powinno działać ok.
 3. Dokładnie. Ja minimum 30km jak już wyjadę i mam mało czasu. A średnio 50 na raz. To nie jest wyczyn.Na zdrowego chopa to tak normalnie.
 4. No faktycznie przypadek. Jechałem przed siebie. Trafiłem na coś o czym nie miałem pojęcia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Byłem tam raz przypadkiem ze dwa lata temu. Trafiłem na zakończenie sezonu. Nie wiedziałem że coś się dzieje,po prostu przejeżdżałem. Z ciekawości nawet się zatrzymałem-tj. wjechałem na ten parking i po 10 minutach przepychania się miedzy tłumem i motocyklami zaparkowałem i postałem z godzinę. Naoglądałem się chwilę. Nie powiem te głupie dwa zakręty miały potencjał. Policja całkowicie nie wiedziała co robić. Motorki schodziły na kolanko aż miło, na prostej waliły piony że hej. Nie powiem odjeżdżając byłem tak nakręcony że aż sam przejechałem się dwa razy tam i z p
 6. Nie myślałeś o dużym Varadero?
 7. Uważaj z tym mizerowem. Byłem tam z kolegą po drodze oglądać bo rozglądał się za TDM 850. Było tam kilka sztuk. Były Varadera 1000 które mam i uwierz mi że prawie 100motocykli pod namiotem to obraz nędzy i rozpaczy. Uwierz mi że plak to tam chyba wiadrami wylewają i koło żadnego motocykla nie chciało się przystanąć nawet na moment. Słyszałem że ktoś tam jakiś motocykl kupił i zastanawiam się czy ludzie się nie znają, czy mają tak obniżone oczekiwania czy też ja jestem aż nadto pedantyczny. Motocykl na szosę ma być moim zdaniem wychuchany i dopieszczony ale może nie wszyscy tak myślą.
 8. Jak w temacie. Dobra wentylacja odpinane nogawki. Polecam https://www.olx.pl/oferta/spodnie-held-xl-letnie-odpinane-nogawki-CID5-IDyZhQs.html
 9. Cześć wszystkim. Parę ładnych lat mnie tu nie było. Ale widzę że nicki dalej te same:) P.S.- Rzeźnia jeszcze działa?? Bo nie mam dostępu a kiedyś miałem.
 10. Zna ktoś tą firmę? Rozglądam się powoli za VTX'em i byłoby fajnie gdyby tak blisko można było kupić coś uczciwego. Te sztuki mnie interesują: http://otomoto.pl/honda-vtx-1300-custom-06-M1612328.html http://otomoto.pl/honda-vtx-1300-custom-06-M1797719.html http://otomoto.pl/honda-vtx-1300-c-custom-procar-tychy-M3281268.html Ktoś coś od nich kupował lub zna temat?
 11. Piękna maszyna.Gratulacje.
 12. Kolega który w zszłym sezonie polozył z nieswojej winy Africe dostał od ubezpieczyciela pelny zwrot na podstawie cen rynkowych za gmole,kufry a nawet płną rekompesatę za gacie,kurtke rękawiczki i kask.
 13. No to niestety ale stracicie masę pieniędzy bo gro jest ludzi którzy chcą przyjechać.Zjeść kiełbaske posłuchać muzy i spieprzać do domu.
 14. Snajper odpowiedz mi prosze na moje pytanie co do ceny wjazdu jak ktoś chce wpaść na 2h bo znajomi się wybierają też i nie wiedzą co i jak.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.