Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Na Szopienicach


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Danvield wypier...laj z tego forum bo mi nerwy puszczaja - takie komentarze w buty sobie wsadz. Najwyrazniej nie spotkala cie w zyciu taka przykrosc i nie wiesz co czuja bliscy. Zamknij sie w tym swoim "stunt chełmie slaskim" (bez urazy dla innych) i pier**dolnij sie w swoj zakuty łeb. Idz sie chlopie na nogi lecz bo na glowe za pozno...(Jesli kogokolwiek postronnego urazilem to bardzo mi przykro, ale znam i Michala i Aś i w zadnym stopniu nie zgadzam sie z wypowiedzia tego pajaca czyt.danvield)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki organizm jest bardzo silny, teraz następuje samoregeneracja, za parę dni będzie już tylko lepiej.. I w to wszyscy wierzymy. Hiszpan... Otwórz oczka... A chu******* niech ktoś wreszcie spuści łomot, albo ja to zrobię tak jak obiecałam. (i mam wyje...ne na to,że u żyłam wulgaryzmu i go obraziłam, mogę nawet dostać bana, ale ta penera powinna zostać zablokowana na tym forum. Niech to wreszcie ku..a ktoś zrobi !! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najważniejsze jest jego zdrowieNie ukrywam że poniosły mnie emocje.teraz na jego miejscu mógłby być każdy, nawet ja,bo tak samo jak on, ryzykuje każdego dnia łamiąc przepisy.ZDROWIA ŻYCZĘ!przepraszam, nie wniose nic wiecej do tematu.
Jesteś jak chorągiewka na wietrze... Pierw kogoś obrzucasz błotem a potem na odwrót.. Daj se siana chłopie Dla naszego kolegi zdrowia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stań przed lustrem bazyliszku z porżniętymi zyletka łapami i sie wypaluj,
Chłopie zastanów się czasem co piszesz... to nie boli. Ta choroba "głupoty" roznosi się drogą kropelkową, przez dotyk a może dziedzicznie ? Piszcie tylko informacje dotyczące stanu zdrowia... i życzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede wypowiadac sie na ten temat waszej kłótni bo nie na tym rzecz polega.... kłótnie odstawcie na bok - bo ważą sie losy jednego z Nas....Hiszpan nie znam Cie, ale wierze i trzymam kciuki ze wyjdziesz z tego , badz silny masz dla kogo zyc!Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jego najblizszym zycze wiary.....Napiszcie jesli bedziecie wiedziec jaki jest jego stan zdrowia walcz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie.Gdy zobaczyłem ten temat na forum, wściekłem sie.Cała moja złosc polega na niesprawiedliwości tego forum.Na reakcji(ocene) forum na zaistniała sytuacje.Ze różnych ludzi ocenia sie różna miara.Wiem że wydażyła sie tragedia i pewnych rzeczy niepowinienem był pisać(nawet jeżeli nie daże sympatią HISZPANA),bo rzeczywiście wygląda to jak kopanie lezacego.Niechce dla niego źle i nigdy nikomu źle nie zyczyłem.Wiem, że niektórych słów nie cofne, pozostaje mi wszystkich ktorych dotknely moje słowa przeprosić.PRZEPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia Hiszpan.Zastanawiam się, kto z Was piszących, chociaż raz zamienił kilka słów z Hiszpanem na żywo. Miałem okazje Go kilka razy spotkać i to naprawdę w porządku chłopak... Życzę Wam go poznać bo chłopak ma pasję i kocha to co my. Zachował się odpowiedzialnie i bo nie dziczył wśród samochodów.Wracaj do nas jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, znam Michała nie od wczoraj, to świetny gość, razem studiowaliśmy 5 lat, razem, mieszkaliśmy w Krakowie, razem broniliśmy dyplom, i nie dam sobie wmówić niektórych wypowiedzi ludzi na tym forum. Wiem jedno, gość wyjdzie z tego i to juz niebawem, najgorsze już minęło. A dla Ciebie Asiu wszystkiego dobrego, wytrwałości i Miłosci, której jak widzę Ci nie brakuje ( znamy się Wojtek D ) Michał a Ty bracie weź się w garść chłopie, nie takie rzeczy przechodziłeś i zawsze wygrywałeś Wojowniku, i tym razem nie będzie inaczej !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wracaj do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ciągle spi , jego stan jezt bez zmian , i tak naprawde wszystko się okaże przy nastepnych dniach:(((módlmy się za NIEGO:*:**:*:*:* BO JEST WSZYSTKIM DLA MNIE
Asiu wszyscy trzymamy mocno kciuki Ty też jesteś WSZYSTKIM dla Michała i na pewno za kilka dni będziecie już razem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.