Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Na Szopienicach


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nie kopiemy lezącego.. teraz współczujemyDanvield nie ważne ze był cwaniakiem jak to nazwałes, nawet w moim odczuciu, bo teraz stało sie nieszczęście i życzy sie zdrowia a nie dobija, więc weź idź se pośmigaj lepiej zamiast pierdzielić trzy po trzy!!!!To czyta jego dziewczyna, ona potrzebuje wsparcia, a nie osądów. Jego dobrzy znajomi tak samo, więc skoro Ciebie jak i mnie, podobnie jak innych tam nie było, nie osadzajmy co się stało i jakim jest człowiekiem. Jak masz jeszcze po nim skakac jeden z drugim to stuknijcie sie dwa razy w głowke i pomyślce, że kiedys i o Was mogą tak napisac.Hiszpan powrotu do zdrowia zyczę.. będzie dobrze star, jeszcze pośmigasz Asia trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sie dopieprzac o moje orty niech każdy sobie zrobi rachunek sumienia ile razy ryzykował własną głupotą i szansa na wylądowwanie w temacie "ku przestrodze"Słuchajcie wszyscy "cwaniacy" jakby zabił kogoś lub byłby to ktoś inny który by sam sobie zrobił krzywde bo "mu nie wyszło" to pewnie inaczej byście pisali.Padłyby zapewne słowa że taki ktoś wyrabia nam opinie etc. Że to nie motocyklista tylko "dres, bandyta etc"dalej mam wymieniać? Punkt widzenia od punktu siedzenia i przypomne coniektórym jak bedziecie "Jeb*&^^" jakiegoś szczawika jak sie wyłoży bo pajacował.Ale z racji tego że jest to wasz lepszy lub gorszy kolega to za niedługo odznaczycie go orderem zasługi.Taki sport i trzeba sie liczyć z tym, że jeżeli robi sie coś bez wyobraźni to potem trzeba ponieśc kare.Jestem człowiekiem szczerym i nie bede nikomu lizał dupy że jest biedny taki czy siaki, dla niego i jego rodziny jest to tragedia. Ale badźmy objektywni - sam sie przysłużył ku temu.Życze mu, żeby wyszedł cały, zdrowy i żeby sobie uświadomil kilka spraw o których kiedyś z nim pisałem.P.s. Rżnąc agara że sie zapieprza stawia na gume i zamyka opone potrafi każdy - potem sa skutki, troche skruchy panowie.
żałosny jesteś !! a może zazdrosny, Nie śmiej sie Dziadku z czyjegoś...resztę sobie dopisz !! pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wszyscy "cwaniacy" jakby zabił kogoś lub byłby to ktoś inny który by sam sobie zrobił krzywde bo "mu nie wyszło" to pewnie inaczej byście pisali.Padłyby zapewne słowa że taki ktoś wyrabia nam opinie etc. Że to nie motocyklista tylko "dres, bandyta etc"dalej mam wymieniać? Punkt widzenia od punktu siedzenia i przypomne coniektórym jak bedziecie "Jeb*&^^" jakiegoś szczawika jak sie wyłoży bo pajacował..
Ale nie zabił i nie był to ktos inny. Robil top w bezpiecznym dla osób postronnych miejscu.Po go gdybac? Jak bym wygrał w totka to bym siedział na Majorce ot co.
Ja poczekam na prawdziwą i szczerą relację z wypadku i wtedy będę mógł się wypowiadać.Jedyne co narazie jest pewne to to, że Hiszpan jest w szpitalu i to, że Danvield jest debilem*.*Jakiś czas temu zamieszczał filmiki, jak to nie "sztuntuje" na drodze publicznej. Teraz zgrywa świętego.
Bez kasku co mialo byc oczywiscie funny.
Szpital w sosnowcu? słyszałam ze to rzez a nie szpital niech wiec stan sie poprawi i zabierac go.
Manka bez urazy, ale trzeba to bylo napisac jookerowi na PW. Tak wiec koniec z zametem. I wszyscy trzymamy kciuki za Hiszpana, jest dzielny i napewno z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danvield jesteś najwiekszym kłamcą i ciotą jaka kiedy kolwiek figurowała na tym forum !!!!! czy mam wyslac rozmowy twoje i Michała na forum ;/;/ nigdy nie widziałam takiej fałszywej osoby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gadałeś w wakacjie z moim Michałem że ty też zap***** i jaki to ty jesteś zajebisty A TERAZ PISZESZ TAKIE COŚŚ!!!!!!!!!!!!!!!!FRAJER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie pisz tu !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo na forum i nie mi oceniać to co się stało i dlaczego... Wszyscy wiemy, że sprawa jest poważna i nie jest to powód do kłótni ani licytowania się w wypowiedziach. Hiszpan pewnie kocha motocykle i chciał doprowadzić swoją pasje do jakiegoś poziomu doskonałości, przełamać jakieś bariery lub udowodnić coś sobie lub innym. Każdy z nas wsiadając na motocykl musi się liczyć z pewnym ryzykiem. Jeśli stunt nie wyjdzie czeka nas gleba, o tym wszyscy wiedzą. Na skrzyżowaniu wpada na nas kierowca puszki bo myślał, że zdąży na żółtym... można wymieniać bez końca. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że zawiodła maszyna a nie człowiek. Zresztą czy to jest teraz ważne? Za jakiś czas może się okazać, że przeczytamy w tym dziale o nas samych i czy wtedy będzie nam tak łatwo oceniać, wypowiadać się o cwaniactwie naszym lub czyimś? Czy będzie nam łatwo przyznać się do błędu? Staniemy się ofiarą jakiegoś WYPADKU i nic nie będziemy mogli na to poradzić... Powiemy mea culpa? Z pewnością NIE! Najważniejsze jest aby Hiszpan odzyskał siły i zdrowie, żeby nie musiał żyć z konsekwencjami tego nieszczęścia. Życzmy mu nowego moto i tego, by dalej doskonalił swoje umiejętności, aby dalej mógł się cieszyć i kochać swoją pasję. Mam nadzieję, że spotkam się kiedyś z Nim na trasie, przy pięknej, słonecznej pogodzie na nowym i szorstkim asfalcie. BTWJako miłośnicy jednośladów powinniśmy się wpierać i podtrzymywać na duchu w obliczu niepowodzenia. Nie oceniajmy się na wzajem. Myślę, że nie mamy do tego prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gadałeś w wakacjie z moim Michałem że ty też zapierdalasz i jaki to ty jesteś zajebisty A TERAZ PISZESZ TAKIE COŚŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgadza sie i w poście nr. 27 zawarłem pewną informacje.Krótka puenta, sam zapieprzam i licze sie z tym że moge ponieść odpowiedzialność za ewentualne błedy.Mam nadzieje że nasz kolega wyjdzie z tego i zda sobie sprawe z tego że sapewne granice których nie wolno przekraczac bo tak sie potem kończy zycie.I sa pewne rzeczy których nie kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się!!!Będzie dobrze, tak mi powtarzałeś jak ja byłam w szpitalu...i teraz ja tak samo mówię:WYJDZIESZ Z TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!!!NA PEWNO!!!!!!!!!!!P.S. Przestańcie kłócic się czyja to była wina-NIEISTOTNE!!!!! WAŻNE żeby Michał z tego wyszedł i wrócił do zdrowia a kłótnie tu nic nie pomogą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumie jednego... Przeciez nikomu krzywdy nie zrobił, moglo sie to zdazyc kazdemu, wydaje mi sie ze kazdy lubi odkrecic manetke, ale po jakiego Ch**a odrazu Dogadaywac i negowac jego zachowanie jak nie wiemy jaki był w 100% powód wypadku... A ciebie uszanowany "DANVIELDiku" jakbym spotkał na drodze to bym ci jeszcze sprzedał kopa na łeb za pie****nie głupot. WYJAZD Cieciu Bo taki Dwulicowych szuj jest od ... w tym świecie.A dla Hiszpana Duzo zdrowia i sił, i wieże ze bedzie Dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.