Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejny Wypadek Będzin Ul Wolności


PIOTR GS500

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam że to niegłupie, ktoś może sobie nie życzyć,ale łatwiej zidentyfikować jeśli to ktoś znajomy, coby pokrzepić gościa, zapytać czy żyje i czy wszystko ok. Jak ktoś zna to bedzie wiedział i napisze co z kierowcą, a jak nie zna to co mu za różnicę zrobi że przeczyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem spieracie się o pierdoły, w takiej sytuacji jak znalazł się Daniel to naprawde nie będzie mu robiło różnicy czy są te numery czy nie, a tak naprawdę najbardziej liczy się tutaj motocyklista, nie sprzęt. Jeżeli chodzi o motocykliste to jak na dzień dzisiejszy jest ok, oprócz połamanej nogi - w 2 miejscach. Tak więc życzmy mu wszystkiego naj, przedewszystkim powrotu do zdrowia i rychłego dosiadu 2 kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie... tablica ,tablica ale bardziej mnie interesuje co sie stalo? kto zawinil a nie kto to jest.bylem pare dni temu u kolegi w szpitalu ktory mial szlif przez puche i on akurat nie chcial zeby gorzkie zale nad nim odprawiac. Temat to ku przestrodze czyli aby nie popelniac tych samych bledow.Motocykliscie szybkiego powrotu do zrowia.pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia dla motonity......Każdy kij ma dwa końce, szkoda że osoby które uczestniczyły w wypadkach nie opowiadają tego jak to się stało i co mogli zrobić żeby tego uniknąć. Powiedzmy sobie szczerze, że jadąc po mieście przy prędkościach ok 50 km/h jesteśmy w stanie zapanować nad sytuacją i wyhamować przed nadjeżdżającym lub ruszającym pojazdem jeśli włączymy myślenie i będziemy cały czas przewidywać, że samochód który stoi może w każdej chwili ruszyć (nie piszę tu o tym konkretnie przypadku ponieważ nie wiem jak było). To, że w danej chwili mamy pierwszeństwo nie daje nam prawa do nieprzewidywania sytuacji na drodze. Nie jestesmy panami szos i musimy mysleć za wszystkich uczestników ruchu jeśli chcemy bezpiecznie dożyć do końca sezonu. Na zdjęciu widać, że są pasy dla pieszych więc miejsce szczególnie niebezpieczne a ul. Wolności to długa prosta mogąca uśpić naszą czujność. Traktujmy więc każdy pojazd który stoi na krzyżówce jakby miał zaraz ruszyć i trzymajmy ręke na klamce hamulca żeby zaoszczędzić tą jedną sekundę poprzedzającą hamowanie awaryjne.Proponuję nową akcję KIEROWCO WŁĄCZ MYŚLENIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z nas tak nie jezdzi ale trzeba miec leb na karku zeby odroznic miejsca gdzie mozna odkrecic od tych gdzie trzeba sobie dac na wstrzymanie. Tylko oto tu chodzi. Obojetnie kto czym jezdzi to wszystko (procz bzykow) moze rozpedzic sie grubo ponad 130km/h i to w krotkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny powrot na forum....Aleksandro z PitStopu, Panowie i Panie dzieki za slowa otuchy i za to, ze nie pojawily sei zaraz dziwne oskarzenia o latanie z predkosciami przydzwikowymi.Lekarze mowia, ze bede zyl, polamana noga w udzie 2ch miejscach i zadnych najmniejszych sladow jakiegokolwiek wypadku poza tym - ciuchy to jednak pdstawa jazdy na motocyklu a nawet skuterze :>Co do predkosci - ludkowie, ktorzy tam jezdza wiedza o jednej wielkiej lacie, studzienkach kanalizacyjnych i nierownosciach wiec jezdzi sie tam w miare powoli - ja w chwili uderzenia odnotowalem na swoim wyswietlaczu predkosc 57km/h. Gdyby bylo wiecej to noga poza zlamaniami bylaby takze zmiazdzona. I slady upadku i rolowania tez by sie pojawily.Ale nie mnie o tym, tutaj sa spece rzeczoznawcy itp a pozniej pewnie kilka spotkan w sadach... tki lajf.Moto ubezpieczone wiec mam w tyle co z nim i jak wyglada, sie kupi nastepne to tylko maszyna, zdrowko jest wazniejsze.Piotr - prosba na razie odemnie - zdejmij zdjecia lub zamaz tablice na motocyklu - poniewaz naruszasz kilka kodeksów.A na koniec Wesolych swiat Wam zycze, mokrych jajec wesolych zajecy... pieknych czstych asfaltow, bezpiecznych skrzyzowan, myslacych kierowcow i takich tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.