Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejny Wypadek Będzin Ul Wolności


PIOTR GS500

Rekomendowane odpowiedzi

Field według zyczenia usunalem fotki - ale uwazalem ze zamieszczajac je tutaj nie wyrzadze nikomu krzywdy - a byc moze znajomi latwiej dotra do osoby uczestniczacej w wypadku i wespra dobrym slowem.Ja nie zmaierzam wywolywac klotni na tym forum mimo ze juz i tak bardzo niski poziom osiagnelo ów forum.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na drodze "lewa w gorze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Field, fajnie ze jestes caly... powiedz tylko co zrobilbys dzis aby uniknac tego wypadku?
Wypiłbym ta kawe, ktora mi proponowano i jechal tamtedy z 15 minut pozniej.... ale sam wiesz to klimaty co by bylo gdyby.Ciezko cokolwiek zrobic jak Ci cis wyskakuje z chodnika i sie generalnie zatrzymuje rozpoczynasz manewr ominiecia przeszkody a ta nagle gwaltownie rusza pojawiajac sie na twojej droddze.Predkosc mialem na tyle mala,ze gdyby puszkarz wlaczyl kierunek to bym spokojnie zdazyl zatrzymac moto lub minac go z prawej - a tak wyszlo jak wyszlo.Lookis, Diabolique i Tajga, jak tylko noga sie wyzdrowieje i bede mogl jezdzic (rok) to zobaczymy sie znowu na moto :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny powrot na forum....Lekarze mowia, ze bede zyl, polamana noga w udzie 2ch miejscach i zadnych najmniejszych sladow jakiegokolwiek wypadku poza tym - ciuchy to jednak pdstawa jazdy na motocyklu a nawet skuterze :>
No prosze kogo ja tu widze wypisali Cie już czy lapka się dorobiłeś w szpitalu?Wracaj szybko do zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Field jeszcze raz zdrówka i witamy w "pierwszej" grupie Ja rozumię że nie lubisz niebieskich puszek - kto lubi ? Ale żeby je od razu taranować A poza tym to spudłowałeś . No wiesz co, z takiej odległości nie trafić w drzwi P.S. zaproszenie na które nie dotarłeś jest dalej aktualne. Ale kawy nie będzie tylko pifffopozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.