Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Amr Motors


bczk85

Rekomendowane odpowiedzi

WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2011!

Nie czekamy na zimę!

Rozpoczynamy wyprzedaż na cały asortyment z kolekcji 2011. Oferta wyprzedażowa obejmuje wszystkie marki poszczegółnych produktów dostępnych u nas. Zapraszamy do zapoznania się z niewiarygodnymi okazjami na miejscu w sklepie.

Odzież skórzana i tekstylna, obuwie, kaski, ochraniacze, chemia motocyklowa, technika motocyklowa i wiele innych...

ARLEN NESS BERIK HELD RST IXON ALPINESTARS

SHOEI NOLAN CABERG AIROH HJC

SIDI TCX FALCO FORMA

FOX O'NEAL SCOTT UFOPLAST PRO-GRIP KNOX

CASTROL MOTUL IPONE BEL-RAY S100

DUNLOP PIRELLI METZELER MOTOZ MITAS INNOVA WANDA

Tylko teraz markowa odzież, akcesoria renomowanych firm w tak atrakcyjnych cenach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witamy w sezonie 2012! :)

Zima się kończy (podobno) to i u nas sporo nowego:

- MODEKA - odzież i akcesoria

- SHOEI - nowa kolekcja - autoryzowany dealer z POLSKIEJ sieci dystrybucji

- SHIMA - rękawice

- SCHUBERTH - szczęki

- LEATT BRACE, ASTERISK, EVS - ochraniacze, stabilizatory

- HELD, RST, ALPINESTARS, TCX, SIDI, FORMA, CABERG, AIROH, HJC, ASTONE, SHIRO, ,... było i jest :)

- FOX, O'NEAL, SCOTT, SHIFT, UFO, NO FEAR - ciuchy cross

- mnóstwo techniki motocyklowej na miejscu, pełna oferta akcesorii cross/enduro, ogumienie, bagaż, navi i komunikacja

- stylizacja i sport

- i wiele innych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie względem ich serwisu na Jana Śliwki http://www.naprawa-m...a-startowa.html

Bo byłem u nich ostatnio i rozmawiałem z takim chudym typem w średnim powiedzmy wieku, który tam pracuje i nie specjalnie wzbudził moje zaufanie. Ma jakieś takie dziwne podejście i raczej lekceważąco odnosi się do umiejętności i możliwości innych mechaników niż oni sami, a niestety z doświadczenia wiem, że tak najczęściej postępują fahofcy.

Mam jednak nadzieję, że to tylko takie wrażenie, bo bardziej mi do nich po drodze, niż do Hybirda w Zabrzu, który ma ugruntowaną renomę potwierdzoną wieloma pochwałami, a o tym serwisie nie znalazłem, żadnej konkretnej opinii na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie względem ich serwisu na Jana Śliwki http://www.naprawa-m...a-startowa.html

Bo byłem u nich ostatnio i rozmawiałem z takim chudym typem w średnim powiedzmy wieku, który tam pracuje i nie specjalnie wzbudził moje zaufanie. Ma jakieś takie dziwne podejście i raczej lekceważąco odnosi się do umiejętności i możliwości innych mechaników niż oni sami, a niestety z doświadczenia wiem, że tak najczęściej postępują fahofcy.

Mam jednak nadzieję, że to tylko takie wrażenie, bo bardziej mi do nich po drodze, niż do Hybirda w Zabrzu, który ma ugruntowaną renomę potwierdzoną wieloma pochwałami, a o tym serwisie nie znalazłem, żadnej konkretnej opinii na forum.

witam, nie mają nic z nami tj. AMR Motors wspólnego. W sprawie rzetelnego serwisu na terenie gliwic i okolic prosimy o kontakt: 32 230 47 86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość bartekER6N

hmm, dobre ceny ale czy friendly? sam nie wiem dla mnie coś przyjaznego to jest jezeli mam przyjemnosc z zakupów, a gosc ktory tam pracuje niebardzo jest miły, po prostu sprzedaje i tyle, brak jakiejkolwiek atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Co do serwisu na Jana Śliwki, bo widziałem, że został tu wspomniany, to jak najbardziej polecam. Robiłem u nich niemalże full serwis, części po taniemu załatwiają, robocizna też nie drogo i zawsze doradzą co i jak, a co do AMR Motors również gorąco polecam. Kupiłem u nich w zeszłym roku rękawice Shima, dobra jakość, obsługa w porządku i ceny mają również dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pani bardzo miła, aktywnie sprzedaje i widać, że jej się chce. Pan robi łaskę, że się wogóle odezwie, a na pytanie w czym shoei szczękowy jest lepszy od Nolana N104 odpowiada "wiadomo, shoei to shoei" i tyle.... to jak dla mnie jemu się po prostu nie chce. A ja u niego mojej kasy nie zostawię

Polecam panią , a pana na zapleczu zamknąć, żeby klientów nie zniechęcał :-)

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pani bardzo miła, aktywnie sprzedaje i widać, że jej się chce. Pan robi łaskę, że się wogóle odezwie, a na pytanie w czym shoei szczękowy jest lepszy od Nolana N104 odpowiada "wiadomo, shoei to shoei" i tyle.... to jak dla mnie jemu się po prostu nie chce. A ja u niego mojej kasy nie zostawię

Polecam panią , a pana na zapleczu zamknąć, żeby klientów nie zniechęcał :-)

Pozdro !

Ten pan to porażka jakaś. Zero podejścia do klienta, smykałki do interesów, wiedza mizerna. NIczego sie od niego nie mogłem dowiedzieć. Wali ogólnikami,które zna kazdy skuterzysta-gimnazjalista. Jego głupi wyraz twarzy pyta wręcz: " Czego tu szukasz". Człowiek się czuje jak intruz. Odesłać go do AZ-Motors w Pyskowicach i niech się nauczy od tamtej pani jak się rozmawia z klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.